Zavrieť

Porady

Firemná večera

PU
Prosím o radu, naša s.r.o.-čka poskytuje pravidelne firemné večere pre zamestnancov. Večere sa hradia z pokladne v hotovosti. Účtujem to ako nedaňový náklad. Len teraz mám problém, či uvedené večere náhodou netreba zdaniť tým zamestnancom, ktorý sa na nej zúčastnili ako nepeňažný príjem. Lenže ďalší problém by bol, čo ak nemám súpis ľudí, ktorí tam boli? Mám iba počet a nemám konkrétne mená. A nemám ani podpísanú prezenčku, že tam skutočne boli. Vie mi niekto poradiť???
Usporiadat
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
simonka1 Pozri príspevok
Takže ešte späť Danila, nejde o provokáciu z mojej strany, aj keď niekedy je aj tá dobrá, ale ide a chcem aby išlo hlavne o konštruktívnu debatu. Neviem aké sú Vaše rodinné pomery, ako píšeš, že iba vnučka môže čo chce, ja vnúčence zatial nemám, tak neviem to posúdiť, ale skús počúvať aj názory iných občas. No a čo sa týka kávičky, tak na tú snáď zarobil už každý, myslím že to nie je iba tvoja výsada. A myslím, že využitím môjho pracovného času sa moja vôbec nezaťažuj, zbytočne by ti to zaberalo čas, ktorý môžeš stráviť napr. na tej kávičke a cigaretke, ja si ho už postrážim kľudne sama. No a bordel že vo firme je, tak to je teda 100% fakt, ale účtovať musím aj v takom bordeli, nemám páky na to ho upratať.
takže mrknem sa na ten tvoj link, díky za tvoj čas. A dúfam, že ti ho zostalo ešte aj na kávičku a cígo. A že nič nevieš som nepovedala, iba to že radšej mám radu, ako mudrovanie a to je fakt, ktorý zostáva aj naďalej.
Rady som Ti dala nad plán. Pomery v mojej rodine sú optimálne, ja už som na výsluhovom, aj vo veku, keď počúvajú skôr moje názory ako sa nechajú počuť. Dievčence ako Ty pri mne viac pracovali ako mudrovali. A mrkni sa na môj link, máš to grátis, ako pozornosť podniku.
Vieš čo nás učili, keď sme boli mladí?
Mladší, uvoľnite prosím, miesto starším.
No a dnes je to naopak.
Nielen v autobusoch vymizli štítky.
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
No práve, že nezdaňujeme tento nepeňažný príjem, ale zrejme by sme mali. Takže pre firmu vznikajú zatial iba nedaňové náklady, keďže sú takí dobrodinci.
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka Pozri príspevok
a čo tak bodík?
Kukulienka, ja som skôr na chlapcov, ako na bodíky. Aj keď priznávam, že každý jedinký mám v úcte. V úcte najväčšej prvý od Maríny. Ale dodatočne všetko naj k narodkám.
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
Danila Pozri príspevok
Rady som Ti dala nad plán. Pomery v mojej rodine sú optimálne, ja už som na výsluhovom, aj vo veku, keď počúvajú skôr moje názory ako sa nechajú počuť. Dievčence ako Ty pri mne viac pracovali ako mudrovali. A mrkni sa na môj link, máš to grátis, ako pozornosť podniku.
Vieš čo nás učili, keď sme boli mladí?
Mladší, uvoľnite prosím, miesto starším.
No a dnes je to naopak.
Nielen v autobusoch vymizli štítky.
No čo už, doba je zlá, že? Ale ja tiež už nie som dievčina, ktorá má len makať a nemudrovať. Nejaké tie múdrosti som sa aj ja už naučila a ešte sa snáď aj naučím. Tak vďaka za rady nad plán a veľa zdravíčka prajem a ešte veľa radosti s vnúčatami. Dúfam, že si ešte niekedy pokecáme, bolo to inšpirujúce.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

nerada poslúchaš, čo? prepáč, že som ti rozkazovala
Keď nie ty Danile, tak dám bodík ja tebe. Lebo postaviť sa našej Danile - nato veru treba guráž.
Danila ďakujem, prepáčte mi mrníkovanie, dnes mám nárok
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
kukučka Pozri príspevok
nerada poslúchaš, čo? prepáč, že som ti rozkazovala
Keď nie ty Danile, tak dám bodík ja tebe. Lebo postaviť sa našej Danile - nato veru treba guráž.
Danila ďakujem, prepáčte mi mrníkovanie, dnes mám nárok
Ja z toľkej úctivosti asi ani nezaspím. Kukulienka pekne si to vyriešila. Tuším tie staré matere vedeli o čom hovoria.
Nedáš, dostaneš.

Ale ja som so simonkou rada podiskutovala. Ona je moja krv. A ani sme sa nepobili. Dobrá správa pre Poradu.
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
Díky baby, ste zlaté, ja sa rada trošku ponaťahujem.......neublížili sme si a to je fajn.....tak zas niekedy......
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

zdravím vospolok, vidím že Danila ti priložila link, ktorý ti pomôže, takže toto celé bolo na niečo dobré a to je hlavné. Ja mám tiež vnučku a úplne chápem Danilu, že urobí čo jej na očkách vidí. Si na tom asi ako ja Danila, mládi v prd... a do dôchodku ďaleko /ktovie do kedy budeme robiť:-)))/, takže kávička, cigaretka a radosť z vnučky a na oddych sudoku, alebo srabble, čo už viac potrebujem k šťastiu??
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
truch Pozri príspevok
zdravím vospolok, vidím že Danila ti priložila link, ktorý ti pomôže, takže toto celé bolo na niečo dobré a to je hlavné. Ja mám tiež vnučku a úplne chápem Danilu, že urobí čo jej na očkách vidí. Si na tom asi ako ja Danila, mládi v prd... a do dôchodku ďaleko /ktovie do kedy budeme robiť:-)))/, takže kávička, cigaretka a radosť z vnučky a na oddych sudoku, alebo srabble, čo už viac potrebujem k šťastiu??
No keď takto spokojne vyzerá babičkovský život, tak to sa pomaličky začnem na neho tešiť, ide z teba truch pokoj a pohoda......veľa šťastia.....
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Ja som zatiaľ spokojná, manžel poslúcha, deti sa osamostatnili /akurát mladšiemu robím kompletný servis/,vnučka je fantastická, dokonca aj nevestu mám "normálnu", rodičia sa zatiaľ držia, robotu mám dobrú, len aby mi to takto vydržalo:-)))))
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
truch Pozri príspevok
Ja som zatiaľ spokojná, manžel poslúcha, deti sa osamostatnili /akurát mladšiemu robím kompletný servis/,vnučka je fantastická, dokonca aj nevestu mám "normálnu", rodičia sa zatiaľ držia, robotu mám dobrú, len aby mi to takto vydržalo:-)))))
Tak držím palce nech sa darí.............
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

truch Pozri príspevok
zdravím vospolok, vidím že Danila ti priložila link, ktorý ti pomôže, takže toto celé bolo na niečo dobré a to je hlavné. Ja mám tiež vnučku a úplne chápem Danilu, že urobí čo jej na očkách vidí. Si na tom asi ako ja Danila, mládi v prd... a do dôchodku ďaleko /ktovie do kedy budeme robiť:-)))/, takže kávička, cigaretka a radosť z vnučky a na oddych sudoku, alebo srabble, čo už viac potrebujem k šťastiu??
Mne teda srable k oddychu nechýbajú
0 0
simonka1 simonka1

simonka1 je offline (nepripojený) simonka1

PU
Kazu Pozri príspevok
Mne teda srable k oddychu nechýbajú
noooooooooooooooooo, zas nebuď taký detailista::::::::::
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kazu, ty si presne ako môj manžel, ten tiež nevie pochopiť, že ma baví hrať scrabble, vidí v tom len zabíjanie času. Ja si ale fakt oddýchnem pri počítači, keď hrám s príjemným partnerom, pokecám a ešte keď vyhrám je to paráda. Človek si musí spríjemniť život a robiť aj to čo ho baví, veď roboty , ktorú musíš urobiť je dosť
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Simonka, ale sme odbočili od tvojej témy, ale myslím že s pomocou Danila sa to už doriešilo, prajem ti hodne trpezlivosti, aby ti firma klapala jedna radosť, pááá
0 0
Danila Danila

Danila je offline (nepripojený) Danila

Poraďácky odpadlík:)))))
truch Pozri príspevok
Kazu, ty si presne ako môj manžel, ten tiež nevie pochopiť, že ma baví hrať scrabble, vidí v tom len zabíjanie času. Ja si ale fakt oddýchnem pri počítači, keď hrám s príjemným partnerom, pokecám a ešte keď vyhrám je to paráda. Človek si musí spríjemniť život a robiť aj to čo ho baví, veď roboty , ktorú musíš urobiť je dosť
Nie sú srable, ako scrabble, si myslí Kazu, a nerob zo mňa chlapa..... cítim sa v tejto téme vcelku fajn, sťa na firemnej večeri.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

truch Pozri príspevok
Kazu, ty si presne ako môj manžel, ten tiež nevie pochopiť, že ma baví hrať scrabble, vidí v tom len zabíjanie času. Ja si ale fakt oddýchnem pri počítači, keď hrám s príjemným partnerom, pokecám a ešte keď vyhrám je to paráda. Človek si musí spríjemniť život a robiť aj to čo ho baví, veď roboty , ktorú musíš urobiť je dosť
Vôbec nie mojka, ja napr. scrabble nehrám ale lúštim krížovky a to zase nevie pochopiť môj manžel Mňa len rozosmiali tie srabble. U nás tak nazývame kopu nepríjemností a bolo mi to hrozne smiešne, že ty chceš pri nich oddychovať
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Trable by boli horšie ako scrabble, to máš úplnu pravdu. Ja chodím na hernu net a tam je liga scrabblistov, by si sa čudovala koľko " závislých" tam hrá. Keď lúštiš krížovky určite by ťa to bavilo, skús sa pozrieť ako hosť, ako sa hrá a s mnohými je tam dobrý pokec, získaš hodne priateľov, dokonca organizujú aj stretnutia.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať