Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

To akože budem musieť odísť zo stretka posledná ?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Ivenka Pozri príspevok
To akože budem musieť odísť zo stretka posledná ?
a keby len to, postarať sa o kultúrny program, napiecť koláče, navariť, vytancovať všetkých a oveľa oveľa viac toho

ale neboj, slavica ti pomôže
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

No s kultúrnym programom sa troška vytrápim ale ...., koláče majú aj v cukrárni a ani to nespoznáš, o tanci by som Ti vedela rozprávať. A možno zistím, že Slavicu poznám a bude rošamboooo.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Ivenka Pozri príspevok
To akože budem musieť odísť zo stretka posledná ?
aj príhovor predniesť a keď nezabezpečíš expertku ako jamija, tak i kultúrnu vložku.....
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

hnedoočka Pozri príspevok
aj príhovor predniesť a keď nezabezpečíš expertku ako jamija, tak i kultúrnu vložku.....
a nezabudni si zobrať so sebou plavacie koleso - xi xi aj pre slavicu, keby vedela, aké pikle kujeme
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

gumáky už mám
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
.. baby, baby, depka je dobrá vec vám poviem...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
.. baby, baby, depka je dobrá vec vám poviem...
...a načo Lenočka?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
...a načo Lenočka?
Čo na depku by som ešte vedel ...

Ale načo ???...radšej na nič ...
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Keď má depku, dostane na dupku, keď nám nechce prezradiť čo poriešila. ÁÁÁle sa sa rozpísali na konci smeny. DPH, Prehľady... porobené ? A ty Buško ich tu nerozptýľuj
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ja mám ešte zopár telefónov vybaviť, no ale môžem pri vás???

na depku je najlepšia prevencia a tou je mini stretko, že Leni, moja zlatá, si to tak myslela ....

Ivenka, Buško nerieši dph ani výkazy, on je náš zabávač .... ešte že ho máme, my si ho nedáme
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

že Buško...ja sa po....toto Juraj ty si musel byť strááášne dobrý na ten babinec
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Timka1 Pozri príspevok
ja mám ešte zopár telefónov vybaviť, no ale môžem pri vás???

na depku je najlepšia prevencia a tou je mini stretko, že Leni, moja zlatá, si to tak myslela ....

Ivenka, Buško nerieši dph ani výkazy, on je náš zabávač .... ešte že ho máme, my si ho nedáme

áno Timka, presne tak som to myslela... niekde vyššie v predch.príspevkoch som to asi písala... takže sa teším na Mikuláša :-)
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
No ja som vedela, že ma má niekto rád,... tak už som si Vás pokukala, pár ľudkov tam poznám osobne, pár z foto a ostatných som typovala ...len neviem či správne...a to dúfam zistím nabudúce ak sa stretneme Jednoznačne "výpravca" neušiel mojej pozornosti, lebo pôvodne som mala dojsť s ním, ani mi mrcha nepovedal, že pôjde bezo mňa...

Tak Vám ďakujem, že ste ma pustili medzi seba a nabudúce Vás rada vystískam


PS: ešte odkaz pre jamiju, Jarka bola si opäť krásnym osviežením na stretku ako aj naposledy pod tým čarodejníckym klobúkom, čo som ťa videla
Baba jedna, urečnená. Koho Ty chceš prekvapiť? A že vraj vŕŕŕba?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

slavica Pozri príspevok
že Buško...ja sa po....toto Juraj ty si musel byť strááášne dobrý na ten babinec
Slavica, ty si už tak medzi nás zapadla, že na budúce stretko povinne, teda dobrovoľne, ale určite dojdeš
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
slavica Pozri príspevok
že Buško...ja sa po....toto Juraj ty si musel byť strááášne dobrý na ten babinec
Hm , čo Ty ....ale ja ...

Spoďáry som si menil
0 0
jarecko jarecko

jarecko je offline (nepripojený) jarecko

hnedoočka Pozri príspevok
Ivenka, ÁNO, ak som správne pochopila jarečka, ti môže dať len on .keďže si bola na stretku , tak sa nás na to ani nemusí pýtať.len v prípade osoby....napr. ako slavica, ak chce vstúpiť do miniporady a nebola na stretku, tak dám súhlas ja /po dohode s miniporaďákmi/ ,že jej môže jarečko udeliť členstvo. Takže súhlas na vstup do miniporady môže udeliť len správca .

Správa pre jarečka, ktorý na stretku nebol a nepozná nových stretkujúcich....jedná sa o Ivenka, promont Maja. margarétka 71,nata 37, s21, jamija...takže tieto zúčastnené osoby môžu byť členkami miniporady bez nášho súhlasu.
Pochop bol spravny a nakolko vidim zoznam novych co boli na stretku, tak suhlas vstupu ti z nich co poziadali o clenstvo prave dostali (Ivenka, promont Maja, margaretka 71) a su uz v miniPorade. Rano sa tam mozu najst, asi teraz spia, riesim to pred polnocou.

Co sa tyka slavice a inych zaujemcov o clenstvo bez ucasti ani na jednom stretku Vychod, ked bude suhlas od ostatnych clenov, ze clenmi mozu byt, vstup do miniPorady im odblokujem.
Naposledy upravil jarecko : 19.10.10 at 22:37
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
Môj súhlas slavica má. , lebo viem,že chcela prísť no prišlo jej do toho iné stretnutie .... takže za mňa "áno".
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Lenka1979 Pozri príspevok
Môj súhlas slavica má. , lebo viem,že chcela prísť no prišlo jej do toho iné stretnutie .... takže za mňa "áno".
za mňa tiež áno, prosím i ostatných o vyjadrenie.....
2 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Slávka...môj súhlas máš
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať