Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

misoft Pozri príspevok
Len upresniť miesto "sleziny" a čas zgrupovania - teraz by to u mňa mohlo byť aj reálne (bude sranda).
predpokladám, že po skončení prednášky, ešte upresníme čas a miesto akonáhle bude potvrdená rezervácia, tiež zverejním
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ahojte všetci. Ja ďakujem za osobné pozvanie na fajn stretko. Bože, ale vy ste tak ďalekóóóóó. Takže moje stretnutie s Vami sa odkladá na dobu neurčitúúúúú.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar
5 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

a prečo už nemáme tlačítko "zábavné"? to sa nesmieme zabávať? či?
misoft, namiesto avataru - poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme

a aké oblečko odporúčaš nám? babenkam?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
misoft Pozri príspevok
Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar
DETTO
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

misoft Pozri príspevok
Babenky, upozornenie: neznášam obleky (mal som jeden natiahnutý viac ako 25 rokov), takže prídem (ak ma pepka neklepne) oblečený nekonvenčne (rifle - čisté, tričko - nevyťahané, botasky - čiastočne vyčaptané)

To bude poznávacie znamenie + vycapený avatar
Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof? A terazky zas rifle čisté, ale už u trička nepíšeš, že čisté, ani o botaskách, tak jak to teda je?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof? A terazky zas rifle čisté, ale už u trička nepíšeš, že čisté, ani o botaskách, tak jak to teda je?
...he ...tichý bonz....

Mišo je spolubojovník ....doslova a do písmena ...akurát nás delilo tých pár kilákov...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

To ste vari bojovali v tých 25ročných oblekoch, či ?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), predpokladaný čas o 13.00 hod. (čas ešte upresníme)


aktualizácia kusov

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka - neviem aký ma nick
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50


spolu 26 kusov, keď dobre rátam :-)

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky
Naposledy upravil Timka1 : 05.10.11 at 19:30
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Timka1
misoft, namiesto avataru - poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme
Ruža zvädne, ja však opäť rozkvitnem
Tweety
Mišo a to si oblek nosil celých tých 25 rokof ale nie ten istý, každý rok som nahodil nový a staré som (bez jagavého zlata) dal "milým spoluobčanom" ? A terazky zas rifle čisté ak nesadnem niekde do ......, ale už u trička nepíšeš veď som písal - nevyťahané, ostatné si domysli , že čisté, ani o botaskách čiastočne vyčaptané, ale podrážky budú bez dier, tak jak to teda je? teda tak to teda je

A keď tak čítam prezentačku: pánečku, to tam zase bude čóro-móro.
0 0
Gabhus Gabhus

Gabhus je offline (nepripojený) Gabhus

Pripíšte ma tam kočky, keď po štyroch, doleziem. Misoft v ancugu (alebo v rifliach?) - zam musím byť.
7 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

... pripájam sa aj ja ... a teším sa na Vás ... všetkých ... Maja
5 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

super dievčatá, ide aktualizovať zoznam, vítam vás medzi nami stretkujúcimi )
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

MINI STRETKO PORADA - 7.10.2011 v PREŠOVE - reštaurácia MAXIM, na Hlavnej ulici č. 133 (od Trojice smerom k hotelu Šariš po ľavej strane), čas o 14.00 hod., ale majiteľ reštiky je upozornený, že sa taaak strašne naňho tešíme, že je pravdepodobnosť skoršieho príchodu


aktualizácia kusov

mgm + 1
Timka1
drobeceva + 1
hnedoočka
AdaG
Milka O.
Bardejovčanky - 3 kusy
Tinika
Andrea M.
Dana1
betka631
Vlado V.
ricij
buchač
misoft
margaretka71
Zitulda
Zsazsula
Marta + Miško H.
altaKE
kata50
Gabhus
promont maja



spolu 28 kusov, keď dobre rátam :-)

povinná výbava stretkujúcich: dobrá nálada, nekonvenčné oblečko a oddychnuté nôžky na tanečky
Naposledy upravil Timka1 : 06.10.11 at 14:53
2 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

nedalo mi, bavíme sa o oblečku, tak mám jeden návrh pre pánov
oblečko pre pánov.jpg  
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Timka1 Pozri príspevok
poznávacie znamenie červenú ružu :-)))) takto ťa určite nájdeme

aké oblečko odporúčaš nám? babenkam?


....žeby niečo podobné ???... šatečky

0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

no sa poč......, buchy, ešteže nie sme v relácii Nevesta pre milionára, aj tie bakuľky si máme zobrať? )))
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Timka1 Pozri príspevok
nedalo mi, bavíme sa o oblečku, tak mám jeden návrh pre pánov
buchač Pozri príspevok


....žeby niečo podobné ???... šatečky

...musím vám takto dať zábavný bodík, keďže autor Porady usúdil, že tu sa zábava konať nebude......
Buchy, mám dilemu, či také niečo značkové nájdem v šatníku...teraz roštujem...ktorá z nich je Timka1?
keďže je nižšia ,tak asi tá napravo od pc s trčiacimi prštekmi z topánok......
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Do kelu ešte stále neviem, riešim dôležitú návštevu z GB, ktorá u mňa dnes búvala....budú tu do soboty, segra ma môže zastúpiť až v sobotu....jááááj neznam co vydumac...ta eroplánom by še dalo....ufff
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

hnedooočka, ta ty si šikovnica, si ma odhalila, ale mám pekné topky na viazanie, že???

ako tak pozerám na ten obrázok tipnem si teba, napravo tá vysmiata, ako vždy :-)))))
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať