Zavrieť

Porady

Kvalitný parfém

Ahojte,
prosím o radu, potrebujem kúpiť parfér, ktorý príjemne vonia a hlavne cítiť ho dlho. Viem, že každá vôňa pôsobí na každé telo rôzne, ale ak máte už skúsenosti s kvalitným parfémom, poraďte mi značku. Niet nad osobnú skúsenosť.
Ďakujem
Usporiadat
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Ja som nedávno testovala v parfumérii prvú vôňu od S.J.Parker : "LOVELY" a troška mi prskla na rukáv. Vydržala na ňom vyše týždňa... na pokožke tak dlho nie :-)
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

A koľko ti vydržala na pokožke?
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

To si už nepamätám, predpokladám, že tak bežne-do večera, kým nezaúradovala sprcha...
Na tom rukáve to však držalo fakt dlho. A príjemne.
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

ďakujem za tipy, porovnávala som ceny a vychádza mi že najlacnejšie nakúpiť na www.parfems.sk. Parfem o ktorom píše Mareček89 je tam v cene 30 EUR, 100 ml tester, teda o 3 EUR lacnejší ako ho dostať na www.vône.sk a aj na iných stránkach.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
HankaS Pozri príspevok
ďakujem za tipy, porovnávala som ceny a vychádza mi že najlacnejšie nakúpiť na www.parfems.sk. Parfem o ktorom píše Mareček89 je tam v cene 30 EUR, 100 ml tester, teda o 3 EUR lacnejší ako ho dostať na www.vône.sk a aj na iných stránkach.
Hanka najlacnejšie parfémy sú v Parfumeriazet.sk. To som porovnávala Parfems.sk, Parfumy.eu,MojaParfumeria.sk,Parfums.sk,mandarinka .sk, znackoveparfemy.sk a samozrejme Parfumeriazet.sk.
Syn mi odtiaľ objednal práve Lanvin Eclat a som veľmi spokojná.
Naposledy upravil terezamaria : 04.09.09 at 08:39 Dôvod: dopísanie vety
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Ja som na Parfumeriazet.sk našla produkt Lanvin Eclat drakší.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
HankaS Pozri príspevok
Ja som na Parfumeriazet.sk našla produkt Lanvin Eclat drakší.
Syn napísal do firmy, nakoľko tam máš otázku, či ste našli lacnejší, že akú najnižšiu cenu by mu mohli urobiť, tak mu dali na 24 hodín cenu 29,50 za 100 ml Lanvin Eclat, ale nie tester, normálny v krásnom balení.Dá sa s nimi dohodnúť.Dovoz zdarma. Je to ale na Tebe, pre akú firmu sa rozhodneš.
0 0
HankaS HankaS

HankaS je offline (nepripojený) HankaS

Fajn,ďakujem za radu, o tomto som nevedela, že môžeš sa dohodnúť aj na cene. Ďakujem za radu. Len si musím vyskúšať či by mi táto vôňa sedela. A to ako reaguje pokožka - intenzita vône zistím až tak po 1 hodine.
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
HankaS Pozri príspevok
Ahojte,
prosím o radu, potrebujem kúpiť parfér, ktorý príjemne vonia a hlavne cítiť ho dlho. Viem, že každá vôňa pôsobí na každé telo rôzne, ale ak máte už skúsenosti s kvalitným parfémom, poraďte mi značku. Niet nad osobnú skúsenosť.
Ďakujem
Hanka, sama píšeš, že každá vôňa voní na každom človeku ináč a hlavne, každému sa páči niečo iné. Radiť v tomto smere sa mi moc nezdá. Ja vždy, keď si idem kupovať nový parfém, idem do kamenného obchodu a skúsim 3-4 ovoňať a tak to urobím niekoľkokrát. Lebo na jeden krát nemôžeš vyskúšť viac vôní. Alebo najlepšie, keď mám nejaké vzorky, ktoré ma zaujmú. No a keď sa rozhodnem, potom si sadnem k počítaču a vyhľadám najlepšiu cenu. Dcéra si minule objednala cez www.leporad.sk. Zdá sa mi, že tam majú veľmi dobré ceny, no nemajú úplný sortiment.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ahojte,
nedá mi neopýtať sa, a čo pánska vôňa, na porade je veľa chalanov, dajte svoje typy.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
cloe Pozri príspevok
Hanka, sama píšeš, že každá vôňa voní na každom človeku ináč a hlavne, každému sa páči niečo iné. Radiť v tomto smere sa mi moc nezdá. Ja vždy, keď si idem kupovať nový parfém, idem do kamenného obchodu a skúsim 3-4 ovoňať a tak to urobím niekoľkokrát. Lebo na jeden krát nemôžeš vyskúšť viac vôní. Alebo najlepšie, keď mám nejaké vzorky, ktoré ma zaujmú. No a keď sa rozhodnem, potom si sadnem k počítaču a vyhľadám najlepšiu cenu. Dcéra si minule objednala cez www.leporad.sk. Zdá sa mi, že tam majú veľmi dobré ceny, no nemajú úplný sortiment.
nedá sa mi otvoriť tvoj link www.leporad.sk napíše < Server sa nenašiel
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

alla66 Pozri príspevok
nedá sa mi otvoriť tvoj link www.leporad.sk napíše < Server sa nenašiel
Skús leopard, len jej preskočili písmenká v názve stránky.http://www.leopard.sk/
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Tweety Pozri príspevok
Skús leopard, len jej preskočili písmenká v názve stránky.http://www.leopard.sk/
Tweety vďaka toto je onô??? http://www.leopard.sk/parfumy.php
0 0
kero64 kero64

kero64 je offline (nepripojený) kero64

Timka1 Pozri príspevok
Ahojte,
nedá mi neopýtať sa, a čo pánska vôňa, na porade je veľa chalanov, dajte svoje typy.
Mne manželka darovala parfém David Beckham a musím priznať, je naozaj dobrý.
Naposledy upravil kero64 : 04.09.09 at 17:00
0 0
avonka1 avonka1

avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

Skúste hľadať cez www.najnakup.sk a ušetríte si čas pri porovnávaní cien elektrospotrebičov, parfumov, atď.
0 0
alenki alenki

alenki je offline (nepripojený) alenki

Nemám skúsenosti a tak sa pýtam, ak niekto nakupoval, či predávajú naozaj originálne parfumy na parfumy.eu alebo parfumworld.sk. Ďakujem vopred
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

kero64 Pozri príspevok
Mne manželka darovala parfém David Beckham a musím priznať, je naozaj dobrý.
aj voda po holení od Beckhama - Instinkt je skvelááááá, ľahká, svieža...
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Chcem sa spýtať, neviete mi poradiť kde sa da kúpiť toaletná voda Next just pink? (pokiaľ viem nosia ju iba z Anglicka ) a možno je nejaký internetový obchod s ponukou tejto toal. vody
0 0
Letko Letko

Letko je offline (nepripojený) Letko

...letom-svetom...
Voňaviek môžeš testovať koľko chceš. Stačí, že si zresetuješ čuchové bunky ovoňaním kávy a tvoj čuch je opäť ostrý.
Ja si už pár rokov kupujem parfém Yves Saint Laurent - L´Homme. Je to pre mňa zatiaľ najlepšia vôňa. A ešte som si kúpil Yves Saint Laurent - La Nuit De L´Homme. Tá druhá vonia úplne inak ako tá prvá. A kupujem si ich vždy na letisku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať