Zavrieť

Porady

noví členovia, vitajte!!!

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Veľmi sa mi páči, že tu denno-denne pribúdajú ľudia, ktorí sa registrujú za členov Porady.
Pekne, pekne! Richard bude mať z Vás radosť.

Takže... listujte Poradu, čítajte témy a odpovede na ne a prispievajte do debaty, radi Vás všetci spoznáme.

Prajem krásne posedenie na Porade.
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Rekord okamžite prekonaný, 49 !!!
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Okrem rekordu počtu prihlásených by sa dal zaznamenať aj rekord pribúdania príspevkov do istých tém, za určitý čas. Napríklad táto téma zaznamenala za pár minút 25 príspevkov.
Tiež dobré, nie?
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Dobrý postreh Beata, za hodinu 28 príspevkov, o tom môžem vo mzdárskom fóre len snívať.
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Jozef aj ja o tom snívam v mojom "Slobodnom povolaní"
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

ako vás tak všetkých pozorujem vy už asi v práci víkendujete nie??? to len ja s Aňou sa potíííme..????

nemohol by mi sem niekto skočiť pomôcť?????
0 0
Daniela Daniela

Daniela je offline (nepripojený) Daniela

No, Katty, už máme vikend o 15,30 končíme, takže úplne zatmenie
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Neboj nič Katty, aj ja sa potím
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

ty si dobré zatmenie hihi
0 0
Katty Katty

Katty je offline (nepripojený) Katty

tak dík Bei za podporu, už som sa tu cítila jak posledný mohykán
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Btw, posledný mohykán je krásny film... zakaždým som plakala ako malé dieťa (videla som ho asi päťkrát)
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

ja tiez este makam, o vikende zatial snivam, mozno az niekedy po 18.00 zacne aj pre mna
0 0
Luckasari Luckasari

Luckasari je offline (nepripojený) Luckasari

viete, ze sme zlomili novy rekord?
05.08. nas tu bolo dokopy prihlasenych 57
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Odkedy Poradu poznám, prispievam k možnému rekordu 2x denne. Akonáhle si ráno pozriem poštovú schránku, prejdem na Poradu a prelúskam všetky nové príspevky. To isté robím ešte poobede a niekedy aj v noci. Raz som už spomenula - začínam chápať drogovo závislých.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Paula, nie si sama "drogovo" závislá. Ja sa potajomky pripájam cez deň na poradu v spoločnej robote s manželom a furt mi nadáva, že som NA PORADE STÁLE PRILEPENÁ !. Večer, len čo dám deti späť, som tu zas,aby mi nič neušlo. Len keby tie účty za telefónnu linku doma boli menšie ! V robote to našťastie ide do nákladov firmy. Zdravím všetkých.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
mile damy, ja min. 3 x denne. esteze aj moj muzicek ja "zavisly" od internetu. ale nie, on fakt pracuje. a dari sa mu :-))
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Jess, tel.účty ti nezávidím. Pred rokom som zrušila pevnú linku, fachčiť môžem nonstop cez káblový internet mesačne za sumu len o niečo vyššiu, než je mesačný poplatok u ST. Doporučujem každému, kto má možnosť si "kábel" zadovážiť.
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
my mame net od Sl. telecom - DSL. je to cca 3 000 sk / mesacne. myslim, ze to nie je az tak vela, ked si tym clovek zaraba. myslim tym, ze ho nutne potrebuje k praci. ale tiez sme premyslali aj o tej kablovke, ale v ziline to este nie je mozne. mozno neskor :-(
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nie som si istá, ako je to s "reklamou" na našej milej Porade, takže nebudem menovať môjho dodávateľa káblikového internetu. Inštalácia ma stála pred vyše rokom 3150,- ,odvtedy už len 540,- mesačne bez ohľadu na čas strávený nasávaním informácií.
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

O Porade som sa dozvedela zo stránky Verlagu. Odo dňa čo som sa zaregistrovala každú voľnú chvílu strávim na porade a nakoľko mám internet aj doma, som už rodine otravná. Porada je super a doporučujem ju všetkým známym odborníkom aj laikom. Dúfam, že vydržíme, lebo porada mi dáva viac ako všetky odborné školenia, ktoré som absolvovala. Majte sa !!!!!!!!!
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Sledujete to?

Momentálne tu je 173 prihlásených.

Rekord z 11.10.2004 (veľmi pochybný, pretože zrejme to spôsobil nejaký prehľadávací stroj) je 207 prihlásených.

Vážení, ak máte chuť na trošku srandy, zapojte sa do pokusu o nový a skutočný rekord.

Dnes o 15:00 buďme všetci prihlásení na Poradu (stačí aj ako hosť) a skúsme vytvoriť rekord!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať