Zavrieť

Porady

medicina????

neviem kam som mala zaradit tuto temuale fakt potrebujem pomoc.....mam uz len rok na rozhodnutie kam pojdem na vysokua neviem kde....uvazujem aj nad medicinou...ale nepoznate niekoho,kto tam chodi??aka je to skola??no proste viac informacii,dakujem
Usporiadat
grilka5 grilka5

grilka5 je offline (nepripojený) grilka5

viete,moja mama je farmaceutka moj otec je veterinar......mam to v rodine,teda chodim na gympel,mam same jednotky.....ja viem ze to nie je vyhra,inac krv zboznujem a pitvu som len videla na nete....ja fakt neviem ...ale aj farmacia je tazka!!????vsetko je tazke....
0 0
syrik syrik

syrik je offline (nepripojený) syrik

grilka5 Pozri príspevok
viete,moja mama je farmaceutka moj otec je veterinar......mam to v rodine,teda chodim na gympel,mam same jednotky.....ja viem ze to nie je vyhra,inac krv zboznujem a pitvu som len videla na nete....ja fakt neviem ...ale aj farmacia je tazka!!????vsetko je tazke....

Všetko je ťažké...otázne je, kam Ťa to ťahá..k čomu inklinuješ,...čo si vieš predstaviť ako svoje povolanie...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pasuliatko Pozri príspevok
kamarátka bola bifloška a oni dali na začiatku hned úplatok a potom ju vzali. a viem to aj od iných zdrojov ako to tam chodí vieš... niekto má šťastie
Asi máš zle zdroje moja... ja - byť na mieste tých , ktorí sa na skúškach umiestnili nad čiarou....cítim z tvojho výroku a názorov veľmi dotknutá....lebo každý z nich vie čou zásluhou sa na takom mieste umiestnil. Ver mi, že nie je to ani úplatok, ani šťastie..... ale vedomosti..a možno trochu šťastia v tom, že práve nezapracovala tréma, choroba alebo iný neduh....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
grilka5 Pozri príspevok
viete,moja mama je farmaceutka moj otec je veterinar......mam to v rodine,teda chodim na gympel,mam same jednotky.....ja viem ze to nie je vyhra,inac krv zboznujem a pitvu som len videla na nete....ja fakt neviem ...ale aj farmacia je tazka!!????vsetko je tazke....
Klobúk dolu, keď máš na gymnáziu samé jednotky....to sa hoci komu nepodarí. Ale sama musíš vedieť k čomu ťa ťahá, čo ťa najviac zaujíma a čím by si sa chcela v budúcnosti živiť.
Apropo...dobre sa učíš..prečo si tak málo veríš ?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
grilka5 Pozri príspevok
viete,moja mama je farmaceutka moj otec je veterinar......mam to v rodine,teda chodim na gympel,mam same jednotky.....ja viem ze to nie je vyhra,inac krv zboznujem a pitvu som len videla na nete....ja fakt neviem ...ale aj farmacia je tazka!!????vsetko je tazke....
komenského je ťažká škola, nerozmýšlala si nad inou medicínou okrem Ba?
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Asi máš zle zdroje moja... ja - byť na mieste tých , ktorí sa na skúškach umiestnili nad čiarou....cítim z tvojho výroku a názorov veľmi dotknutá....lebo každý z nich vie čou zásluhou sa na takom mieste umiestnil. Ver mi, že nie je to ani úplatok, ani šťastie..... ale vedomosti..a možno trochu šťastia v tom, že práve nezapracovala tréma, choroba alebo iný neduh....
vieš mám to od dobrého zdroja tieto veci. ja nikoho neodhováram ani nezávidím bože chráň. ja pevne verím držím palce všetkím čo sa tam hlásia a majú na to... nech majú ja som to v zlom nemyslela.
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

pasuliatko Pozri príspevok
komenského je ťažká škola, nerozmýšlala si nad inou medicínou okrem Ba?
No ja sa nestačím čudovať, a to akože inde sa netreba učiť? Hádam, čím náročnejšia škola, tým lepšie vedomosti. Prečo by si mala hľadať niečo ľahšie, veď "výzvy" posúvajú človeka dopredu.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
Olice Pozri príspevok
No ja sa nestačím čudovať, a to akože inde sa netreba učiť? Hádam, čím náročnejšia škola, tým lepšie vedomosti. Prečo by si mala hľadať niečo ľahšie, veď "výzvy" posúvajú človeka dopredu.
ale ja som to myslela tak,že nie len v Ba sú také školy. a sú oveľa ľahšie ako Komenského v Ba,
0 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

