Zavrieť

Porady

oddialenie menštruácie

Dobrý den,
práve v čase dovolenky pri mori mi vychádza menštruácia. Dajú sa kúpiť v lekárni nejaké voľnopredajné lieky na oddialenie menzesu? Alebo máte nejaký iný recept.

Dakujem
Usporiadat
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

lenze krvacanie mimo menzes moze byt nebezpecne, skus si dat aspon vela cironovej stavy, mne v takom pripade po vysetreni dali kvapky na zoslabenie krvacania, ja som to skusila na sebe
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Ak sa nedá inak, tak skús čaj z rebríčka http://www.herbar.org/databaza/8/7 Vyskúšané, veľmi účinné. Vypit teplé, aspon 3 šálky denne.
2 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ešte ma napadlo, niektore zeny krvácajú aj pri ovulácii, aj keď oveľa slabšie
0 0
beba13 beba13

beba13 je offline (nepripojený) beba13

rebríček aj čerstvé listy alchemilky,tak čaj je dobrý mam to vyskúšane,tiež som mala taký problem ani injekcie nezabrali ako byliny
3 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

skús svoj problém opísať čo najpresnejšie na www.primar.sk do poradne gynekológa a čakať na odpoveď, mne sa pomerne rýchlo (2-3 dni) ozývajú
2 0
calysto calysto

calysto je offline (nepripojený) calysto

lieky su na predpis, raz som ich brala, ale celu dovolenku som mala pocit ako tesne pred menzes.
0 0
Katka01 Katka01

Katka01 je offline (nepripojený) Katka01

Ahojte, idem v utorok na dovolenku do soboty a vo stvrtok by som mala dostat menzes. Viem, ze existuju nejake tabletky na oddialenie menzes ale neviem, ci v mojom pripade nie je uz moc neskoro ak pojdem zajtra svojmu gyn.? Som si neskoro zmyslela. Ma to este zmysel?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nie je ešte neskoro, treba si ich dať 3 dni pred, ale dosť ti to "rozhádže" cyklus v nasledujúcich mesiacoch.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Rozalka Pozri príspevok
Nie je ešte neskoro, treba si ich dať 3 dni pred, ale dosť ti to "rozhádže" cyklus v nasledujúcich mesiacoch.
ja aj 5dní, pre istotu....
http://www.zdravie.sk/sz/lieky/showp...letak-pil.html
Naposledy upravil lujza.j : 22.07.12 at 21:27
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Mojej dcere to cyklus praveze upravilo a ma ho od pouzivania pravidelny, co dovtedy nemala.
0 0
selma7 selma7

selma7 je offline (nepripojený) selma7

Dobrý den,chcem sa spýtat brala som antikoncepciu aj Norethisteron zaroven,chcela som oddialit menzes len o jeden den,zabralo to ale už ubehlo 5 dní a mne sa menzes ešte nedostavil oddialila som ho celkovo alebo príde až ten na sledujuci?bolesti nemám žiadne,len neviem ako to funguje brala som to prvý krát,Dakujem
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

selma7 Pozri príspevok
Dobrý den,chcem sa spýtat brala som antikoncepciu aj Norethisteron zaroven,chcela som oddialit menzes len o jeden den,zabralo to ale už ubehlo 5 dní a mne sa menzes ešte nedostavil oddialila som ho celkovo alebo príde až ten na sledujuci?bolesti nemám žiadne,len neviem ako to funguje brala som to prvý krát,Dakujem
skús pozrieť tu...http://primar.sme.sk/poradna/1412933...thisteron.html
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať