Zavrieť

Porady

Čo mám robiť?

Dobrý večer, prosím Vás pekne, vie mi niekto poradiť, čo mám robiť? Budem teraz vyzerať ako blbec, ale naozaj sme si s manželom mysleli, že je všetko OK. Je to na dlhokánske vysvetľovanie, ale skúsim stručne opísať náš problém:
Od jednej dražobnej spoločnosti sme si na základe telefonických rozhovorov odkúpili 1-izbový byt (mal to vraj byť byt po neplatičovi). Peniaze sme zasielali prevodom z účtu na účet. Videli sme predbežnú kúpnu zmluvu, ktorá podľa nás až na drobné nedostatky vyzerala OK (podotýkam, obhliadka bytu sa zo súkromných problémov toho pána, s ktorým sme komunikovali, nekonala). Stále nás však uisťoval, že je všetko v poriadku. Po zaplatení poslednej platby nás mala kontaktovať istá pani, ktorá nám túto KZ mala priniesť podpísať. Od toho dňa sa však tomu pánovi nemôžem dovolať, ani on ma nekontaktoval, ani tá poverená pani.
Neviem teraz, ako postupovať ďalej...
Usporiadat
robbikam robbikam

robbikam je offline (nepripojený) robbikam

Aankaa Pozri príspevok
...tak sa k nim pridaj, vytvoríte silnú partiu .
Ha ha. Takých si nechaj ty. JA si vyberám sám .
M15 od vlani jesene sedí - 12 natvrdo
S Bm som si písal SS - ďakujem . Mám svoje zásady.
Cupinu som ešte neštudoval - nie som vetroplach .
0 0
lilika45 lilika45

lilika45 je offline (nepripojený) lilika45

..
Naposledy upravil lilika45 : 25.11.09 at 15:34
0 0
White Chocolate Mocha White Chocolate Mocha
Ahoj Cupina,
možno by som Ti mohla trošku pomôcť. Práve som totiž dovolala s pánom, ktorý Ťa okradol. Tiež sa odo mňa snažil vylákať peniaze. Prihlásila som sa sem len aby som Ťa mohla kontaktovať. Rada by som Ti pomohla. Pošli mi správou svoje telefónne číslo. Zavolám Ti. Mne sa ešte súkromné správy posielať nedajú.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať