Zavrieť

Porady

nedajte sa nachytat-prezvananie z neznamych cisiel

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat
Naposledy upravil arizona : 20.10.10 at 08:32
Usporiadat
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

marleau Pozri príspevok
Nechápem,prečo v tomto sk... bazmekistane nie sú úrady schopné proti tomu zasiahnuť.
To sa fakt v tejto "vyspelej" civilizácii plnej chrapúňov toleruje,že kto sa dá nachytať ,tomu tak treba a je to jeho chyba?
Aj ten,kto sa nechá zavraždiť,tak je to jeho chyba?
Táto prašivá politika (nechcem menovať skupinu,lebo ma obvinia) myslí len na peniaze.Zo všetkého vytiahnuť peniaze,hold je veľa ľudí na svete,treba polovicu vykynožiť a ostatných zotročiť.Najprv však na nich dobre zarobiť.
Preto nechodím voliť.
odpovedal si si hneď v prvej a druhej vete ...ale ja to beriem pozitívne...je to ako školenie...kto nepochopí na prvý krát, okašle sa znova

každé školenie niečo stojí


PS. inak s tebou súhlasím, ale márne sa snažím nájsť odpoveď......................
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Nejde o to,či sa okašle.Ak je zvýšená taxa,má byť na to upozornený.

Keby som chcel,na ľudskej debilite zarobím milióny,ale charakter mi nedovolí okrádať,aj keď baranov je na svete dosť,čo by si to zaslúžili.
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Halli Pozri príspevok
Kukám, že téma bola založená pred rokom a ja mám neprijatý hovor z tohto čisla spred pár dní...no super...ale tiež nevolám na takéto pofidérne čísla

to je pekne napísané
0 0
uno81 uno81

uno81 je offline (nepripojený) uno81

Mne včera volali z +421 906061000,,až na tú predvoľbu štátu je tohto čísla plný net
0 0
nedopo nedopo

nedopo je offline (nepripojený) nedopo

Mne zazvonili z tohto čísla:
+37091003359
Po preverení na http://www.numberingplans.com/?page=...s&sub=phonenr:

Note: This telephone number is most likely a Lithuania number. Specific information on this number range is not available. This might mean that this particular telephone number does not exist. Should this be incorrect, be sure to notify us.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Upozornenie z MV SR !!!
>
> Na mobile sa Vám objaví číslo – neprijatý hovor, môže byť, že aj bez zazvonenia .
>
> Vlastník mobilu, ktorý obdrží hovor, ktorého začiatočné čísla sú :
>
> +39., +390., +391., +392., +393., +394
>
> .
>
> ( v konkrétnom prípade to bolo číslo : +393193260045,
>
> nech ho vymaže, lebo v opačnom prípade, keď ho vytočí, stáva sa obeťou
>
>
>
> a jedným volaním je „ľahší” o viac ako
>
> 7,- €.
>
> !!!!!
>
> Nebezpečenstvo pri MSN – podvod :
>
> Pozor na IQ testy
>
> , ktoré sa zvyknú zjaviť na Windows Live Messengeri
>
>
>
> Je to podvod.
> Keď kliknete a vyplníte test, bude si od Vás pýtať telefónne číslo,
>
> aby Vám zaslali výsledok.
> Ak ho zadáte a zadáte tlačidlo ĎALEJ, obdržíte SMS-ku.
> V tomto momente Vám strhnú cca
>
> 4,- €
>
> z karty alebo paušálu.
> Týmto pádom ďalej už sa o žiaden IQ test nejedná, ale týždenne
>
> Vám bude táto čiastka strhávaná a
>
> je veľmi obtiažne sa tohto zbaviť.
>
>
>
> Ďalšie upozornenie :
>
> Pozor na číslo začínajúce na
>
> +4478
>
> ...
> Nedvíhajte, ak máte z tohto čísla hovor, ani naňho nevolajte,
>
>
> môže Vás to totiž stáť aj 80,- €.
>
> Tieto hovory sa vyskytujú hlavne vo večerných hodinách.
>
2 0
MacoLM MacoLM

MacoLM je offline (nepripojený) MacoLM

človek :-)
ziadne incorect. stacilo si pozriet na telekomunikacnom urade Litovskej republiky, ze to tie cisla patria medzi tarifovane cisla tzv. "adult services" - takze zrejme eroticke audiotextove linky.
0 0
lusielaL lusielaL

lusielaL je offline (nepripojený) lusielaL

Mne zazvonilo cislo so zaciatkom+38....mam ho niekde zapisane,hned som volala operatorovi a ubezpecili ma ze ked som len zodvihla nemalo by mi nic stiahnut.A ak nieco,poslu to na presetrenie...Do teraz som bola este o tomto neinformovana a moja dôvercivost zase poklesla.
0 0
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Podozrivé čísla nedvíham.Na neprijaté pokial ich nemám v zozname spätne nereagujem.Mám zablokované auditexy stanovené max prevolané limity.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

alla66 Pozri príspevok
> Ďalšie upozornenie :
>
> Pozor na číslo začínajúce na
>
> +4478
>
> ...
> Nedvíhajte, ak máte z tohto čísla hovor, ani naňho nevolajte,
>
>
> môže Vás to totiž stáť aj 80,- €.
>
> Tieto hovory sa vyskytujú hlavne vo večerných hodinách.
>
+4478 je uplne normalna predvolba mobilnych sieti vo Velkej Britanii, takze toto je hlupost.

Vo vseobecnosti plati, ze pokial nie ste v roamingu, tak sa za prijate hovory neplati, nech su z akehokolvek cisla. Takze volat vam moze ktokolvek a nebudete za to platit. Ine je, pokial by ste chceli volat naspat.
1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...no ako vidím, je nás čím ďalej, tým viac, ešteže som nedvihla. Dík za upozornenie, odteraz sa lepšie pozriem na číslo...
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

Dnes ma niekoľkokrát prezváňa číslo +421904 695 847. Samozrejme, mysliac si, že musím zavolať naspäť, že ma niekto potrebuje, som zavolala späť. Nik sa neozval , bolo len ticho. Potom ma napadlo, že to vygúglim a som nemilo prekvapená. Dúfam teda, že týmto príspevkom povzbudím poraďákov k ostražitosti, aby , ako hovorí téma, sa nedali nachytať. Som zvedavá, koľko príde vo faktúre za 9 sekúnd hovoru.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Toľko, koľko ťa stojí 9sek. hovoru na TMvolala si na SK číslo...
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

dám vedieť... pekný deň
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Určite si niečo vyhrala a chcú Ti odovzdať darček hahahahahahahaha
0 0
Fanda77 Fanda77

Fanda77 je offline (nepripojený) Fanda77

Lidi díka za informacie Našel jsem stránku http://tellows.cz , na které má každý možnost napsat taková telefonní čísla! Čím větší bude databanka čísel, tím méně snad takových podvodů bude... Lidi, mušíme si pomáhat !!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Je sranda, že je to tzv. číslo T-Mobile (či ako sa to teraz volajú) zo Slovenska a tá "stránka" určuje
Podrobnosti k telefonnímu číslu

Telefonní číslo: 0421-904695847
Majitel a adresa:
Podrobnosti
Město: Bremen - Německo
Ani tá stránka nie je boh vie čo.
0 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

toho tyzdna nam volali 2 take cislo-dakujem vsetkym ktory ich dali na net a pomohli tomu aby nenaleteli dalsi ludia podvodnikom
0 1
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Ďalšie číslo do zoznamu je +421517089001....slečna mala príjemný hlas, no zarazilo ma, že mi volá na utajené číslo


....ešteže máme strýčka Googla http://www.kdovolal.net/421517089001/
3 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

+421233322274
neviete náhodou zistit, komu patrí toto cislo? pred hodinou mi prezvanali, neviem, ci je to podvod - pre istotu som nezodvihla, a teraz rozmyslam, ci to nie je trebars DU, SP, VsZP )
je to cislo z mobilu, alebo predvolba bratislava? surfujem, ale nic nenachádzam...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať