Zavrieť

Porady

kod banky

prosim o pomoc, v adrese mám zadané čislo účtu aj kod banky. Ked si dám prehlad napr.neuhradených fa tak mám len účet a kod banky chýba. Vie niekto poradiť ako tam dostať aj kod banky ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    eviketa
    prosim o pomoc, v adrese mám zadané čislo účtu aj kod banky. Ked si dám prehlad napr.neuhradených fa tak mám len účet a kod banky chýba. Vie niekto poradiť ako tam dostať aj kod banky ?
    A potrebuješ v prehľade kód banky?
    Podľa softu, v niektorom sa dajú i voliteľné zostavy, skús tam. Dôležité je, ak ti ho vypíše na príkaz na úhradu, teda pokiaľ robíš príkazy cez soft.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Do niektorých sotvov sa zadávajú inde kódy bánk - je na to iná kolonka. Skús si pozrieť v adresári či niekde na to nemáš zvlášť kolonku.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    úž som pozrela čo sa dalo...nič som nenašla. ja som tie zostavy preniesla aj do exelu, ale dalo len účet, bez kodu. Majiteľka chodí do fy 1-2x do mesiaca a hradí fa naraz, čo je 50-70 faktur (no horší systém ani nemože byť) no a ja budem musieť bud urobiť príkaz , ale tam nevidí o aku firmu ide, alebo dopisovať kody ručne (bože!!!)

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    skus si pozriet, ci pri dodavatelskych uctoch mas zadane aj kody banky, niekedy to je v inej zalozke.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    pri zadávaní fa prenášam adresu z adresára a ono to samo doplní účet aj kod. Vo fa to vidím aj v adresári, ale do tých prehľadov to už nedoťahuje

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    eviketa
    úž som pozrela čo sa dalo...nič som nenašla. ja som tie zostavy preniesla aj do exelu, ale dalo len účet, bez kodu. Majiteľka chodí do fy 1-2x do mesiaca a hradí fa naraz, čo je 50-70 faktur (no horší systém ani nemože byť) no a ja budem musieť bud urobiť príkaz , ale tam nevidí o aku firmu ide, alebo dopisovať kody ručne (bože!!!)
    Napis presne, o ktoru zostavu sa jedná.

    Co sa tyka prikazu k uhrade: Nastoje - nastavenie el.platobneho styku, na zalozke sluzby treba zaskrtnut
    x Do "udaje pre ...
    x Do " doplnujuci text" vlozit
    obchodne meno partnera z hradeneho dokladu.

    Mam upraveny formular, ktory tieto udaje zobrazuje, ak chces tak Ti ho poslem, ale az vecer.

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    Lubi dik, ja sa k tomu dostanem tiež až večer. Ide napr.o formulár - adresár, alebo prijaté fa

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Bohuzial sa sem neda prilepit subor typu .frm, posli mi SS s Tvojou mailovou adresou.

    muzicek je offline (nepripojený) muzicek

    muzicek
    Ahojte,

    co sa tyka kodu banky, je mozne bez problemov vlozit ho do formulara, ktory potrebujete tlacit. Staci si ho upravit cez editor -aspon u vacsine, kde su dodavatelia/odberatelia tato moznost je. Najidealnejsie k pomoci vsak by bolo vediet, ktora tlacova zostava sa tlaci resp. odkial exportujete udaje do excelu.

    Pekny den prajem...

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    Nuž veru Mužíček čakala som odpoveď od teba - pomaly mám pocit, že robíš distribuciu Money, alebo ho používaš už dlhšie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.