Zavrieť

Porady

Ani po 6 mesiacoch busieness nejde,preco???

Ahojte vsetci...

Potreboval by som poradit alebo vediet vas nazor na moj problem.
Pred 6 mesiacmi som si urobil zivnost,web-stranku,kupil auto naradie a samozrejme chut do prace...
Musim podotknut ze som v zahranici a ide o stavebne sluzby ktore ponukam.

Napriek tomu ze som v cudzej krajine kde ludia sa bez problemov dohovoria anglicky tak ako aj ja,mam problem ziskat dostatok zakaziek.
Cena za moje sluzby je v porovnani z konkurenciou o 40-50% nizsia a ani napriek tomu sa nedari...

Do reklam investujem mesacne aj 1000 eur,viac si nemozem ani dovolit pretoze som v strate za tie 6 mesiace uz az az.Neviem co mam robit...Pred tyzdnom som rozniesol cca. 1000 reklam ale odozva minimalna.
Aj ked sa niekto ozve a zisti ze som cudzinec tak to skor ci neskor vzda.Nehovorim ze som nemal ani jednu pracu za ten polrok ale som viac prerobil ako zarobil...Myslite ze robim niekde chybu?Ved predsa cena rozhoduje...ci nie?Ak by na Slovensku bola nejaka ukrajinska stavebna firma a postavila by mi dom aj o 50 % lacnejsie ako sk firma tak urcite by som to bral.
Neviem si uz rady...
Manzelka sa na mna hneva ze tie peniaze idu hore kominom a ja jej stale hovorim ze to raz pojde...
Ale uz ma to pomaly prestava bavit...

Ak by ste mi vedeli poradit ako to zlepsit...
Ci toho nechat?


S pozdravom Daniel.
Usporiadat
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

arizona Pozri príspevok
J
Tiež mi tam chýba nejaké meno v kontaktoch. Pre mňa je to nedôverihodné, ked neviem kto firmu vlastní, na koho sa obrátiť...
Je tam vizitka, taky modry obrazok vpravo.
0 0
Filip Glasa Filip Glasa

Filip Glasa je offline (nepripojený) Filip Glasa

Založil som Finstat.sk
Zruš tú reklamu - je to absolútne na nič. Keď už chceš vyhodiť 1000 EUR mesačne na nejakú užitočnú vec, tak si za toľko peňazí najmite dánskeho obchodného zástupcu, ktorý za vás bude dojednávať obchody v dánštine a hľadať zakázky. Za 1000 eur to nebude na plný pracovný úväzok, ale to vám ani netreba. Môže to robiť popri inej činnosti a z každej dojednanej zakázky ešte dostane povedzme 1-5% okrem toho fixu.
Teoreticky to môže byť aj realitný maklér a podobné obchodnícke profesie.

prípadne zoberte do partie jedného dána, ktorý bude napol obchoďák a napol murár/zásobovač/ponukár.
0 0
danmag danmag

danmag je offline (nepripojený) danmag

No vidim ze ste sa do mna pustili ))
Necakal som taku kritiku
Odstanil som tie google reklamy.A v nazve som to prepisal na lacnu namiesto najlacnejsiu firmu...
Budem na tom pracovat a skusim nieco vymysliet.Teraz nemam vela casu odpisovat ale skusim to teraz nechat tak a ozvem sa neskor co sa zmenilo...

Este raz dakujem.
0 0
luigi72 luigi72

luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

danmag Pozri príspevok
A v nazve som to prepisal na lacnu namiesto najlacnejsiu firmu...
Ani lacna by tam vobec nemala byt. Napis "seriozna firma", alebo len "stavebna firma" a ceny maju byt "konkurenciaschopne ceny". Nech su len o par % nizsie od konkurencie, ostatne sprav roznymi zlavami (napr. pri platbe v hotovosti, alebo pre viac prac/ukonov naraz, alebo pri objednavke nad xx DKK). Ak mozes, daj na svoje prace aj dlhsiu zaruku, nez ma standardne konkurencia.

Mal by si mat aj dajake firemne logo, to auto je take prazdne...
Aj dajake motto (Realizujeme Vase sny).

Mohli by ste byt aj seriozna firma s dlhorocnymi skusenostami v statoch EU (tam patri aj Slovensko ) Odvadzate zodpovednu a kvalitnu pracu k uplnej spokojnosti Vasich zakaznikov. Ku kazdemu zakaznikovi, ku kazdemu projektu pristupujete zodpovedne a hladate vzdy to najvhodnejsie riesenie.
Ste flexibilni. Mas kvalitne odborne vyskolenych pracovnikov. atd.

Musis sa viac predavat.
0 0
Meggy991 Meggy991

Meggy991 je offline (nepripojený) Meggy991

ahoj, podla mna nedavaj taku vyrazne nizsiu cenu oproti ostatnym daj 5% to staci a este v tej reklame uved nieco ...ako dajte sancu aj mne..... vies niekedy je to o psychologii to je ako ked si ides kupovat telku mas rovnaku farbu, druh,rovnake parametre vsetko len jedna stoji 200 eur a ta ista 100 co ta napadne ...to ale nieco nie je ciste ked je tak nizka cena co myslis ktoru by som si kupila ja alebo ty?? no predsa tu za 200, ale keby jedna stala 200 a druha 195 ktoru si vyberies???? no predsa tu za 195....myslim ze v tom bola zasadna chyba...ze si lacny pre nich a preto nedôverihodny....manzelka nech to vydrzi...myslim, ze to zvladnes....
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ahoj,

pozrela som si tvoju stránku (trošku rozumiem po dánsky) a čo mi tam jednoznačne vadilo (a čo zistí aj človek ktorý po dánsky nevie ani slovíčko) je, že príliš často tam uvádzaš, že si lacný, že si lacnejší ako konkurencia a podobne - tak neúprosne sa snažíš presvedčiť o tom, že si ten správny človek len preto že si lacnejší, až to (bez urážky) lezie na nervy.. ďalej niektoré podstránky, žiaľ vrátane "Prise list" (opäť sa len dočítam, že si lacnejší...) máš úplne nevyužité, pričom by mohli obsahovať dôležité informácie - ide o Osobne si tiež myslím, že Dáni viac dôverujú svojim, než cudzokrajným, sú síce veľmi otvorení a priateľskí, ale.. veľa robí aj to, či sa dohováraš stále len po anglicky, alebo vieš ty osobne po dánsky.. v tomto všetkom by ti určite pomohlo, tak ako ti tu radili aj iní, mať dánskeho spolupracovníka.
Práca, ktorú máš nafotenú v galérii, vyzerá zaujímavo, takže sa nedaj odradiť, len snáď trochu zmeň cestu ;-)
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Pozrel som si stranku, aj ked neviem po dansky, vidno, ze stavias na niazkych cenach. Tazko sa radi, vzdy je to o tom ze "co by bolo keby..."

Ale vies ako sa to robi v praxi tak, aby si naozaj zistil, co a ako na ludi posobi? Robi sa to tak, ze si spravis dalsiu webstranku, uplne inu, resp. aj niekolko verzii (ak mas webmastera za rozumnu cenu). Na jednej propagujes najnizsiu cenu, na druhej iba vysoku kvalitu, na dalsej povedzme mimoriadne rychlu pracu a pod. Samozrejme, ak by si chcel naozaj zbierat objednavky zo vsetkych stranok, tak by bol problem s identitou, tazko by si mohol vystupovat pod jednou znackou. Ale aj to by sa dalo poriesit.

Myslel som to ale tak, ze by si mal tu dalsiu stranku iba na fiktivnu firmu, ale s funkcnymi kontaktmi. Po nejakom case uvidis, na ktoru stranku prichadza viac dopytov.

Dalsia otazka je, nakolko v tej branzi vobec spoliehat na internet. My sme tu vsetci tak trocha internetovo zamerani, ale nie som si isty tym, ze vyhladavanie cez internet je uplne typicky sposob, ako Dani hladaju stavebne firmy.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať