Zavrieť

Porady

Pikošky zo života v SVB :)

Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Možno pre poučenie, možno pre zamyslenie a možno aj pre zasmiatie som založila túto tému a pridávam hneď dva priklady :
ak máte niečo podobné podeľte sa, mnohým to možno pomôže....


1/vlastník bytu mi vyvoláva cez Vianoce, že má pokazený termostatický ventil a treba volať opravárov..... keď som tam došla prezradil mi, že ho predsa len vyplol na nulu a pootvoril okno, aby sa vetralo a išiel na nákup , vratil sa a radiator horúci........... Nuž čo k tomu dodať, kto tomu rozumiete isto viete čo urobí termostatický ventil, ak naň fuka mrazivý vzduch ... A ja som to mala bežať vybavovať rovno cez Vianoce...asi som tam mala poslať tých opravárov, nech si zaplatia za planý výjazd.....

2/ druhý prípad,už som ho tu spomínala, keď na dovolenke večer o 20,00 h zvoní tel. že nekúri vôbec radiator, to ako je možné???? Prišla som na druhy deň domov, išla rovno k tam a skoro som okoktavela. Chladnička opretá rovno o termostaticku hlavicu a teplo z motora sálalo na ňu....hovorím mu užaj odtiahni tú chladničku...a bolo po studenom radiatore
Naposledy upravil Halli : 17.01.10 at 19:24
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ja ešte pridám:....volali mi z jedneho paneláku, že majú v spoločných priestoroch zdochnutého potkana. Že to tam strašne smrdí, a keď povedali bývalému domovému doverníkovi, ktorého pred vznikom SVB platilo Osbd za domovnictvo...ten povedal, že on s tým už nič nemá...nech volajú pani ...../čiže mne/...no super,...on nič, len tam býva ...a na prízemí, kde to najviac cítiť...a to tam býva ďalších 30 chlapov a nikto nie je schopný vypleštiť jedneho zdochlého potkana....dokelu, kde to žijeme?...dam si príplatok za odstraňovanie potkanov do mesačného predpisu....čo vy na to
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...len bacha... kuknem či to máš v živnosti...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Ajuš ta ty ma nesss......r ...možno je oslobodená daň z príjmu, lebo to smrdí...


hurááá mám to:
Poriadanie kultúrnych a spoločenských podujatí
Deň vzniku oprávnenia: 7. 4. 2004
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
sa vieeešš vynájsť... už o Teba nebojím...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

to ma teší, nápodobne
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

slavica Pozri príspevok
Ajuš ta ty ma nesss......r ...možno je oslobodená daň z príjmu, lebo to smrdí...


hurááá mám to:
Poriadanie kultúrnych a spoločenských podujatí
Deň vzniku oprávnenia: 7. 4. 2004
...že vám do toho kecnem, podľa mňa je to čistá sprostredkovateľská činnosť... sprostredkuješ mrtvemu potkanovi čerstvý vzduch...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Heni Pozri príspevok
...že vám do toho kecnem, podľa mňa je to čistá sprostredkovateľská činnosť... sprostredkuješ mrtvemu potkanovi čerstvý vzduch...
Nie potkanovi..Heni, tomu je to už šuma fuk...ale tým chúďatám vlastníkom, čo chodia okolo neho 20x denne a dýchajú to. Bolo to takmer vedľa výťahu.......zjavne ich to bavilo, je tam jeden vchod a asi 124ľudí
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
priznaj... kam si ho d***laaa...
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

...urobila som schôdzu paneláku s pohostením ....
3 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Práve som mala telefón,..."v byte nám prská elektrina, bože čo teraz potrebujeme niekoho na opravu"
....nuž a ja čo s ich bytom? No zoberiem asi vercajch a pôjdem im to opraviť...a zadarmo. ako kedysi za socíku..stačilo zavolať a údržbári nabehli...
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
Práve som mala telefón,..."v byte nám prská elektrina, bože čo teraz potrebujeme niekoho na opravu"
....nuž a ja čo s ich bytom? No zoberiem asi vercajch a pôjdem im to opraviť...a zadarmo. ako kedysi za socíku..stačilo zavolať a údržbári nabehli...
Ani za socíku to nebolo zadarmo! Zatiaľ elektrina, po nej začnú prskať oni, na Teba, že im prská elektrina a Teba nikde niet.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Sitečko, to nebolo všetko, pred pol hodinou z iného paneláku, ....vraj Mesto pokosilo trávu a nepozametali to z chodníkov...a že všetci si to vláčia do paneláku na topánkach...no a ja mám volať na Mesto , nech to pozametaju ....moje nervy, však dnes nieje piatok 13teho , že všetkým šiši
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

slavica Pozri príspevok
Sitečko, to nebolo všetko, pred pol hodinou z iného paneláku, ....vraj Mesto pokosilo trávu a nepozametali to z chodníkov...a že všetci si to vláčia do paneláku na topánkach...no a ja mám volať na Mesto , nech to pozametaju ....moje nervy, však dnes nieje piatok 13teho , že všetkým šiši
Tak nech múdri nechodia po pokosenej tráve, ľahká pomoc.
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
Sitečko, to nebolo všetko, pred pol hodinou z iného paneláku, ....vraj Mesto pokosilo trávu a nepozametali to z chodníkov...a že všetci si to vláčia do paneláku na topánkach...no a ja mám volať na Mesto , nech to pozametaju ....moje nervy, však dnes nieje piatok 13teho , že všetkým šiši
Nech sa vyzujú! A nervy si šanuj.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Tweety Pozri príspevok
Tak nech múdri nechodia po pokosenej tráve, ľahká pomoc.
To som aj ja prvé povedala...ale vraj to je problém, lebo tá tráva je na chodníkoch,...takže asi musia a chodiť práve po pokosenej tráve, lebo tá je od zbytkov trávy čistá...a je to na chodníkoch ...obrovský problém, že ?

sito Pozri príspevok
Nech sa vyzujú! A nervy si šanuj.
nervy už si šetrím, len žalúdok sa mi občas z toho dvíha
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

slavica Pozri príspevok
To som aj ja prvé povedala...ale vraj to je problém, lebo tá tráva je na chodníkoch,...takže asi musia a chodiť práve po pokosenej tráve, lebo tá je od zbytkov trávy čistá...a je to na chodníkoch ...obrovský problém, že ?



nervy už si šetrím, len žalúdok sa mi občas z toho dvíha
Tak sa mi zdá, že Ti zdvihnú mandle!
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Našla som tému, a pridám niečo aj ja, aj keď my nemáme SVB, ale máme správcu a troch zástupcov vlastníkov. Som manželka zástupcu jedného z vchodov. My máme toho na pikošky viac, ale stačí dnešný deň.
Volala mi suseda, či je doma manžel, pritom vie, že chodí do práce. Na otázku, čo potrebuje, mi povedala, že jej v byte stále vyhadzuje istič elektriny, nevie, čo s tým. Hovorím jej, vypnite všetko v byte zo zásuviek a postupne zapínajte, možno zistíte. Pred chvíľou mi volala, že to bola rýchlovarná kanvica, a že mi ďakuje. Ráno tu bola suseda, že v noci pred vchodom spal jeden pán na lavičke a stále tam je aj keď prší a zalamovala rukami. No nadýchla som sa a hovorím jej, idem vyvenčiť psov, pozriem. Z okna som videla okrem pána spiaceho na lavičke aj prázdnu fľašu vodky (použila som kukáč, či chlap žije). Keď som prišla späť so psami, už sa schovával pred dažďom pri našich vchodových dverách, tak som išla hore, nachystala chlieb s maslom a šunkou a zaniesla som mu. Práve si zapaľoval cigaretu. Hovorím mu, nefačite, ale tu máte a zjedzte toto. A druhý raz nepite. Okrem toho tu poobede bola ďalšia suseda, že jej včera neprišli namontovať ten nový telefón, a že prečo. A aby som jej ho dala. Nedám, je originál zabalený v záruke, dám ho dnes tomu inštalatérovi, dúfam, že príde.
Takže pevné nervy prajem nám všetkým.
5 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Kvaka, ja by som o tom už mohla písať knižku... za 10 rokov bolo toho neúrekom. Ďakujem za príspevok, pekne si to vyriešila a "určite" ti všetci za to poďakujú, ale to už sa unúvať klopať asi nebudú...je to nádherná práca pre blaho ľudí
Našťastie mňa vytočia skor takéto blbosti ako riešenie havárie, rekonštrukcie, revízie, ročné vyúčtovanie a veľa iných dôležitých vecí okolo domov....vtedy nestiham myslieť na blbosť niektorých jedincov
Naposledy upravil Halli : 24.08.10 at 19:12
1 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

slavica Pozri príspevok
To som aj ja prvé povedala...ale vraj to je problém, lebo tá tráva je na chodníkoch,...takže asi musia a chodiť práve po pokosenej tráve, lebo tá je od zbytkov trávy čistá...a je to na chodníkoch ...obrovský problém, že ?

nervy už si šetrím, len žalúdok sa mi občas z toho dvíha
tak vieš, Slávka,

až bude pokosená tráva, málokto takej odoláva....

tak chápeš, že po nej musia chodiť, šak neodolajúúú
Naposledy upravil Heni : 25.08.10 at 08:11 Dôvod: zabudla som dať smajla mimotemy ... a inšpirovalo ma krajíčkovo repete :D
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Slávica sa ti čudujem, že si im nešla ten chodník pozametať od trávy, chúďatká, veď si bordel nosia do bytovky. Aspoň vchod si im mohla ísť poupratovať
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať