Zavrieť

Porady

e- knihy v mobile

Chcela by som vediet, ci je mozne citat e-knihy aj v mobile a ci na to jestvuje nejaky program, pripadne i to, kde by som ho stiahla. Mam nokiu xpress music. Dakujem.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
stormcatcher Pozri príspevok
...toto je môj prvý príspevok

ďakujem, ale ja to mám len v pc, a chcem to len vyskúšať. Nejaké linky mi už poradili, kde sa dá stiahnúť zadara, ale treba kompletnú regidtráciu, čo je mne proti srsti. Kôli jednej knihe sa nebudem registrovať.
Už som sa pýtal ale ešte raz. Niektoré sú v pdf formáte. Musím mať k tomu calibre, alebo sa to dá otvoriť ako pdf súbor, jedná sa len do pc.

ďakujem
ZADARMO !!!
Bez registrácie !

http://www.ulozto.sk/hledej/?q=e%20book%20pdf

Do PC stiahneš v pohode ....
Ale máš v PC Adobe stiahnutý ???
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

buchač Pozri príspevok
ZADARMO !!!
Bez registrácie !

http://www.ulozto.sk/hledej/?q=e book pdf

Do PC stiahneš v pohode ....
Ale máš v PC Adobe stiahnutý ???
...ďakujem, skúsim.
...samozrejme, veď to už je nutnosť.
0 0
dalid dalid

dalid je offline (nepripojený) dalid

arizona Pozri príspevok
Na citanie eknih v PDF v mobile sa mi osvedcil program Office Suite a na ostatne formaty Moon+Reader.
Oba su zdarma.
Myslím že Moon+Reader vo verzii Pro vie aj .pdf
Ale na Slovensku nie je zvykom platiť za kvalitné aplikácie.. Ale .pdf zasa otvorí každý kancelársky balík pre mobil, ktorý si človek tak či tak skôr alebo neskôr inštaluje do mobilu.
0 0
magda26 magda26

magda26 je offline (nepripojený) magda26

pavol36
Ak je ten telefón s Androidom - odporúčam na čítanie kníh program "Coolreader". Je aj v slovenskom jazyku, má množstvo detailných možností nastavenia a podporuje množstvo formátov - epub, pdb, prc, doc, docx, txt, rtf a iné. Má aj jednu veľmi dobrú funkciu - stmievanie obrazovky, t.j. ak sa číta v absolútnej tme, podsvietenie mobilu (tabletu) ide veľmi značne znížiť tak, že to neťahá oči.

Na čítanie pdf to nie je. Mne sa osvedčilo nainštalovanie viacerých (2-3) programov na čítanie kníh, ktoré pokryjú čo sa formátov týka všetko.


A kníh je na nete na mraky. A určite by som ich nehľadal na google. Ak si občas z rôznych fór sťahuješ pre vlastnú potrebu na jedno pozretie ripy filmov, tak vieš, kde máš hľadať...
A ako si viem dat do telefónu?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

magda26
pavol36
Ak je ten telefón s Androidom - odporúčam na čítanie kníh program "Coolreader". Je aj v slovenskom jazyku, má množstvo detailných možností nastavenia a podporuje množstvo formátov - epub, pdb, prc, doc, docx, txt, rtf a iné. Má aj jednu veľmi dobrú funkciu - stmievanie obrazovky, t.j. ak sa číta v absolútnej tme, podsvietenie mobilu (tabletu) ide veľmi značne znížiť tak, že to neťahá oči.

Na čítanie pdf to nie je. Mne sa osvedčilo nainštalovanie viacerých (2-3) programov na čítanie kníh, ktoré pokryjú čo sa formátov týka všetko.


A kníh je na nete na mraky. A určite by som ich nehľadal na google. Ak si občas z rôznych fór sťahuješ pre vlastnú potrebu na jedno pozretie ripy filmov, tak vieš, kde máš hľadať...
A ako si viem dat do telefónu?
Stiahnes si napr. v obchod play
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať