Zavrieť

Porady

"Krámová versus Kramár"

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Ahojte babenky,
táto téma by mohla byť prednostne pre nás
Aj keď ... díky, za každého vnímavého mužského, ktorý si ju prečíta a možno sa i zapojí.
Bude o menštruácii. A prepáčte mi ten názov, takto voláme s mojím manželom týždeň, keď som besná ako pes - práve z toho, že sa blíži menštruácia.
(Kramár preto, lebo moj manžel nosí práve podobný účes , nič viac).

A preto - môžeme si radiť, ako zvládnuť tieto náročnejšie a permanentne sa opakujúce dni, ako neroztrhať okolie na franforce, ale i - čo pomáha, aby hormóny neboli tak divoké, možno vitamíny, pohyb, teplo ...
Skrátka taká babská poradňa. myslím, že by sa to mohlo hodiť mnohým z nás, nakoľko môj muž tvrdí, keď sa obhajujem, že som "nervná" preto, že mám menzes, že ho vraj mám stáááále
A vy ?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Lilly34 Lilly34

Lilly34 je offline (nepripojený) Lilly34

Ahoj. Aj u nás je to presne tak. Tieto stavy sa opakujú každý mesiac. Manžel už vie, že keď mi všetko vadí povie: Aha už máš dostať menštruáciu. Ja som čítala, že je to normálne, v našom tele je vtedy boj hormonov. Dala som to prečítať manželovi. práve tento mesiac sa mi stala taká veselá príhoda. Pred týždňom som povedala manželovi, že mám menštruáciu. Ten výťazoslávne zvolal: Sláva zvládli sme to bez stresu. Myslel tie stavy pred tým. Niekedy je to hrozné, a niekedy to príde naozaj bez nejakých stavov pred tým.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Ahoj,
to som rada, že si sa zapojila. Už som si myslela, že menštruáciu mám iba ja
Ja mám napr. veľmi bolestivú menštruáciu (nepohlo ani to, že mám deti - kedysi mi vraveli, že keď prídu deti, prestane to a nič).
Takže by ma zaujímali vaše rady, čo by mohlo pomôcť pri bolestivom priebehu, aby som nemusela hltať každý mesiac tabletky proti bolesti.

Alebo pred menštruáciou - môžeme si nejako pomôcť, aby nás to tak "neprevalcovalo" ? myslím bylinky, doplnenie nejakých vitamínov, alebo tak..
A Lilly, tiez je to niekdy hrozné a sem tam sa stane, že príde menzes a ja sa čudujem, že ako hladko .. S čím to súvisí ? Môžno to môžeme nejako ovplyvniť..aby to bolo čo najčastejšie s väčším kľudom.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Dievčence, nezabudnite nás informovať o tom, či máte pravidelnú stolicu.

P.S. Ja mám silný žalúdok, aj zmysel pre humor, ale toto ste presolili.
Verím, že moderátor tému uzavrie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Dievčence, nezabudnite nás informovať o tom, či máte pravidelnú stolicu.

P.S. Ja mám silný žalúdok, aj zmysel pre humor, ale toto ste presolili.
Verím, že moderátor tému uzavrie.
Danilka, ja ťa nespoznávam...-zrazu jaka poslušná...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Danilka, ja ťa nespoznávam...-zrazu jaka poslušná...
Stanulko, ja nie som poslušná, ja som len skromná a slušná......
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Danila Pozri príspevok
Stanulko, ja nie som poslušná, ja som len skromná a slušná......
ja som tiež slušný,dobrý,chudobný chlapec...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Pripájam link , kde sú oveľa vhodnejšie fóra na riešenie problému.
http://www.google.sk/search?q=probl%...ient=firefox-a
0 0
cabada cabada

cabada je offline (nepripojený) cabada

drak ktorý lieta v oblakoch - ryba ktorá pláva proti prúdu - piraňa jedna !!!:o) ...viac
Ahojte,
mala som pocit, že priestor Zdravie je na poradenie sa ohľadne zdravia, nemyslela som tým nič zlé. Pokiaľ to tak vyznelo, je mi to ľúto a budem rešpektovať stiahnutie témy.
Menštruáciu by som neprirovnávala k stolici (mimochodom, Danila, mám ju pravidelnú , ospravedlňujem sa ostatným).
Chcela som len, aby sme sa poradili o niečom, čo sa nás žien týka, veľmi nás to ovplyvňuje a nezdalo sa mi, že je to také tabu, neprirodzené a "presolené".
Ak áno, ešte raz sa ospravedlňujem a stiahnite tému. Ďakujem.

PS: Danila, hlavne, že si môžeš na pár stránkach v téme "stručne poštebotať" s chlapcami. Díky za Tvoje upozornenie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cabada Pozri príspevok
Ahojte,
mala som pocit, že priestor Zdravie je na poradenie sa ohľadne zdravia, nemyslela som tým nič zlé. Pokiaľ to tak vyznelo, je mi to ľúto a budem rešpektovať stiahnutie témy.
Menštruáciu by som neprirovnávala k stolici (mimochodom, Danila, mám ju pravidelnú , ospravedlňujem sa ostatným).
Chcela som len, aby sme sa poradili o niečom, čo sa nás žien týka, veľmi nás to ovplyvňuje a nezdalo sa mi, že je to také tabu, neprirodzené a "presolené".
Ak áno, ešte raz sa ospravedlňujem a stiahnite tému. Ďakujem.

PS: Danila, hlavne, že si môžeš na pár stránkach v téme "stručne poštebotať" s chlapcami. Díky za Tvoje upozornenie.
Cabadka, však sa hneď neurážaj,hmm-juj,a že danilla popísala so mnou-však aj ja mám nejaké ľudské práva,sloboda prejavu proste musí byť...
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
cabada Pozri príspevok
Ahojte,
mala som pocit, že priestor Zdravie je na poradenie sa ohľadne zdravia, nemyslela som tým nič zlé. Pokiaľ to tak vyznelo, je mi to ľúto a budem rešpektovať stiahnutie témy.
Menštruáciu by som neprirovnávala k stolici (mimochodom, Danila, mám ju pravidelnú , ospravedlňujem sa ostatným).
Chcela som len, aby sme sa poradili o niečom, čo sa nás žien týka, veľmi nás to ovplyvňuje a nezdalo sa mi, že je to také tabu, neprirodzené a "presolené".
Ak áno, ešte raz sa ospravedlňujem a stiahnite tému. Ďakujem.

PS: Danila, hlavne, že si môžeš na pár stránkach v téme "stručne poštebotať" s chlapcami. Díky za Tvoje upozornenie.
Milá cabadka, oslovila si ma, tak som prišla. A prečo by si neprirovnávala? Aj tam, aj tam je pravidelnosť dôležitá. Ale pri tej druhej nepravidelnosti, by si sa nemusela obávať, že si otehotnela.Kremeško by bol spokojný. A Ty tiež celkom určite.
Ja nie som na ženské, orientácia k milému chlapskému pohlaviu mi vydržala aj po rokoch. Ja mám tieto stvorenia rada, bez nich si neviem predstaviť život. Ani tu na Porade. Takže, KSENP ja som na chlapcov.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Keby som sa tak mohla dozvedieť, čo mi ten červený palec chcel povedať. Veď som len slušne a pravdivo odpovedala cabadke. Neprezradíš mi to, palček? Do témy zdravie som zablúdila náhodou, lebo ja keď tu začnem čítať tie rôzne príznaky zisťujem, že mám všetky popísané choroby. Tak si len riešte ten Váš vážny problém, lebo to je fakt svetový objav a asi zasadne konzílum, ak má niekto menštruačné bolesti.
Pohoda, klídek, tabáček, ja už sem čestné slovo nevleziem. Ja vlastne ani nemusím, ja som bezbolestná, len som si myslela, že my baby by sme si čosi občas mohli nechať aj pre seba..... Ale kľudne menštruujte ďalej.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
I muži majú svoje dni ....

0 0
silviaz silviaz

silviaz je offline (nepripojený) silviaz

[QUOTE=buchač;1194879]I muži majú svoje dni ....

ano maju ten moj teda určite
Vždy sa pytam či na neho lezie mozgová menštruácia ked ho to chytí. Len škoda že sa na to nedá pripraviť tak ako u mna, jemu to nechodí pravidelne ale spravidla trvá oveľa dlhšie ako tá moja
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
[QUOTE=silviaz;1194917]
buchač Pozri príspevok
I muži majú svoje dni ....

ano maju ten moj teda určite
Vždy sa pytam či na neho lezie mozgová menštruácia ked ho to chytí. Len škoda že sa na to nedá pripraviť tak ako u mna, jemu to nechodí pravidelne ale spravidla trvá oveľa dlhšie ako tá moja


Ja som krémeša dnes chytil .....
0 0
Lilly34 Lilly34

Lilly34 je offline (nepripojený) Lilly34

Ja si myslím, že táto téma tu určite patrí. Kto potrebuje radu, napíše s tým, že sa nájde niekto kto mu poradí. A nie že sa niekto bude nad tým pohoršovať. To čo je pre jedného veľmi dôležité pre iného je len banalita. Takže Sabada som s tebou. Ja si myslím, že by sme to mohli ovplivniť nejakou aktivitou, športom, zábavou, aby tie naše pred dni prišli po nejakej príjemnej činnosti. Nie vždy sa to dá.
0 0
Lilly34 Lilly34

Lilly34 je offline (nepripojený) Lilly34

prepáč skomolila som ti meno Cabada
0 0
Lilly34 Lilly34

Lilly34 je offline (nepripojený) Lilly34

Danila niečo pre teba! To že sa žena zaújíma o názor inej ženy, prípadne muža na niečo čo je úplne normálne, hlavne si myslím, že je to problém každej z nás, to určite nie je vôbec presolené. Nechápem tvojej reakcii. Ani sa mi nechce veriť že si žena!! Sorry!!
0 0
k-a-t-k-a k-a-t-k-a

k-a-t-k-a je offline (nepripojený) k-a-t-k-a

ja tiež nechápem prečo by nemohla byť táto téma na porade?Nedajte sa odradiť a navzájom si ženy poraďme ako tie naše dni zvládnuť v pohode
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
Lilly34 Pozri príspevok
Danila niečo pre teba! To že sa žena zaújíma o názor inej ženy, prípadne muža na niečo čo je úplne normálne, hlavne si myslím, že je to problém každej z nás, to určite nie je vôbec presolené. Nechápem tvojej reakcii. Ani sa mi nechce veriť že si žena!! Sorry!!
Lilly34 aj ja mám niečo pre Teba. Mám síce neplatené voľno na mesiac, ale som ochotná odskočiť na Poradu vo výnimočných prípadoch, najmä ak niekto potrebuje urgentne moje vyjadrenie. Nie, ja nie som žena, ja som len taká drobná žienka. Ale viem, že keď má žena problémy staré ako ženstvo samo, má doma dobrého mužíčka. A on "vtedy" chodí nakupovať, chová sa slušne, je milý, pozorný, a keď náhodou nie je, má právo v priebehu týždňa odbehnúť si na pivko. A chute máme rôzne, čo je pre Teba sladké, mne môže chutiť ako feferónka. Ale to už sme skoro v požehnanom stave. Tak pekný deň a pokoj v duši Ti prajem.
Máš to aj s poradenstvom. Ak by si mala predsa len ešte nejaký dotaz, tak rada Ti odpoviem cez ss, nech sa mi aspoň nejaké predsavzatie podarí dodržať. A prajem Ti čo najmenej bolesti.
0 0
137Cs 137Cs

137Cs je offline (nepripojený) 137Cs

cabada Pozri príspevok
Chcela som len, aby sme sa poradili o niečom..
Možno nájdete nejakú inšpiráciu napr. tu: http://primar.sme.sk/c/4116952/predm...ndrom-pms.html

Alebo si zadajte jednoducho do googlu "predmenštruačný syndróm"
Naposledy upravil 137Cs : 02.11.09 at 15:09
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať