Zavrieť

Porady

Žalúdočné potiaže

dara dara

dara je offline (nepripojený) dara

Ahojte poraďáci, prosím Vás od piatku mám dosť veľké kŕče v žalúdku, máte s tým niekto skúsenosti ?
Usporiadat
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

Tak ja Vás všetky čo idete na vyšetrenie obdivujem, ja som ho pred rokom odmietla a začala som sa liečiť sama, prírodnými formami... a hlavne som vylúčila zo stravy mlieko a ml. výrobky, okrem nízkotučných zakysaných. Našťastie mávam "záchvaty" menej.

Kamarátke zistili heligobaktera z krvi, preliečila sa ATB a opakované vyšetrenie krvi bolo v poriadku. Asi by som to aj ja riešila najprv takto.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Aj mne zistili helikobaktera z krvi aj sondu do žalúdka mi dali.
Brala som trojkombináciu antibiotík síce boli silné,ale chválobohu pomohli.
Aj dneska mám žalúdočné potiaže a aj z chrbticou mám problémy.
Takže všetkým prajem pekný den.
Silvia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Na žalúdočné problémy je dobré piť vodu z japonských kryštáľov. Známemu to pri jeho problémoch veľmi pomohlo. Ja som niekde čítala o tom, že sonda do žalúdka sa dá už niečím iným nahradiť , len sa treba okolo toho veľa pýtať, lebo naši zdravotníci to robia veľmi radi.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
SilviaS, nie každé problémy žalúdočné sú somatickej príčiny, často sú zapríčinené psychickými problémami a to hlavne stresom a časom ak neodstránime príčinu tam môže vzniknúť vredík žalúdočný alebo duodenálny- dvanástnikový... nakoľko tá kyselina, ktorá sa tvorý vďaka stesu, rozčulovaniu, zlému stravovaniu a ďalším faktorom spôsobuje natravovanie sliznice a .... už to začne byť vážnejšie, event. sa to prejaví na srdiečku alebo inom orgáne..... takže v tejto nenormálne uponáhlanej a besnej dobe to chce aj zmenu životného štýlu, lebo zdravie máme len jedno ...
0 0
Tana74 Tana74

Tana74 je offline (nepripojený) Tana74

DanielaSĽ
Na žalúdočné problémy je dobré piť vodu z japonských kryštáľov. Známemu to pri jeho problémoch veľmi pomohlo. Ja som niekde čítala o tom, že sonda do žalúdka sa dá už niečím iným nahradiť , len sa treba okolo toho veľa pýtať, lebo naši zdravotníci to robia veľmi radi.
Ja na to pijem soľanku - soľný roztok z himalájskych halitov (kráľovských krištáľov).
O japonských krištáľoch som ešte nepočula.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den.
O žáludočných problémoch sa tu popísalo už dosť,chcem sa Vás opýtať
nemáte neakú dobrú radu na zmiernenie bolesti chrbtice?????
Silvia
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
SilviaS
Dobrý den.
O žáludočných problémoch sa tu popísalo už dosť,chcem sa Vás opýtať
nemáte neakú dobrú radu na zmiernenie bolesti chrbtice?????
Silvia
Ak ide o stuhnuté svalstvo, tak super pomáha ísť na dobrú masáž a potom si pospať. Niekedy treba ísť aj dva-tri krát, ale výsledok je zaručený .

Ak však ide o problémy so "stavcami", teda napríklad vyskočená platničkka a pod, tam treba ísť k lekárovi, samo sa to málokedy dá do poriedku, skôr sa to má tendenciu zhoršiť, a človek si ušetrí veľa bolesti.

dana
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
Zita5
Vieš čo už som sa dnes naštvala a vybehla som doktorke , dostala som lieky a na moje prekvapenie , keď som sa telefonicky objednávala na Gastro ....tak som povedala , že tento týždeň nemôžem a bác hneď mi dali termín na pondelok o 12,00 hod . Stále uprednostňujem niečo iné a na seba kašlem .
Zitka 5, gastra sa netreba obávať, celý problém je v tom, že vyšetrenie je nepríjemné vtedy, keď sa človek neuvoľní, vtedy sa svalstvo a trubice v krku stiahnu a človeka to dráždi. Ja som na tom vyšetrení bola už viackrát a trik spočíva v tom, zhlboka dýchať a vôbec sa tomu nebrániť. Chvíľková záležitosť a v pohode, fakt Aj lekár ma pochválil .

Ja viem, že to sa ľahko radí, ale traba zachovať kľud, človek to robí pre seba.

prajem pekný deň

dana
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Danka 9 ja chodím pravidelne na mazáž trochu mi to dočasne pomôže a potom zasa sa to vráti.To je tá nešťastná chrbtica.
Ak ešte viete niekto neaké dobré cviky a pod,budem rada ak niečo napíšete.
Prajem pekný den.
Silvia
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
SilviaS
Danka 9 ja chodím pravidelne na mazáž trochu mi to dočasne pomôže a potom zasa sa to vráti.To je tá nešťastná chrbtica.
Ak ešte viete niekto neaké dobré cviky a pod,budem rada ak niečo napíšete.
Prajem pekný den.
Silvia
Silvika,
to je najhoršie, že keď má človek sedavé zamestnanie, tak problémy s chrbticou ho určite neminú, lebo väčšinu života namáha chrbát. Veď ja aj kopec mojich známych máme ten istý problém, ono je to už skoro civilizačná choroba, a to sa snažím aj pravidelne (aj raz za týždeň je pravidelne ) cvičiť, aj tie masáže si "ordinujem"

Ja mám jedno veľké šťastie, že v rodine máme lekára, čo sa na problematiku chrbtice špecializuje, a vie aj "naprávať" chrbát, ale to sa tiež nedá vždy. Preto by som navrhovala skúšať to aj cez lekára, niekedy sa to dá poriešiť.
Alebo potom treba ísť miesto na dovolenku k moru na dva týždne do niektorých SR kúpeľov - to je parádička, masáže, kúpele, zábaly, perličkový bazén , treba vystihnúť mimo sezóny, vtedy je aj tá cena únosná. ("ale to už asi hraničí s reklamou, aj keď slovenských výrobkov" )

prajem pekný deň a skoré vyzdravenie
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Mne na moju chrbticu lepšie to more urobí ako kúpele , ale aj plynové injekcie sú dobré. A pri sedavom zamestnaní treba cvičiť, cvičiť ..aspoň 2 x za deň.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Danka 9 máš úplnu pravdu.
Ja práve cez Veľkú noc idem s priateľom do kúpeľov - Vyšné Ružbachy,lebo sa cítim nanič tak dúfam,že aspoň tie kúpele a procedúry
mi pomôžu sa s toho dostať konečne..
Inak ja mám sedavé zamestnanie a to je nahoršie na chrbticu moju.
Ale dúfam,že už bude lepšie a zlepší sa mi to.
Pekný den prajem Silvia
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
SilviaS
Danka 9 máš úplnu pravdu.
Ja práve cez Veľkú noc idem s priateľom do kúpeľov - Vyšné Ružbachy,lebo sa cítim nanič tak dúfam,že aspoň tie kúpele a procedúry
mi pomôžu sa s toho dostať konečne..
Inak ja mám sedavé zamestnanie a to je nahoršie na chrbticu moju.
Ale dúfam,že už bude lepšie a zlepší sa mi to.
Pekný den prajem Silvia
Silvi , tak to môžeme stretko urobiť ...bývam blízko a chodievam tam pravidelne v nedeľu sa kúpať.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobre Danka povedz kedy a kde.
Silvia

Daniela SĽ možme sa dohodnúť o termíne stretka v ss-správe.
Naposledy upravil SilviaS : 30.03.06 at 09:15
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den prajem.
Už sa tu popísalo dosť o žalúdočných bolestiach a o bolestiach chrbtice,chcem sa opýtať či neviete neakú dobrú radu,alebo tabletky na bolesti hlavy.
Vďaka.
Silvia
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Neviem akého druhu sú tvoje bolesti. Mne na migrénu najviac pomáha Panadol Extra.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Sú to bolesti hlavy,ale to mám asi z chrbtice.
Silvia
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Bože moju dcéru keď začne bolieť hlava tak to trvá 2 dni . Jej Ibalgin ani nezaberá , neviem čo by som jej mohla dať ? Pořadťe .
Ona to má z krčnej chrbtice , ale niekedy mám pocit , že to je migréna , lebo ju pri tom bolí ľavé oko .
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Zitka 5 aj ja mám bolesti hlavy z krčnej chrbtice,nikedy sa mi uľaví z tabletiek,ale niekedy nie.
Ale ja to mám aj zo sedavej práce.
Takže tak.
Silvia
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Bože moju dcéru keď začne bolieť hlava tak to trvá 2 dni . Jej Ibalgin ani nezaberá , neviem čo by som jej mohla dať ? Pořadťe .
Ona to má z krčnej chrbtice , ale niekedy mám pocit , že to je migréna , lebo ju pri tom bolí ľavé oko .
Ja sa dlhé roky trápim s migrénou, vyskúšala som kadečo, ale najnovšie mi pomáha ACYLKOFFIN. Má to kofeín a v počiatkoch zaberá.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať