Zavrieť

Porady

Chcem začať s i-obchodom a neviem ako na to...

Idem na materskú dovolenku a chcela by som si privyrobiť nejakú tú korunku naviac, preto ma napadlo, že by som začala s internetovým obchodom napr. oblečenia, príp. tehotenského oblečenia ( to teraz frčí), alebo aj bižutéria, ale neviem ako začať, príp. koho osloviť. Nechcem to robiť formou, že nakúpim veci a potom rozpredám, ale formou, že ak si niekto niečo objedná u mňa v i- obchode, ja to ďalej objednám napr. z veľkoskladu. Viete mi poradiť webove stránky na nejaké podobné veľkosklady alebo obchody atď..? Ďakujem Vám...
Usporiadat
5slimacik 5slimacik

5slimacik je offline (nepripojený) 5slimacik

Dobry den prajem, vedela by som vam poradit ohladom dodavatela priamo z anglicka, kde ceny tovaru, su primerane...a kde sa da zohnat od tehotenskeho oblecenia az po detske oblecenie...ak chcete vediet viac napiste mi sukromnu spravu...dakujem, prijemny vecer...
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Máš tak vlastný obchodík na minibazári?Akos a treba o to starať?ďakujem
0 0
sasenkak sasenkak

sasenkak je offline (nepripojený) sasenkak

PatreS.10 Pozri príspevok
Máš tak vlastný obchodík na minibazári?Akos a treba o to starať?ďakujem
Su dva typy bazarov MINI bazar a MIMI bazar. Myslim,že ten MIMIbazar je viac známy a funguje asi tak,že je nutne sa zaregistrovat a je moznosť zakupit si clenstvo - tzv. hviezdy. Pri predaji noveho tovaru je povinne mat zakupene minimálne clenstvo ZAFIR t,j, 3 hviezdy. Vyhody kazdeho jedneho clenstva najdes tu:

http://www.mimibazar.sk/hvezdy.php (dufam,ze to nebude brane ako reklama,či?)



Ako funguje MINI bazar netuším.
0 0
micika micika

micika je offline (nepripojený) micika

Pokud nechceš mít zboží skladem, a teprve po objednávce ho někde objednat a teprve potom poslat zákazníkovi, tak se zbavuješ konkurenční výhody kterou je rychlost dodání.
0 0
Podnikanie Podnikanie

Podnikanie je offline (nepripojený) Podnikanie

http://www.podnikanie.net
Asi najlepšie je začať s dropshippingom ak je taká možnosť. (Je to finančne nenáročné)Ak sa to uchytí, tak môžeš nakúpiť aj viac tovaru na sklad.
0 0
jaroll jaroll

jaroll je offline (nepripojený) jaroll

Podnikanie Pozri príspevok
Asi najlepšie je začať s dropshippingom ak je taká možnosť. (Je to finančne nenáročné)Ak sa to uchytí, tak môžeš nakúpiť aj viac tovaru na sklad.
pozri dekoracie-vianoce sk tam maju dropshipping-preposielanie objednavok
0 0
azalka azalka

azalka je offline (nepripojený) azalka

Ahojte,
tiez mi dlhsie v hlave vrta cervik a dozaduje sa zriadenia e-shopu. Snazim sa ziskat informacie a tak kradnem svoj pracovny cas zamestnavatelovi
Co ma zaraza, ked si porovnam dealerske cenniky, ku kt.som sa dostala po regsitraciach na ich webstránkach (ved musim mat prehlad o nakupnych cenach) je, ze niektore e-obchody predavaju pod tieto dealerske ceny. Neviem ako je to mozne, kde potom nakupuju oni? Nemyslim si, ze maju vsetok tovar na sklade (teda ze nakupovali vo velkom a maju nizsiu nakupnu cenu). Je mozne, ze nakupuju u zahranicnych velkoobchodnikov? A druha vec je, co malym obchodnikom podla mna dost berie zakaznikov: nie je prisne rozdeleny velko a maloobchod. Zda sa mi, ze svojho casu to chcel niekto zakonom presadit, ale ho zrusili len co to predlozil. Vraj obmedzovanie/zasahovanie do trhu. Ale vlkoobchodnici, kt. predavaju aj B2C su vo vyhode, nie?
0 0
camozzi camozzi

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

azalka Pozri príspevok
Ahojte,
tiez mi dlhsie v hlave vrta cervik a dozaduje sa zriadenia e-shopu. Snazim sa ziskat informacie a tak kradnem svoj pracovny cas zamestnavatelovi
Co ma zaraza, ked si porovnam dealerske cenniky, ku kt.som sa dostala po regsitraciach na ich webstránkach (ved musim mat prehlad o nakupnych cenach) je, ze niektore e-obchody predavaju pod tieto dealerske ceny. Neviem ako je to mozne, kde potom nakupuju oni? Nemyslim si, ze maju vsetok tovar na sklade (teda ze nakupovali vo velkom a maju nizsiu nakupnu cenu). Je mozne, ze nakupuju u zahranicnych velkoobchodnikov? A druha vec je, co malym obchodnikom podla mna dost berie zakaznikov: nie je prisne rozdeleny velko a maloobchod. Zda sa mi, ze svojho casu to chcel niekto zakonom presadit, ale ho zrusili len co to predlozil. Vraj obmedzovanie/zasahovanie do trhu. Ale vlkoobchodnici, kt. predavaju aj B2C su vo vyhode, nie?
Kazdy clanok navyse na ceste od vyroby ku zakaznikovi navysuje nakupnu, respektive predajnu cenu. Konkurencia nuti hladat sposoby a cesty, ktore tuto cenu znizia. Logicky teda vychadza, ze cim blizsie k zdroju, tym je cena nizsia. Volny pohyb tovaru a sluzieb v EU dovoluje sa dostat blizsie k zdroju a nakupovat/predavat za nizsie ceny tym, ze sa obijdu medziclanky v podobe autorizovanych distributorov.
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Chcel by som sa opýtať,aký je rozdiel medzi platičom DPh a neplatičom DPh(viem,že jeden platí a druhý nie ) Ide mi ale o to,kedy môžem ostať neplatič a kedy dane musím platiť.Ďakujem
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

PatreS.10 Pozri príspevok
Chcel by som sa opýtať,aký je rozdiel medzi platičom DPh a neplatičom DPh(viem,že jeden platí a druhý nie ) Ide mi ale o to,kedy môžem ostať neplatič a kedy dane musím platiť.Ďakujem
zjednoduše: platiteľom DPH sa stávaš zo zákona vtedy, keď tvoj príjem za 12 kalendárnych mesiacov presiahne 49 790 eur. Dovtedy nemusíš byť platiteľom.

Iná ale je vec, ak poskytuješ alebo prijímaš služby do/zo zahraničia
0 0
PatreS.10 PatreS.10

PatreS.10 je offline (nepripojený) PatreS.10

Dáša_ Pozri príspevok
zjednoduše: platiteľom DPH sa stávaš zo zákona vtedy, keď tvoj príjem za 12 kalendárnych mesiacov presiahne 49 790 eur. Dovtedy nemusíš byť platiteľom.

Iná ale je vec, ak poskytuješ alebo prijímaš služby do/zo zahraničia
Ó ďakujem.čiže ak som to správne pochopil,pokiaľ by som chcel začať s internetovým podnikaním(e-shop) nemusím platiť dane prvý rok?A potom druhý rok sa uvidí či budem platiť dane,podľa toho či som mal ten prvý rok vačší zárobok ako |spomenutá suma|, Píšem správne?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

PatreS.10 Pozri príspevok
Ó ďakujem.čiže ak som to správne pochopil,pokiaľ by som chcel začať s internetovým podnikaním(e-shop) nemusím platiť dane prvý rok?A potom druhý rok sa uvidí či budem platiť dane,podľa toho či som mal ten prvý rok vačší zárobok ako |spomenutá suma|, Píšem správne?

no ale ty si tuším pletieš daň z príjmu a daň z pridanej hodnoty ... to je trochu rozdiel
0 0
jaroll jaroll

jaroll je offline (nepripojený) jaroll

Dáša_ Pozri príspevok
zjednoduše: platiteľom DPH sa stávaš zo zákona vtedy, keď tvoj príjem za 12 kalendárnych mesiacov presiahne 49 790 eur. Dovtedy nemusíš byť platiteľom.

Iná ale je vec, ak poskytuješ alebo prijímaš služby do/zo zahraničia
môžte prosím vysvetliť toto:
Iná ale je vec, ak poskytuješ alebo prijímaš služby do/zo zahraničia
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

jaroll Pozri príspevok
môžte prosím vysvetliť toto:
Iná ale je vec, ak poskytuješ alebo prijímaš služby do/zo zahraničia

http://www.porada.sk/1767800-post15.html
0 0
e-shopinka e-shopinka

e-shopinka je offline (nepripojený) e-shopinka

zdravíčko prosím o pomoc - nepoznáte veľkosklad alebo dodávateľa kde kúpim presne tieto veci, ako sú na stránke catfashion.sk - nič také neviem nájsť a už som pri nete strávila min. týždeň , resp. nejakú stránku s podobným tovarom.
0 0
Peťulik Ťulik Hreusová Peťulik Ťulik Hreusová
Kúp si radšej swarovskeho krystaly a komponenty na nausnice vyrobna cena dajme tomu aj ked to nakupis z normalneho obchodu ty swarovski baroque vitrail
kamienky 1,88 x 2
nausnicove lozko 3,32 cize doma vyrobene ta vyjdu na 7,08 eur predajna cena je priblizne 18eur tebe ich staci predat po 10e kamaratkym znamym a este sa aj zabavis pripadne to mozes predat na www.sashe.sk
0 0
Peťulik Ťulik Hreusová Peťulik Ťulik Hreusová
Skús stránku http://www.tinydeal.com/dresses-c-341_853_975.html
tam su myslim aj nejake kusky z tvojej stranky len je to cinsky e-shop ale zas free shiiping
pripadne znackove oblecko znacky Puma, Nike, Adidas Lonsdale, Everlast...niekedy az do 90% vypredaja
stranka: http://is.sportsdirect.com/Clearance...Clearance-Tops
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať