Zavrieť

Porady

Potvrdenie o príjmoch fyzickej osoby

Dobrý deň,
potrebujem pomoc s vyplneným potvrdenia o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti ......
V počítači to asi spravilo zle. Potrebujem vystaviť potvrdenie pre človeka, ktorý pracuje na dohodu celý rok 09.
Jeho zmluvný základný plat je 165,97 eur každý mesiac.
Poistné každý mesiac 1,70 eura.
Daň - mesačné zálohy 31,53 eur.
K výplate 134,44 eur.
Každý mesiac za rok 2009 mal vždy to isté, ako som uviedla. Asi mi to zle vytlačilo a potrebujem pomoc, ako by to tlačivo malo vyzerať, čo má byť v riadkoch 01, 02, 03, ....... - 13.
Daň nebola zrážková. Prosím poraďte, pretože to potrebujem súrne a neviem, či to mám dobre. Ďakujem každému za Vašu ochotu pomôcť.
Usporiadat
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

marina8 Pozri príspevok
martina ja som si nejako myslela, ze ti to tlacivo pomoze, lebo som ti dala presne tlacivo dohodara a miesto "mojich" cisiel si doplnis svoje, ale ked sa inak neda,posielam este raz aj s " tvojimi " cislami
dufam, ze ked precitas tie mojou rukou pisane tak to tvoje tlacivo podla toho vyplnis
Marína Ti poslala super pomôcku, dokonca aj Tvoje čísla Ti tam doplnila.
Ale stále sa vraciam k Tvojej otázke-odkiaľ Ti tam ťahá poistné? Nemôže.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Ďakujem veľmi pekne za pomoc, už chápem, asi mám dlhé vedenie. No už to mám, vďaka tebe. Ďakujem, naozaj nevieš ako si mi pomohla.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Marína Ti poslala super pomôcku, dokonca aj Tvoje čísla Ti tam doplnila.
Ale stále sa vraciam k Tvojej otázke-odkiaľ Ti tam ťahá poistné? Nemôže.


Poistné mi tam neťahá, iba soc. a to tam nemôže byť, lebo to platí zamestnávateľ, tak som to pochopila. Teda asi tak nejak.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Prepáč, že píšem tak, že kopírujem tvoju otázku, ale nejak mi tam nejde dať citát, alebo to neviem.
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
martina0203 Pozri príspevok
Prepáč, že píšem tak, že kopírujem tvoju otázku, ale nejak mi tam nejde dať citát, alebo to neviem.
Kliknes na "cituj" pri prispevku, ktory chces citovat. Nasledne ti otvori okno, kde uz budes vidiet aj skopirovany prispevok a uz len dopises svoj text.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

Lianka Pozri príspevok
Kliknes na "cituj" pri prispevku, ktory chces citovat. Nasledne ti otvori okno, kde uz budes vidiet aj skopirovany prispevok a uz len dopises svoj text.
Ďakujem.
0 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
Ahojte! prosím Vás, kde sa dá vytlačiť nové tlačivo "Potvrdenie o príjmoch fyzickej osoby zo závislej činnosti, ....." ? našla som len v Sk! Ďakujem za info!
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Napr. aj tu:
http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...prijm_2009.pdf
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať