Zavrieť

Porady

Neviditeľnosť na Porade

Dnes som sa dosť nudila, tak som si na Porade pokukala profil niektorých členov. A keď sa človek nudí, tak ho často napadnú rôzne hlúposti, ktoré však v konečnom dôsledku nemusia byť až takými hlúposťami.

Zistila som, že na Porade sú rôzne kategórie nickov. Sú to nicky začínajúce, NE-VIP a VIP. A ja k tomu pridávam ešte jedno členenie - SUPER-VIP. Po prihlásení sa na Poradu, sa meno prihlasujúceho obvykle objaví na hlavnej stránke Porady, ale nie vždy.

Existuje teda ešte ďalšie rozdelenie nickov, ktoré sú po prihlásení na Porade viditeľné alebo neviditeľné. A tie neviditeľné sú tak medzi VIP členmi, ako aj NE-VIP členmi.
A tak by som sa chcela spýtať:
  1. Na čo je to dobré ešte aj takéto rozdelenie nickov?
  2. Aké kritéria alebo podmienky treba splniť na to, aby člen – nick, hociktorého rangu, bol preradený do kategórie neviditeľný? Deje sa to automaticky po splnení týchto kritérií alebo si treba podávať extra žiadosť, o ktorej niekto rozhodne, alebo ju zamietne?
  3. Čo je také príťažlivé, či výhodné na neviditeľnosti nickov?
Všimla som si tiež, že je dosť členov, aj z radu SUPER- VIP, ktorí sú na Porade vždy viditeľní (napr. Chobot), teda neviditeľnosť im na Porade nechýba.

Takže otázok som položila dosť, ešte aby mal kto na ne odpovedať.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj ja som si všimla, najmä v noci, keď sa pozriem, kto je on line, ukazuje napr. 6 registrovaných členov + xy guest (tých si nevšímam), ale konkrétnych nickov je tam uvedených len 5. Kto je ten šiesty?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja neviem odpovedať na otazky, ktore si položila, ale jedno viem, že mi nevadi, ked vidite, že som na porade prihlasena, to pre mna znamena, že o mne viete, že som s vami.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Peťka, to si nastav v nastaveniach
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Peťka, ked si sa nudila, mala si si dobre popozerať Poradu a hlavne svoje nastavenia. O tom, čo si písala rozhoduje každý nick sám a prečo sa to používa je skutočne každého osobná vec. Moja, určite nájdeš ešte kade čo a čo je hlavné, že si to sama môžeš nastaviť a nemusíš si namáhať hlavičku.
Ja osobne som na Porade už dosť dlho a ešte aj teraz objavujem pre mňa neobjavené.
Chcela by som sa tak nudiť.
PS: A teraz ani neviem, či som viditeľná, alebo nie? Som viditeľná, pretože svietim na zeleno.
Naposledy upravil ALDA : 09.08.09 at 17:12
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

danushka Pozri príspevok
Peti, tak ja som napríklad využila možnosť byť neviditeľnou len a len pre jeden neustále sa meniaci nick...Skutočne mi nikdy žiadna osoba na tomto fóre neprekážala, nijako ma neobmedzovala...až na jednu...Keď som zistila, že dotyčná osoba doslova prežíva orgazmus pri sledovaní každého kroku niektorých členov, dokonca nielen tu, ale aj inde, tak som sa zneviditeľnila...
A je po orgazme
...samozrejme aj vďaka iným opatreniam, ktoré spravil Richard...
V tomto prípade tomu celkom rozumiem.

liba2 Pozri príspevok
Peťka, to si nastav v nastaveniach
Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

ALDA Pozri príspevok
Peťka, ked si sa nudila, mala sisi dobre popozerať Poradu a hlavne svoje nastavenia. O tom, čo si písala rozhoduje každý nick sám a prečo sa to používa je skutočne každého osobná vec. Moja určite nájdeš ešte kade čo a čo je hlavné, že si to sama môžeš nastaviť a nemusíš si namáhať hlavičku.
Ja osobne som na Porade už dosť dlho a ešte aj teraz objavujem pre mňa neobjavené.
Chcela by som sa tak nudiť.
PS: A teraz ani neviem, či som viditeľná, alebo nie? Som viditeľná, pretože svietim na zeleno.
Si dobre viditeľná a rada Ťa aj na Porade vidím, ale kuk na hlavnú stránku a uvidíš tam moju visačku s hviezdičkou, ako výsledok toho nastavenia. Alebo nič nevidíš? Ja som mojou témou nikoho nechcela hodnotiť, len som sa chcela opýtať na čo je to dobré.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Si dobre viditeľná a rada Ťa aj na Porade vidím, ale kuk na hlavnú stránku a uvidíš tam moju visačku s hviezdičkou, ako výsledok toho nastavenia. Alebo nič nevidíš? Ja som mojou témou nikoho nechcela hodnotiť, len som sa chcela opýtať na čo je to dobré.
ak si utajená , visačku s hviezdičkou vidíš len TY...tak isto v profiloch vidíš svoj nick s hviezdičkou....ak máš možnosť pozri sa z iného PC a nebudeš vidieť svoj nick a pritom budeš prihlásená.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Asi som objavila na Porade Ameriku, a ako sa poznám, tak ju budem objavovať asi dokonca pôsobenia na nej.
Takže nebolo by od veci, keby ju niektorý šikovný moderátor vymazal, už aj pre príchuť harmančeku. Toto je oficiálna prosba o zlikvidovanie témy. Nechcem ju uzamykať, aby som zas neporušila niečiu etiku.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Asi som objavila na Porade Ameriku, a ako sa poznám, tak ju budem objavovať asi dokonca pôsobenia na nej.
Takže nebolo by od veci, keby ju niektorý šikovný moderátor vymazal, už aj pre príchuť harmančeku. Toto je oficiálna prosba o zlikvidovanie témy. Nechcem ju uzamykať, aby som zas neporušila niečiu etiku.
Prečo? Niekto druhý bude mať tento istý problém, prečíta si tému a bude v obraze.
Naposledy upravil alla66 : 09.08.09 at 17:22
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
V tomto prípade tomu celkom rozumiem.


Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka.
Tu hviezdičku vidíš len ty a admin. Nie je to preto, aby ťa bolo lepšie vidieť. Okrem svojej vidíš ešte aj ďalšiu hviezdičku pri niektorom mene?
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Neopisujem, ale keď som písala svojú odpoved, tvoja tam ešte nebola. Aj to sa stáva.
Naposledy upravil tutiola : 09.08.09 at 14:00
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Áno, už som zistila, ako to funguje. To vymazanie preto, aby túto tému nikto nepovažoval za nejaké rypkanie do NEVIP, VIP,SUPERVIP, alebo do hocikoho. Alda má v tom pravdu. Je to každého osobnou vecou.
Fakt je, nudila som sa, a niekedy za to ďakujem.
Naposledy upravil Petra Nová : 09.08.09 at 14:57
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

...Libuška(dúfam, že je to správne), zdá sa mi, že Ty si to ešte nikdy neskúšala Pred tým, ako som zavesila túto tému na Poradu, tak som to vyskúšala, lebo viem o tom nastavení. A vieš, čo bol výsledok? Na hlavnej stránke sa pri mojom mene objavila hviezdička. Asi aby bolo lepšie zvýraznené. Ale fakt je, že som to urobila len preto, aby som videla, čo to nastavenie urobí. Nie preto, aby po mne neostala ani pamiatka.
Peťka, ja túto možnosť využívam tiež, ale nie stále. Priznám sa, že to robím najmä v období január - marec z osobného dôvodu...
Tú hviezdičku pri svojom mene vidíš iba ty ! ostatní tvoj nick vôbec v zozname prihlásených nevidia .
Naposledy upravil liba2 : 09.08.09 at 14:44
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Petra Nová Pozri príspevok
Dnes som sa dosť nudila, tak som si na Porade pokukala profil niektorých členov. A keď sa človek nudí, tak ho často napadnú rôzne hlúposti, ktoré však v konečnom dôsledku nemusia byť až takými hlúposťami. ....................
................................................
Takže otázok som položila dosť, ešte aby mal kto na ne odpovedať.
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....
Naposledy upravil jaros5 : 09.08.09 at 15:10 Dôvod: V rámci šetrenia som skrátil citovaný príspevok
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

jaros5 Pozri príspevok
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Uz ako malý chlapec som strasne túžil stat sa aspon na cg´hvilku neviditelný ....
Ja ešte aj teraz niekedy...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jaros5 Pozri príspevok
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

jaros5 Pozri príspevok
Na otázku číslo tri ti viem jednoznačne odpovedat:

Už ako malý chlapec som strašne túžil stať sa aspoň na chviľku neviditelný ....
Keď sa trochu posnažíš, čochvíľa sa Ti túžba môže vyplniť. Aspoň na Porade.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

alla66 Pozri príspevok
Prečo? Niekto druhý bude mať tento istý problém a prečíta si tému a bude v obraze.
Presne tak. Porade nie je len o tom, ze sa poradi jednemu.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

dúšik Pozri príspevok
Jaro.
Stačí povedať a na výročie SNP si V.I.P. (veľmi inteligentný poraďák ).



JA SOM MYSLEL, ZE SA STACI USMIEVAT
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

S odstupom času si už viem sama odpovedať na otázky, ktoré som v tejto téme položila.

Mám skúsenosti s neviditeľnosťou, a to veľmi pozitívne. Byť neviditeľná je úžasná vec. Možem nepozorovaná dosýta nakúkať do profilov nickov, pošmírovať ich, čo práve na Porade robia, komu píšu súkromné správy a naopak, kto správy píše im. Samozrejme, že tento komfort mám ako neviditeľná len voči tým nickom, čo sú prihlásení a viditeľní. Ale zároveň pociťujem diskomfort voči tým nickom, ktorí sú rovnako neviditeľní, tak ako ja. Aj u tých neviditeľných by som rada vedela, či sú, alebo nie sú práve na Porade, a ak sú, tak čo práve robia. A bolo by fantastické, keby ja som všetko videla, ale oni nevideli mňa. Administrátora nemusím vidieť, ten môže zostať naďalej neviditeľným. No, asi je to len sen, ale skúsim porozmýšľať a požiadať administrátora, či by to nevedel nejako zariadiť. A ešte by sa mi páčilo, keby som ja mohla vymazať príspevky moderátorov(ak ma naštvú). To by bol komfort a ozajstné súkromie!

Len neviem, či by nebolo výhodnejšie založiť si rovno vlastný portál.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať