Zavrieť

Porady

colný úrad-spotrebné dane

Minulý rok za august,oktober a november colný úrad nedostal moje mesačné hlásenie o príjme výdaji a stave zásob spotrebitelského balenia liehu.
Hlásenie som neposlala doporučene,takže nemám žiadny doklad.Nemám ani kopie od toho,pretože v novom roku som ich vyhodila.Mám len kopie od nákupu alkoholu.
Teraz mi colný urad poslal :OZNAMENIE O ZAčATI KONANIA VO VECI PORUšENIA DANOVYCH PREDPISOV.
Ale ja papiere od nákupu alkoholu mám.Ako sa mám brániť ?
Dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ilona je offline (nepripojený) ilona

    ilona
    Ak si neposlala načas hlásenia o nákupe,spotrebe a zásobach liehu,tak sa pokute neubrániš.Daj si hľadať príspevky,je tu o tom dosť popísané.Hlásenia sa musia podávať do 25.nasledujúceho mesiaca.Ja som meškala 1 den a bola pokuta 2000,-sk.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    Máš im napísať dôvod, vyjadrenie, prečo sa neodoslalo hlásenie načas na CU. Ak nemáš od pošty potvrdenie, že si hlásenie na CU poslala, (podací lístok) máš smolu a platí sa pokuta v minimálnej výške 2000Sk.

    colný úrad-spotrebné dane

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.