Zavrieť

Porady

Mini stretko na východe

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Východniari, východniarky a všetci sympatizanti.....

ktorí ste podobne ako my , chtivý stretnutia za účelom zoznámenia sa, pokecania a príjemného posedenia, ohláste sa v tejto téme.

Predbežný termín stretka by sme navrhovali 5.2.2010 a po dlhom zvažovaní smerov Michalovce , Vranov, Trebišov , Bardejov, Prešov a pod., mohlo by sa konať niekde v strede, čiže v Hanušovciach nad Topľou.

Prosím všetkých záujemcov o prípadné iné návrhy a upresnenia.

Uvítame i vzdialenejších poraďákov /čky/.
Usporiadat
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ďakujem Vám všetkým, že som Vás mohla stretnúť a spoznať. Bolo super, veľká vďaka organizátorkám, ďakujem za perá - dieťa sa potešilo /a naozaj ma čakalo, kedy už konečne prídem domov/ ...
Pa a teším sa na ďalšie stretká a tiež foto
Marta
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Pozdrav z tepla domova posielam všetkým, ktorí sa včera zúčastnili stretnutia...som rada, že som stretla starých priateľov a mohla privítať nových, s ktorými som sa poznala len cez Poradu. A veľká vďaka Valike a Evke za organizáciu tohto mini stretka....
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Monika C. Pozri príspevok
Evička a Valika Ďakujem za organizáciu stretka za perfektné koláče a perá, bola som prvýkrát na stretku ale nebanujem bolo perfektné vďaka Vám a ostatným zúčastneným poradákom. Som rada, že som spoznala Vás a už čakám na ďaľšie stretko. Pozdravujem Vás všetkých. Daniela, Majka a ostatní mali ste raňajky ?
Raňajky sme radšej pre skúsenosť zo včera vzdali...ja som raňajkovala doma a Majka niekde v meste, vyzdvihli si ju ráno jej chlapi a išli nakupovať.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
DanielaSĽ Pozri príspevok
Raňajky sme radšej pre skúsenosť zo včera vzdali...ja som raňajkovala doma a Majka niekde v meste, vyzdvihli si ju ráno jej chlapi a išli nakupovať.
Dani... a dobre ste urobili... kto vie kedy by ste dnes došli domov keby ste si objednali tie raňajky...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

DanielaSĽ Pozri príspevok
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.
a kedy ste to vlastne zabalili?
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Tinika Pozri príspevok
a kedy ste to vlastne zabalili?
00.04 nás čašníčka vypoďkala... no a potom bez(pyžamová) párty...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Lenka1979 Pozri príspevok
Dani... a dobre ste urobili... kto vie kedy by ste dnes došli domov keby ste si objednali tie raňajky...
... a ešte by ste ich mali, bez zeleniny, ktorú by ste mali česť zaplatiť
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

AdaG Pozri príspevok
00.04 nás čašníčka vypoďkala... no a potom bez(pyžamová) párty...
a party do rana
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

erzet Pozri príspevok
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo. Ja chcem číslo.
123456789123456789123456789123456789123456789
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

DanielaSĽ Pozri príspevok
Inak ani nocľah nebol ktovieaký...v izbe nám bola zima..ale dobrý pocit zo stretnutia hrial..dlho som nemohla zaspať , ale aj tak fajn, že sa dalo aspoň ako tak prenocovať, mohli sme byť tak až do konca.
Danielka, to je ale tvoja vina- keď ti bola zima, to znamená,že si vypila málo alkoholu,porípade si si mala niekoho zohnať na zahriatie...-takže tvoja sťažnosť je bezpredmetná a irelevantná a reklamácia sa zamieta v celom rozsahu...
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

Všetkým veľká vďaka za príjemné stretko, hlavne organizátorkám. Rada som vás všetkých spoznala a teším sa už teraz možno niekedy...
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Danielka, to je ale tvoja vina- keď ti bola zima, to znamená,že si vypila málo alkoholu,porípade si si mala niekoho zohnať na zahriatie...-takže tvoja sťažnosť je bezpredmetná a irelevantná a reklamácia sa zamieta v celom rozsahu...
Stanko máš pravdu, vypila som slzu..ani neviem čoho na úvod...a potom už nie, a v posteli manželskej som mala síce Majku....ale asi by sme sa navzájom nezohrievali, tak nič iné neostávalo, len schúliť sa do klbka a spať....
0 0
zsazsula zsazsula

zsazsula je offline (nepripojený) zsazsula

Lenka1979 Pozri príspevok
Robinko,neurážaj sa.. my vieme,že si nám chcel len dobre... bolo ozaj perfektne, tak ako na včerajšom stretku som sa nenasmiala už dááávno.... však zsazsula a Timka1 (či vy ešte hajate čoooo???)
Veľké ĎAKUJEM patrí hnedoocke a drobeceve za organizáciu a super náladu na stretnutí.... cmuky kočky moje... teším sa na budúce...
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Akurát som dorazila domov. Huráááááá. Akosi nechtiac sme sa ocitli medzi študentmi a ak včas nezutekáme, tak skončíme na skúške. Tá by určite nedopadla tak vynikajúco ako naše stretko.
Chcem sa poďakovať hlavnej manažérke za zorganizovanie tohto stretka.
Stretko sa vydarilo, pyjamková párty takisto.
Ďakujem za účasť všetkým stretkujúcim, ktorým úsmev a vynikajkúca nálada vydržali až do záverečnej
Martuška, Tebe ďakujeme za super štrúdľu a koláčiky. Jarkina doboška nemala chybu.
EMILY04 - ďakujeme za perečká
P.S.: Jožko už teraz sa všetci východniari tešia na superstretko
Škoda, že pracovné povinnosti Ti nedovolili zavítať medzi nás.
Všetkým zúčastneným posielam veľkééééééé cmuk
Naposledy upravil drobeceva : 06.02.10 at 13:56
0 0
kikoza kikoza

kikoza je offline (nepripojený) kikoza

a z čoho by si chcela robiť skúšku- zo stretkovania???
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
zsazsula Pozri príspevok
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam

Joj Zuzka a tak som na Teba myslela, aby sa Ti skúška vydarila aspoň tak, ako sa vydarilo stretko...no škoda, nabudúce budeš mať iste lepší úspech..., drž sa.....
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

kikoza Pozri príspevok
a z čoho by si chcela robiť skúšku- zo stretkovania???
nie Ľubka, mysleli sme , že Zsazsulu podporíme...ale ona fakt bola naučená, to ten....jej nedal
...ale nabudúce mu ona ukáže, čo dokáže...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
drobeceva Pozri príspevok
nie Ľubka, mysleli sme , že Zsazsulu podporíme...ale ona fakt bola naučená, to ten....jej nedal
...ale nabudúce mu ona ukáže, čo dokáže...
Na Zuzku som celý čas myslela a držala jej palce, písala som je aj sms-no žiaľ nevyšlo.. ale ona to zmákne nabudúce.. je šikulka..
Evi, očakávam fotečky...nem zabudni na mna. Dík...cmuky..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

zsazsula Pozri príspevok
Ahojte ďakujem Vám všetkým cítila som sa na stretku suppppeeeeer a Lenka súhhhhlas dávno som sa nenasmiala ako včera .
A pijamkova party bola tiež super vymrzla som ako ........ a teraz sedím v škole po neuspešnej skúške ale nevadí po uspešnom stretku posielam každému cmuk a hlavne mojím kočkam
to je preto,že tam máte zlých učiteľov,či profesorov-či ako sa im dneska hovorí...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať