Zavrieť

Porady

nedajte sa nachytat-prezvananie z neznamych cisiel

No, niekedy ani ja neviem... ...viac
Postrehli ste zase vlnu spekulacie s telefonovanim? Najdete si neprijaty hovor z nejakeho cisla, pripadne vam niekto po anglicky zavola a akoze ho to prerusi, no ako volajuci predpoklada, vela ludi zavola, lebo co ak a tam je nejake audiotextove cislo, co vam spapa vela bubakov. Jedno take vam davam do pozornosti:+14161234567, cize tam nevolat
Naposledy upravil arizona : 20.10.10 at 08:32
Usporiadat
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

aktaK Pozri príspevok
+421233322274
neviete náhodou zistit, komu patrí toto cislo? pred hodinou mi prezvanali, neviem, ci je to podvod - pre istotu som nezodvihla, a teraz rozmyslam, ci to nie je trebars DU, SP, VsZP )
je to cislo z mobilu, alebo predvolba bratislava? surfujem, ale nic nenachádzam...
Komu cislo patri neviem, ale je to bratislavska pevna linka.
Za prijate hovory sa neplati (pokial nie si v roamingu), takze mozes dvihat aj cisla, co nepoznas.
2 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

hm, dakujem za odpoved, ale tie 333 a tie 222 za sebou v prvom momente zaposobili velmi podozrivo, tak som to zrusila..
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Taketo cisla si vacsinou zarezervuju vacsie firmy a institucie (banky, poistovne, ...), lebo su to lahko zapamatatelne cisla. Takze nemusis sa ich bat
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

dakujem
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Presne cislo, co si spominala, som nenasiel. Ale ked si pozries tuto stranku:

http://www.trexima.sk/new/kontakt.php

tak vsetky cisla u nich zacinaju rovnako 333 222 xx. Takze to mohol byt hovor od nich.
1 0
aktaK aktaK

aktaK je offline (nepripojený) aktaK

marko, BINGO!
mam pocit, ze im stvrtrocne posielam nieco take, ako hlasenie o zamestnanosti - statistiku, zvlastne, ze ma kontaktuju telefonicky..
dakujem!!
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Mozno ti chceli podakovat za tu statistiku a popriat pekne sviatky ale som rad, zahada vyriesena.
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

marko182 Pozri príspevok
Mozno ti chceli podakovat za tu statistiku a popriat pekne sviatky ale som rad, zahada vyriesena.
Poďakovanie to určite nebolo, skôr nejaká chyba vo výkaze ...
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

veronikasad Pozri príspevok
Poďakovanie to určite nebolo, skôr nejaká chyba vo výkaze ...
Aha, tak to asi len ja som divny a obcas aj podakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať