Zavrieť

Porady

...otazka, radio...

Tak mi napada...mame my vlastne na Slovensku nejake seriozne radio?? Na vsetkych, zda sa, chodia tie iste styri ''pesnicky'', jedna od Desmod, druha od Pehy a pod. Vraj na devine sem-tam sa deje aj nieco vaznejsie, su tam relacie venovane vaznej hudbe, jazzu a bluesu, ale to skor v noci. Narazil niekto z vas na radio, ktore nepracuje na tom, aby Slovaci boli ten najnekulturnejsi narod na svete, ale sa ich snazi aj povznasat a budovat im vkus?? Je tu nieco take?? Ja len tak, ma napadlo. Nedavam tomu velku nadej, ale za spytanie sa nic nedas...teda ten ucet za elektrinu za tie dve minuty, co som to pisal. Za odpovede vopred dakujem.
Usporiadat
icemonika icemonika

icemonika je offline (nepripojený) icemonika

nikto...zatiaľ :)
Už tu bolo niekoľko krát spomenuté rádio Devín...v poslednom čase som ho počúvala, po polnoci tam dávajú rôzne koncerty vážnej hudby..celkom príjemne pred spaním
V minulosti som počúvla Funradio, ich ranná show bola fajn, neviem akú úroveň ma teraz, vstávam oveľa neskôr
A minule som cestovala mikrobusom a tam hralo rádio, kde púšťali ľudovky, nejaké šarišské... nezistila som, čo je zač
A inak rádio tiež nemám...ukradol mi h otec ale Devin som počúvala cez internet
Náhodou som našla zoznam slovenských rádií bolo by zaujímavé zistiť, ktoré stojí za počúvanie
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Radio Slovensko bolo donedavna nase najoblubenjsie z mnohych dovodov. V poslednej dobe sa dost prisposobuje komercnym radiam, co mu ubera na kvalite. Ak pocuvame radio, tak si vyberieme radsej nejake regionalne vysielanie, podla toho, kde sa v tom momente nachadzame
0 0
pasuliatko pasuliatko

pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac
rádio viva je fajn hrajú aj staršie pesníčky.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mám smolu že bývam medzi dvoma kostolnými vežami, takže "chytám" máločo
Pre mňa najlepšie rádio , ktoré ide u nás neustále sú " Oldiesky z Porady"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať