Zavrieť

Porady

SuperStretko Poraďákov 11.-13.9.2009 Liptovský Ján

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Priatelia, v tomto roku sa stretneme už na jubilejnom - piatom - SuperStretku Poraďákov.

Každý rok sa stretávajú starí i noví známi, ktorí chcú spolu prežiť jeden krásny víkend, nerušene sa porozprávať naživo, bez internetu, zabaviť sa, pospomínať na predošlé stretká a získať nové zážitky.

V tomto roku máme netradičný termín: víkend 11.-13.9.2009

a netradičné miesto: Liptovský Ján, penzión Horec http://www.horecliptov.sk/

Stretko začína v piatok v podvečerných hodinách, máme pre seba celú sobotu - vychádzka do Jánskej doliny, bycikle, bazénik pri penzióne, termálne kúpalisko pár metrov od penziónu, či krytý bazén v hoteli Máj. V sobotu večer zábava pri ľudovej hudbe.

Máme sa na čo tešiť, preto neváhajte a prihláste sa. Prihlášku nájdete v prílohe, kapacita penziónu je 44 pevných lôžok a 9 prísteliek.
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

mzdarka renca Pozri príspevok
aj teraz máme ešte odísť?
Pri PC môžete byť koľko chcete mám pomalší internet, tak to ide pomaly, dnes to tam celé nestihnem dať ale zajtra budú moje fotečky tam.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

"Dozorna rada" Superstretka uz prvych viac ako 200 fotiek "schvalila" a poverila ma, aby som odoslal prvu informaciu do e-mailovych schranok zainteresovanych.
V tychto chvilach prebieha priprava tak netrpezlivo ocakavanych fotiek do podoby, s ktorou by si mali poradit pri stahovani k sebe aj laici. Pracuje sa aj na tom, aby rychlost samotneho stahovania bola podla moznosti obmedzena iba rychlostou internetoveho pripojenia na strane prijemcu.
Kedze v stredu sa musim zucastnit aj pracovneho procesu, dalsie informacie v e-mailovych schrankach sa mozu vyskytnut najskor v stredu podvecer.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
endrju Pozri príspevok
"Dozorna rada" Superstretka uz prvych viac ako 200 fotiek "schvalila" a poverila ma, aby som odoslal prvu informaciu do e-mailovych schranok zainteresovanych.
V tychto chvilach prebieha priprava tak netrpezlivo ocakavanych fotiek do podoby, s ktorou by si mali poradit pri stahovani k sebe aj laici. Pracuje sa aj na tom, aby rychlost samotneho stahovania bola podla moznosti obmedzena iba rychlostou internetoveho pripojenia na strane prijemcu.
Kedze v stredu sa musim zucastnit aj pracovneho procesu, dalsie informacie v e-mailovych schrankach sa mozu vyskytnut najskor v stredu podvecer.
A veď sa nikde neponáhľame... , nemusíte sa s fotkami plašiť, prednejšie je, že sme sa stretka zúčastnili....
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Plašiť sa nemusíme, ale tešiť sa môžeme.

P.S.
Bolo to moje prvé stretko a verím, že nebolo posledné, pretože bolo superrrrrr.
Klobúk dole hlavnému organizátorovi.
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Tešíme sa
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
vladan Pozri príspevok
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
Aj my ďakujeme, že si nám prišla ukázať svoju malú a milú ratolesť - Tomy bol úžasný.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Vladi, prekvapenia v podobe malých poraďáčikov boli úžasné... až sme Vám ich skoro začali závidieť
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

vladan Pozri príspevok
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
Fladi, dufam, ze si si fsimla, ze na stretko si prisla s Poradacikom a zo stretka si po necelych 24 hodinach odchadzala s clenom "dozornej rady" Superstretka.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky.

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici superstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.
Naposledy upravil endrju : 16.09.09 at 22:46
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

endrju Pozri príspevok
Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky.

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici suoerstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.
Ďakujeme Andrejko, ale ten RAR systém si nechám na ráno, lebo je to na mňa stráááááááášne zložité. Dúfam, že to zvládnem.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

mzdarka renca Pozri príspevok
Ďakujeme Andrejko, ale ten RAR systém si nechám na ráno, lebo je to na mňa stráááááááášne zložité. Dúfam, že to zvládnem.
No, azda sa do rana fotky nerozchytaju uplne
Rozmyslam nad tym, ako by sa dal ulahcit zivot "laikom". Mozno vymyslim nieco co nebude RAR, ale bude skoro rovnako efektivne.
Naposledy upravil endrju : 16.09.09 at 23:09
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

endrju Pozri príspevok
Veeeeeeeeeeeeeeeelmi dakujem michelle84 za jej usilovnu pracu pri priprave podkladov.
Z jej fotiek sa teraz uz viaceri vytesuju. Podla intenzity stahovania dat z internetoveho uloziska si dovolujem vyslovit presvedcenie, ze michelle84 nachystala naramne pochutky.

Teraz prebiehaju prace na tom, aby sa ucastnici superstretka mohli vytesovat aj z videodokumentacie, ktora je uz na ceste ku mne.
Avsak materialov je neurekom a tak mi spracovanie dodanych podkladov chvilu potrva. Dufam, ze cez najblizsi vikend sa to podari zvladnut.
Akosi mi dnes strajkuje pripojenie na internet a ladovanie mi uz viackrat zhavarovalo. Prosim preto o chvilu trpezlivosti.
Ja ďakujem Andrejovi za spoluprácu pri zipovaní videí a samozrejme poraďákom, ktorí sa zúčastnili stretka a vďaka nim bola super atmosféra a tú som sa snažila zvečniť
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
vladan Pozri príspevok
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
vôbec ste nám nenabúrali program,dokonca ste ho oživili príchodom najkrajšieho člena mužského pohlavia / ostatní nech mi prepáčia/. a ten nezabudnuteľný úsmev....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
vladan Pozri príspevok
ahojteee, tak Vas vsetkych zdravim. My sme sa domov vratili az v pondelok, boli sme este jednu noc v Brusne a potom este na Strbskom Plese a az teraz som sa dostala na net

vsetkym Vam dakujeme za krasne chvile, dufam, ze sme Vam velmi nenaburali program. Radi sme spoznali nove tvare, pre mna to bolo male vypadnutie z kazdodennych materskych povinnosti a zaroven fajn stretnutie s fajn ludmi.

tesiiim sa na fotecky
Vladi a oceňujeme aj to, že si pri plnení materských povinností a zároveň balení nezabudla upiecť a pribaliť Tvoju povestnú bábofku.....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
endrju, Michelle84 veľká- veľká vďaka za zaslané fotografie. doteraz sme pracovali na ich otvorení - uff! podarilo sa! ešte že vás máme,čo by sme obzerali - práca samozrejme v čudu! predsa máme svoje priority! Michelle84 krásne momentky! A ten turista nemá chybu - odteraz chodím na túry len do L.J.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

pripájam sa, vďaka obom.
Trošku námahy a máme to.
Miška, Ty si bola usilovná, ja toho nemám až tak veľa, ale hádam endrju dokáže z toho niečo vybrať. Veľmi rada prispejem, len je potrebné ma navigovať. Ak budem mať viacej času, ozvem sa.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ja maturujem z otvárania súboru ./ podotýkam:som z tých blbších/ Prosíííím držte mi palce, aby som si vytiahla tú správnu otázku.
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Melnick Pozri príspevok
Ja maturujem z otvárania súboru ./ podotýkam:som z tých blbších/ Prosíííím držte mi palce, aby som si vytiahla tú správnu otázku.
detto...., ale ja asi maturitu odložím.


Momentálne bojujem ako na fronte.
Je to veľmi náročné.
Zvedavosť (ženy, veď to poznáte) - verzuz - pracovné povinnosti.

To prvé je veľké, ale nezvíťazilo.
0 0
Daggmar Daggmar

Daggmar je offline (nepripojený) Daggmar

azla Pozri príspevok
detto...., ale ja asi maturitu odložím.


Momentálne bojujem ako na fronte.
Je to veľmi náročné.
Zvedavosť (ženy, veď to poznáte) - verzuz - pracovné povinnosti.

To prvé je veľké, ale nezvíťazilo.
JA som tú bojovú frontu prenechala radšej skúsenejšiemu kolegovi - ale poviem tiež mal čo robiť . Miška neminula si sa povolaniu ? Sú to úúúžasnééé momentky!! Ďakujeme.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať