Zavrieť

Porady

otvorenie predajne + zamestnanie matky na materskej dovolenke

Dobry den
Mam zivnost na poskytovanie sluzieb a predaj veľkoobchod-mLOOBCHOD. ZATIAL SOM FUNGOVAL EXTERNE NO TERAZ BY SOM SI CHCEL OTVORIT predajnicku do ktorej by som chcel zamestnat matku ktora je na materskej dovolenke ona pred nastupom na materskej pracovala chcel by som ju tam asi na 4 maximalne na 6 hodin denne od pondelka do piatka co musim urobit aby som ju mohol zamestnat a je vobec moznost ju zamestnat ked sa jej narodilo dieta asi pred mesiacom a pol o dieta sa jej stara aj svokra takze ma ho kde odlozit dakujem za pomoc
Naposledy upravil Dav : 13.11.09 at 08:12
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    j.coros Pozri príspevok
    Dobry den
    Mam zivnost na poskytovanie sluzieb a predaj veľkoobchod-mLOOBCHOD. ZATIAL SOM FUNGOVAL EXTERNE NO TERAZ BY SOM SI CHCEL OTVORIT predajnicku do ktorej by som chcel zamestnat matku ktora je na materskej dovolenke ona pred nastupom na materskej pracovala chcel by som ju tam asi na 4 maximalne na 6 hodin denne od pondelka do piatka co musim urobit aby som ju mohol zamestnat a je vobec moznost ju zamestnat ked sa jej narodilo dieta asi pred mesiacom a pol o dieta sa jej stara aj svokra takze ma ho kde odlozit dakujem za pomoc
    poberá materské alebo rodičovský príspevok ?

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    j.coros Pozri príspevok
    myslím že materský príspevok aky je v tom rozdiel??
    Velky rozdiel. MD a RP - kazdy je podla ineho zakona, za inych podmienok a pod.

    Ak pojde na RD po 1.1.2010, budu pravdepodobne platit ine pravidla pre RP ako platia v sucasnosti (zakon je v schvalovacom konani). Zamestnat ju samozrejme mozes, otazne je, nakolko sa to jej oplati. To si musi zvazit ona sama.

    j.coros je offline (nepripojený) j.coros

    j.coros
    no ide o matersku uz to mam potvrdene a ide oto ze s jej manzelom chceme skusobne otvorit jednu prevadzku a ona by nam mala pomoc na predajni kym mi budeme v druhej praci ide asi o 6 hodin denne potom tam uz budem ja a nebudu s tym niejake problemy kedze predtym bola zamestnana a po materskej sa planuje vratit spät tam kde pracovala predtym nesiahnu jej na matersku a aky je postup ako ju mam zamestnat na dohodu???

    dagjanik je offline (nepripojený) dagjanik

    dagjanik
    skúste si pozrieť blog na Sme od p. Jozefa Mihála, do vyhľadávača stačí - rodičovský príspevok

    otvorenie predajne + zamestnanie matky na materskej dovolenke

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.