Zavrieť

Porady

vysvetlenie pojmu z rozvodoveho rozsudku

nešťastný otec :-(
Dobry den, chem sa spytat, ze ak mam v rozvodovom rozsudku napisane, ze sa so synom mozem stykat len v parne soboty od 9 do 18 hod bez pritomnosti matky, ci to znamena, ze inokedy ho nemozem ani len stretnut na ulici. Ide mi o to, ze matka mi syna v stanoveny cas nielen ze neda, ale ani mi ho len neukaze. Riesim to tak, ze obcas za nim zajdem cez prestavku do skoly,aby som ho aspon videl a popytal sa, ako sa ma a ci nieco nepotrebuje. Ma 7 rokov. Ale matka zasla za ucitelkou, ze si to nezela a argumentuje prave znenim rozsudku. Moje chapanie rozsudku je take, ze v tie soboty si ho mozem bravat, inak nie, ale ze vyhladat ho mozem kedykolvek, ak tym nebudem zasahovat do jeho rezimu. Podotykam, ze rozsudkom mi neboli inak obmedzene rodicovske prava, len syn je zvereny do vychovy matka. Dakujem za radu.
Usporiadat
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
jojcob Pozri príspevok
Nakoniec bolo pojednavanie odrocene na 12.5.2010
Nechapem preco si si nezobral pravnika... Taha sa to uz dost dlho, ja osobne by som uz tych niekolko eur obetoval...
0 0
jojcob jojcob

jojcob je offline (nepripojený) jojcob

nešťastný otec :-(
a kto povedal, ze ja som nemal pravnika? Jasne ze mam pravnika, ved ako laik sa nemozem vediet orientovat vo vsetkych tych pravnych kluckach
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

jojcob Pozri príspevok
a kto povedal, ze ja som nemal pravnika? Jasne ze mam pravnika, ved ako laik sa nemozem vediet orientovat vo vsetkych tych pravnych kluckach
dúfam, že si bol s výkonom svojho právnika spokojný, lebo si nespomínal či si tam bol s ním. On sa ako vyjadril o priebehu?
0 0
jojcob jojcob

jojcob je offline (nepripojený) jojcob

nešťastný otec :-(
Flinstone Pozri príspevok
dúfam, že si bol s výkonom svojho právnika spokojný, lebo si nespomínal či si tam bol s ním. On sa ako vyjadril o priebehu?
Vraj vsetko je otvorene a aj podla neho je zbytocny vysluch mojho maloleteho syna, lebo aj tak musi byt prizvany znalec. Akurat ze pravnik mojej exmanzelky sa spraval "rozsafne", kdezto moj pravnik skor konzervativne. Ak by neboli zeny v takychto sporoch uz dopredu zvyhodnovane, tak sa nebojim o uspech, ale vzhladom na stav nasej justicie je vsetko otvorene.
0 0
Flinstone Flinstone

Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

ale aspoň sú sily vyvážené a sudca bude nútený rozhodovať viac-menej spravodlivo
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať