Zavrieť

Porady

Príkaz na úhradu v MRP

Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Neviete kde sa zadáva v programe Mzdy a personalistika Win.účty pre poisťovne?

V programe je možnosť tvoriť príkaz na úhradu,lenže každý mesiac si musím zadať do tohto príkazu účet ,kód banky poistovne,konštantný,variabilný symbol. Sumu k úhrade dobre vygeneruje,aj odvod preddavku na daň zo závislej činnosti.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Luna, a to si sa ma nevedela skôr opýtať, keď spolu telefonujeme? Takto sa trápiť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Denda Denda

Denda je offline (nepripojený) Denda

V číselníkoch - mzdový číselník - práca so mzdovým číselníkom. Nájdi si poistné a klikni na jednotlivé druhy. Po otvorení sa ti ukáže vymeriavací základ...účet atď.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Pôjdeš na Číselníky, Mzdový čísleník, Práca so mzdovým číselníkom, záložka Poistné, 2x klikneš na danú poiťovňu, otvorí sa Ti tabuľka, a v nej na zálkožke Účet a kód banky si doplníš potrebné údaje, takisto to spravíš pri SP stačí nadefinovať len jednu z nich (napr. nemocenské). Daňový úrad nadefinuješ v Nastaveniach, Identifikácia firmy, Daňový úrad.
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ďakujem,ja som to sem dala aj pre iných. Fakt je to tam,nedošlo mi to! Doteraz som to nepotrebovala,len druhý mesiac robím takto úhrady,do čísleníkov chodím tak raz za rok.

Ďakujem.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
A ako urobíš tie úhrady potom? Ktorú máš banku alebo na tom nezáleží? Ja mám Tatra banku. Vdaka.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Svoju banku si nadefinuješ: Nastavenie, Identifikácia firmy, Bankové účty, do príkazu Ti účet zoberie automaticky, a dokonca pre tlačou príkazu sa Ťa opýta aký účet si chceš vybrať zo zoznamu ak ich máš viac.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
A potom ako dalej ono ma hodí nejako na internet alebo ako to funguje? Vdaka.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak si ty ten príkaz vieš akurátne vytlačiť a zaniesť do banky.
Naposledy upravil lenkak : 17.08.05 at 16:53
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ak by si to ale chcela poslať cez Interbanking, potom musíš ísť na Výstupy, dať Príkaz k úhrade homebanking, uložiť do súboru a potom sa pripojiť na Internet a exportovať do banky.
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

lenkak
Pôjdeš na Číselníky, Mzdový čísleník, Práca so mzdovým číselníkom, záložka Poistné, 2x klikneš na danú poiťovňu, otvorí sa Ti tabuľka, a v nej na zálkožke Účet a kód banky si doplníš potrebné údaje
Ja este dodam, ze ak potrebujete do symbolu platby vlozit vyplatny mesiac a rok tak do policka napisete napr. toto:

<mmyyyy>

prip. ak chcete mesiac a rok oddelit lomitkom tak toto:

<mm>/<yyyy>

Pri generovani uhrad sa potom formatovacie znaky nahradia mm nahradia vyplatnym mesiacom a yyyy vyplatnym rokom.
Tuto fintu mozete pouzit aj pridefinovani uctov zamestnancov.
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ucty mozes zadavat jednoduchsie, ak si das tlacove zostavy - poistne, vysvietis si danu poistovnu a stlacis klavesu "U". To mozes urobit pre kazdu poistovnu.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
lenkak
Ak by si to ale chcela poslať cez Interbanking, potom musíš ísť na Výstupy, dať Príkaz k úhrade homebanking, uložiť do súboru a potom sa pripojiť na Internet a exportovať do banky.
Lenka skúšala som to ako píšeš, ale stále mi to hlási chybu!.Mám Tatra banku. Nevieš v čom je problém? Ďakujem Hela
Naposledy upravil ALDA : 21.11.05 at 12:33
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

pingino
Ja este dodam, ze ak potrebujete do symbolu platby vlozit vyplatny mesiac a rok tak do policka napisete napr. toto:

<mmyyyy>

prip. ak chcete mesiac a rok oddelit lomitkom tak toto:

<mm>/<yyyy>

Pri generovani uhrad sa potom formatovacie znaky nahradia mm nahradia vyplatnym mesiacom a yyyy vyplatnym rokom.
Tuto fintu mozete pouzit aj pridefinovani uctov zamestnancov.
No perfektné, to som ani netušila, roky mením ŠS ručne v príkazoch na úhradu. Idem to vyskúšať. Človek sa učí celý život, že áno?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Hela
napíš akú chybu Ti hlási program.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ešte ma napadlo, či si si všetko toto porobila:
1. Spravíš si mzdy za obdbie napr.10/05, tak príkaz robíš za 10/05.
2. Najprv si v nastaveniach a v čísleníkoch nastavíš účty.
3. Nastavíš si svoj účet
4. doplníš údaje o DU
5. Výpočet, Príkaz na úhradu. Potom na agenda, načítať úhrady a generovať úhrady
6.Pôjdeš na Výstupy, ostatné, Príkaz k úhrade homebanking, vabereš si formát - Abo, Geminy..., to už poznáš, klikneš do súboru, a zadáš si cestu kde Ti to má uložiť.
7. Už len cez Internet poslať.
1 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Lenka nejde o mzdy, ale o došlé faktúry!
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ALDA
Lenka nejde o mzdy, ale o došlé faktúry!
Napadlo ma, že asi tú cestu nemám správnu.musím nainštalovať XML?!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
XML používaš pri i-výpisoch.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
[quote=lenkak]XML používaš pri i-výpisoch.[/quote

Tak už som z toho jelenica! Vypisy nesťahujem z internetu, iba pohyby na účtoch.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
1. Potrebuješ mať v adresách zaznečené čísla účtov.
2. V DF si na faktúre ktorú chceš uhraidť, pôjdeš na Príkaz na úhradu, dávaš kolonku 1-Zaradiť do tlače príkazu
3. Pôjdeš na Výstupy - Príkaz na úhradu homebanking, vidíš ho v predlohe, a dáš do súboru,doplníš čo potrebuješ.
4. Súbor nájdeš tam kde máš nainštalovaný MRP, v adresári Podvojné účtovníctvo, homebank.
5. Vložíš podpisové vzory a už len Internet.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať