Zavrieť

Porady

Aku marketingovu strategiu zvolit??

šialenec
Rozbieham internetovy predaj potravin a drogerie v Bratislave a okoli.
Velmi som rozmyslal aku zvolit strategiu a kanaly aby som oslovil potencionálnych zakaznikov.
Mam uz niekolko internetových obchodov, pri ktorých stacilo zaplatit reklamu na googli a časom sa rozbehli. Myslim ale že google adwords v tomto pripade nebude to prave orechove.
Preto premyslam či zaplatit reklamu v regionalnom radiu ako sity
alebo sprevit letaky /napadlo ma vytlacit letaky na tvrdy papier velkosti pohladnice / alebo zaplatit inzeraty v nejakom regionalnom tyzdeniku ?
dalej ma napadlo nechat spravit bilboard alebo zaplatit city pointy??
premyslal som aj reklamu dat na elektricku.. Kedze nemam miliony tak musim zvolit co najvhodnejsiu strategiu aby som zasiahol co najlepsiu skupinu zakaznikov..
co by ste poradili pri takejto forme podnikania..???
Usporiadat
twinflame twinflame

twinflame je offline (nepripojený) twinflame

Ak ide o internetový obchod, musíš v prvom rade začať reklamou na internete. AdWords kampane sa dajú cieliť aj na obsahovú sieť, nielen na vyhšadávanie. Určite odporúčam rozbehnúť AdWords a Etarget. Venujem sa tomu.
0 0
j.sch j.sch

j.sch je offline (nepripojený) j.sch

Man
twinflame Pozri príspevok
Ak ide o internetový obchod, musíš v prvom rade začať reklamou na internete. AdWords kampane sa dajú cieliť aj na obsahovú sieť, nielen na vyhšadávanie. Určite odporúčam rozbehnúť AdWords a Etarget. Venujem sa tomu.
Caute !
Ja mam shop s kvetmy a momentálne som si zacielenie spravil na adwordse na 35 km okolo Ba .... je to lokalita ktorú reálne obslúžim ... ale zdá sa mi malá návštevnosť .... máte s tým skúsenosti ???
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
j.sch Pozri príspevok
Caute !
Ja mam shop s kvetmy a momentálne som si zacielenie spravil na adwordse na 35 km okolo Ba .... je to lokalita ktorú reálne obslúžim ... ale zdá sa mi malá návštevnosť .... máte s tým skúsenosti ???
Ako pozeram cez seo sevis, tak mas dobre spravene seo, ale mas strasne malo spatných odkazov a tak ta google nevyhodi ani na 5. strane. Dalej sa mi už hladat nechcelo. Síce môžeš mať adwords, ale priamo to pôsobí doveryhodnejšie než GA. Radím popracovat na tych spatnych odkazoch a do 3 mesiacov by si mohol byt aj na 1. strane a potom vyssie a vyssie. A inak ak máš GA a preinvestuješ viac inancnych prostriedkov, tak to nechaj na profikov, možno sa im to podari spravit lepsie. Určite to ale nechavaj len u firiem s certifikatom "google adwords qualified company" V dnešnom svete si každy vybavi živnost a hra sa na experta, ale s tymcertifikatom aspon mas nejaku zaruku serioznosti.
0 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Cely business koncept s predajom potrevin a drogerie na internete je ZLY. Na internete nemas sancu s tymto prerazit. Musis robit s malymi marzami. A hlavne vacsina ludi co sa tyka potravin ak nejde o donasku hotovych jedal chce vidiet co si kupuje pred tym nez si to kupi. Urcite si od teba nekupia ani rozky ani sunku. Lebo to su veci co musi zakaznik fyzicky vidiet. Lebo clovek je hladny pri nakupoch v prvom rade ocami. Zabudni na cely tento bizis a skus radsej nieco co skutocne vynasa.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať