Zavrieť

Porady

RECYKLACIA PLASTOV resp. PET-flias a polystyrenu

Zdravim poradaci
Uz dlhsiu dobu uvazujem o recyklacii plastov resp. pet flias a polystyrenu a chcel by som sa opytat ze ci by sa dala zalozit na to prevadzka od ,, nuly" alebo sa to oplati len vtedy ked je sa zaklada uz velka linka s velkou kapacitou spracovania. Ti ktori maju s tym uz skusenosti alebo vedia cosi o zakladani takychto liniek tak by som poprosil o rady .
Naposledy upravil Dav : 16.02.10 at 16:29
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kolenčík je offline (nepripojený) Kolenčík

    Kolenčík
    No v tom prípade sa od nuly začať isto nedá ak to chceš robiť pre širšiu verejnosť, ak len pre seba, tak sa dá. Videl som kedysi v RECEPTÁRI, že sa z toho dajú robiť útepľovacie panely na obklady chalúp či chát. Bolo to zaujímavé a to sa dá robiť "na kolene"

    Petrik99991 je offline (nepripojený) Petrik99991

    Petrik99991
    ono to vlastne som nemyslel doslova od nuly som sa zle vyjadril ci by stacil na zacartie prevadzky drvic plastov ktory by mal kapacitu drvenia do okolo 160 Kg za hodinu . Chcel som vediet ci by bolo realne zacat aj s takto malym drvicom plastov.

    Petrik99991 je offline (nepripojený) Petrik99991

    Petrik99991
    respkt. oplatilo by sa zapodievat len s drtou plastov zalozit linku len na drtenie plastov a predavat tu drt napr. z PET-flias ... ? Ozaj neviete za kolko asi informativne vykupuju firmy ktore vyrabaju vyrobky z plastov drt alebo cele pet flase ? ... Dlhsiu dobu sa zapodievam z myslienkou zalozit prevadzku alebo ked nie prevadzku tak volaku mensiu linku na spracovanie plastov nakolko nasa priroda trpi a je dost znecistena a zatazena tymto odpadom

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    existujúca kapacita prevyšuje možnosti prísunu suroviny a v súčasnosti asi aj odsunu drviny na ďalšie spracovanie.

    Petrik99991 je offline (nepripojený) Petrik99991

    Petrik99991
    Aj napriek tomu prosim vas nevedeli by ste mi poradit firmy ktore vykupuju pet drt ktora je aj v neopranom stave ? dakujem

    RECYKLACIA PLASTOV resp. PET-flias a polystyrenu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.