Zavrieť

Porady

Potraviny

Ahojte, chcel by som sa spytat par veci. Dajme tomu ze by som chcel mat obchod s potravinami asi v 20 000 meste, je tu tesco, kaufland, lidl,... ale to nie je teraz podstatne. Nemam vobec prehlad o tom ze za ake ceny objednavaju potraviny nejaky obchodnici co maju take mensie obchody, takze moja prva otazka znie, keby som zivnostnik a nie som platca DPH tak ked si objednam nejake potraviny od dodavatela a keby ich potom predavam za priblizne rovnake ceny ako ma napr tesco, kaufland... tak ci aj po zdaneni sa da na tom nieco zarobit a ak ano tak asi kolko? pre porovnanie napr kolko by som zarobil na predaji jedneho chleba, mlieka, masla, alebo nejakej mineralnej vody, coly... odmyslite si ceny za prenajom a energie (proste len cena za nakup tovaru+dph,)... No a dalsia vec je ze ako si mam najst dodavatelov na tieto potraviny, napr len ze si pozrem kto to vyraba (napr coca cola), skontaktujem sa s nimi ze mam obchod a mal by som zaujem o ich vyrobky a oni mi to predaju za vyrobnu cenu, teda za taku ako napr to predavaju tescu? No tak budem velmi rad ak mi niekto odpovie na moje otazky, Dakujem.
Usporiadat
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

pavol54 Pozri príspevok
napr azet.sk veľkoobchod-potraviny.
sú tam spravidla celé ponukové listy, len si vybrať, ale väčšinou kalkuluj s cenou v ktorej je aj doprava, o množstvennom rabate a 180 dňovej splatnosti fa ako siete neuvažuj
skusal som ale na vecsine stranok nie su ceny...
0 0
vedec vedec

vedec je offline (nepripojený) vedec

Ahoj svk_businessman kolko si pocital s prvotnou investiciou do tych potravin ktore chces rozbehnut. Ja by som chcel rozbehnut vecierku v strede vacsieho mesta a nie to iste ako potraviny ale zaujimalo by ma to.
Dakujem
0 0
padro padro

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac
svk_businessman Pozri príspevok
Preto sem asi pisem nie??? na to je porada.sk...
no lenze o tom hladani dodavatelov to podnikanie z velkej casti je.... myslim ze na porade ich vela nenajdes... kto hlada najde... ale myslim ze este by si si mal co to nastudovat
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

svk_businessman Pozri príspevok
skusal som ale na vecsine stranok nie su ceny...
ale kontakt tam je alebo nie?
0 0
svk_businessman svk_businessman

svk_businessman je offline (nepripojený) svk_businessman

padro Pozri príspevok
no lenze o tom hladani dodavatelov to podnikanie z velkej casti je.... myslim ze na porade ich vela nenajdes... kto hlada najde... ale myslim ze este by si si mal co to nastudovat
Ale ja som chcel od vas len jednoduchu vec, porovnat ceny potravin ake su u dodavatelov a za kolko sa to predava v hypermarketoch. Urcite tu je niekto kto vlastni potraviny a ma svojich dodavatelov tak prosim aby mi sem napisal ceny nejakych potravin ktore objednava. Dakujem
0 0
Dura Dura

Dura je offline (nepripojený) Dura

svk_businessman Pozri príspevok
Nehovoris pravdu, ako mozem ja od dodavatelov nakupit za viac ako keby som to nakupil v tescu?? To potom by neboli ziadny dodavatelia pre male obchody, kazdy by si mohol nakupit v tescu este lacnejsie!
nic v zlom ale si dost naivny
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je teraz online pavol54

svk_businessman Pozri príspevok
Ale ja som chcel od vas len jednoduchu vec, porovnat ceny potravin ake su u dodavatelov a za kolko sa to predava v hypermarketoch. Urcite tu je niekto kto vlastni potraviny a ma svojich dodavatelov tak prosim aby mi sem napisal ceny nejakych potravin ktore objednava. Dakujem
CD = cena dohodou
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať