Zavrieť

Porady

Neziskové organizácie

Prosím Vás, vie mi niekto povedať kde nájdem postupy účtovania a účtovné súvzťažnosti pre neziskové organizácie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    viem že sú každoročne vydávané knihy s touto problematikou, myslím, že to vydáva Epos.. "postupy účtovania pre neziskové organizácie"..

    A potom tu na porade niekto odporúčal knihu "Praktická príručka pre organizácie nezriadené za účelom podnikania účtujúce v podvojnom účtovníctve", vydalo to SNSC a vraj sa to dá objednať cez spol. MVOServis s.r.o., email: mvoservisba@mvoservis.sk

    Kristina27 je offline (nepripojený) Kristina27

    Kristina27
    Existuje aj nejaká iná príručka pre neziskové organizácie? Tú príručku z MVOservisu mám, je dobrá, ale chcela by som zistiť, či existuje ešte niečo iné.
    Vďaka!

    Maureen je offline (nepripojený) Maureen

    Maureen
    Ja mám Nové účtovníctvo neziskových organizácií v praxi od Ing. Viery Laszovej, vydaveteľstvo Epos, je naozaj dobrá

    KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

    KvetkaK
    Maureen Pozri príspevok
    Ja mám Nové účtovníctvo neziskových organizácií v praxi od Ing. Viery Laszovej, vydaveteľstvo Epos, je naozaj dobrá
    A vieš poradiť kde by sa to dalo objednať?

    tina262 je offline (nepripojený) tina262

    tina262
    Prosim Vas nevedel by mi niekto poradit ci sa da este zohnat nasledujuca publikacia "J. Solik & J. Lukacovicova, 2009: Uctovnictvo a dane neziskovych uctovnych jednotiek v praxi "? Popripade by mi niekto nemohol poskytnut jej kopiu? Velmi by mi to pomohlo. Dakujem.

    Bambi23 je offline (nepripojený) Bambi23

    Bambi23
    Ja som si ju objednavala cez internet .. ale uz to bolo asi pred rokom ... ich stranka je www.sauno.sk, tam mas aj cenu publikacie a kontakty, adresa: Slovenska asociacia uctovnikov neziskovych organizacii, Moskovska 22, 974 04 Banska Bystrica. Publikacia je fajn, obsahovo, pouzivam ju, len je "hrozne" viazana, len lepena a uz pri prvom listovani mi vypadavaju strany

    tina262 je offline (nepripojený) tina262

    tina262
    Prave cez tuto webovku som sa ju snazila objednat uz pred vianocami, ale bohuzial mi nikto neodpovedal na moju objednavku a ani na moje dalsie maily a telefon mi nikto nedvihal a na ostatnych online obchodoch je uvedene, ze publikacia je uz vypredana. Nemohla by si mi poskytnut jej kopiu? Na postupe by sme sa dohodli mailom.

    Neziskové organizácie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.