pasuliatko Pozri príspevok
ale ja som to myslela tak,že nie len v Ba sú také školy. a sú oveľa ľahšie ako Komenského v Ba,
Nesúhlasím. Je to neznalosť pomerov v SR. Mimochodom okrem fakulty v Ba je už len jedna fakulta medicíny, ktorá nepatrí pod Komenského univerzitu a to v Košiciach. A trvdiť, že "sú oveľa ľahšie" je prinajmenšom divné.
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
JankaO Pozri príspevok
Nesúhlasím. Je to neznalosť pomerov v SR. Mimochodom okrem fakulty v Ba je už len jedna fakulta medicíny, ktorá nepatrí pod Komenského univerzitu a to v Košiciach. A trvdiť, že "sú oveľa ľahšie" je prinajmenšom divné.
pokial viem odbor MUDr je aj v MT či nie?
0 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

pasuliatko Pozri príspevok
pokial viem odbor MUDr je aj v MT či nie?
Je, ale patrí pod Univerzitu Komenského.

Lekárske fakulty

Univerzita Komenského

Lekárska fakulta Bratislava

Jesseniova lekárska fakulta Martin

UPJŠ Košice

Lekárska fakulta Košice

Slovenská zdravotnícka univerzita Bratislava

Fakulta špecializačných zdravotníckych štúdií
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
JankaO Pozri príspevok
Nesúhlasím. Je to neznalosť pomerov v SR. Mimochodom okrem fakulty v Ba je už len jedna fakulta medicíny, ktorá nepatrí pod Komenského univerzitu a to v Košiciach. A trvdiť, že "sú oveľa ľahšie" je prinajmenšom divné.
Pasuliatko prihlás sa a vyskúšaj ju...... a som zvedavá čo budeš potom hovoriť....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Pasuliatko prihlás sa a vyskúšaj ju...... a som zvedavá čo budeš potom hovoriť....
ja na to nemám lebo 1. nemám dobré známky a po 2. nerada sa učím a na tej škole je veľmi veľa učenia ale nepopieram,že ma to nelákalo
0 0
grilka5 grilka5

grilka5 je offline (nepripojený) grilka5

joj v BA mam obe tety,tak preto tam chcem ist....a ta nova SLOv.Zravotnicka univerzita???to je co zac??nevieme o nej nieco viac??a tam o medicine?????
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
grilka5 Pozri príspevok
joj v BA mam obe tety,tak preto tam chcem ist....a ta nova SLOv.Zravotnicka univerzita???to je co zac??nevieme o nej nieco viac??a tam o medicine?????
no neviem či na SZU je dobrá medicína, pozri ak na to máš tak vyskúšaj komenského budem ti držať palce nech ti to výde keď na to máš hlavu ale tíško závidím ale len v dobrom
0 0
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

A hlavne nech sa ti dobre dari
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
pasuliatko Pozri príspevok
ja na to nemám lebo 1. nemám dobré známky a po 2. nerada sa učím a na tej škole je veľmi veľa učenia ale nepopieram,že ma to nelákalo
A ja som myslela,že stačí dať úplatok a je to vybavené....
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
A ja som myslela,že stačí dať úplatok a je to vybavené....
ja nemám ani to
0 0
IvetaD. IvetaD.

IvetaD. je offline (nepripojený) IvetaD.

syrik Pozri príspevok
Veľmi pekne napísané...a hlvne pravdivo...najlepšie poradí len ten, kto to má za sebou
Ivetka, ak sa môžem spýtať, len tak zo zaujímavosti, akú máš špecializáciu?
Moja špecializácia je pediater, čiže detský lekár.
0 0
IvetaD. IvetaD.

IvetaD. je offline (nepripojený) IvetaD.

Olice Pozri príspevok
Mnohí Ti to tu pekne popísali ako a čo treba, máš tu informácie aj z praxe, len v neposlednom rade treba myslieť aj na to, či zvládaš pohlad na krv a či nebude pre Teba "utrpením" prax na patológii. Ale snáď keď uvažuješ nad medicínou, tak si si toho všetkého vedomá. Držím palce, aby si sa rozhodla správne, či už pre medicínu alebo pre niečo iné.
Pohľad na krv nebýva častým problémom. Čo sa týka patológie a iných pitiev - to je dosť nepríjemné, ale dá sa to zvládnuť. Človek si na to časom trochu zvykne. Na medicíne je aj veľa zaujímavých a pekných predmetov. Pekné spomienky mám aj na povinnú prax počas štúdia na VŠ.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať