Zavrieť

Porady

MRP export

Prosím, neviem si rady s vytlačením prílohy hlásenia do fdf. S hlásením nemám problém, ale keď tak isto idem vytlačiť prílohu, tak mi to chce stále uložiť len do nejakého textového súboru. No a ja som na toto prikrátka.
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Terezka, ani s tým nepohneš, zabudli pripraviť zostavu. Budeme musieť im to pripomenúť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Marína Pozri príspevok
Terezka, ani s tým nepohneš, zabudli pripraviť zostavu. Budeme musieť im to pripomenúť.

Ja som zrovna včera písala do MRP mail, že mi nejde vytlačiť príloha Hlásenia a nejde ani urobiť RZZP.
Keď odpíšu, dám vedieť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Už sa to urguje viac dní, musíme si len počkať.
0 0
Terezap Terezap

Terezap je offline (nepripojený) Terezap

Ďakujem Vám.
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
jacekova Pozri príspevok
Ja som zrovna včera písala do MRP mail, že mi nejde vytlačiť príloha Hlásenia a nejde ani urobiť RZZP.
Keď odpíšu, dám vedieť.
Ja som im volala minulý týždeň, pani v Žiline bola dokonca taká šikovná, že mi povedala, že hlásenie už budem musieť podávať len a len na USB kľúči, prípadne na diskete, že mi to už nepôjde vytlačiť, takmer ma rozhodilo od jedu, volala som do Brezna, tam mi oznámili, že na tom pracujú a že sa to bude dať vytlačiť v papierovej forme. Ale RZD mi to urobilo, aj zamestnaneckú prémiu. No a teraz už len musíme čakať, kým sa v Brezne zobudia.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
ondrejvla Pozri príspevok
Ja som im volala minulý týždeň, pani v Žiline bola dokonca taká šikovná, že mi povedala, že hlásenie už budem musieť podávať len a len na USB kľúči, prípadne na diskete, že mi to už nepôjde vytlačiť, takmer ma rozhodilo od jedu, volala som do Brezna, tam mi oznámili, že na tom pracujú a že sa to bude dať vytlačiť v papierovej forme. Ale RZD mi to urobilo, aj zamestnaneckú prémiu. No a teraz už len musíme čakať, kým sa v Brezne zobudia.

no krása! lebo mna ide tiež rozhodiť. ved nerobime len jednu firmu, aby sme mali čas čakať do 31.3.2010, kým sa oni zobudia....
RZD to urobilo aj mne. Je to fajn, ale to nestačí...
a to ani nevravím o RZZP??? vraj na verzii sa pracuje
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Práve mi napísali z MRP ohľadom Hlásenia a RZZP:

Hlasenie o dani priloha sa da ulozit do suboru (*.txt), ktory je mozne odovzdat na danovom urade na diskete, CD, ... Tlacova zostava
prilohy je informativna.

RZZP zatial v programe zapracovane nie je, pripravuje sa. Termin, vam zatial upresnit neviem.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
jacekova Pozri príspevok
Práve mi napísali z MRP ohľadom Hlásenia a RZZP:

Hlasenie o dani priloha sa da ulozit do suboru (*.txt), ktory je mozne odovzdat na danovom urade na diskete, CD, ... Tlacova zostava
prilohy je informativna.

RZZP zatial v programe zapracovane nie je, pripravuje sa. Termin, vam zatial upresnit neviem.

No krása!!!! to mám akože odovzdať Hlásenia pre 10 firiem na disketách alebo napalovať 10 CD? Navyše môj nový PC ani disketovú mechaniku nemá!
Takže mi nezostane nič iné, len prepisovať ručne!!! To je mi pomoc.

A RZZP teda vďaka MRP zahrniem až do marcových výplat .... toto sú teda podmienky práce...
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Len čo je pravda, "pochlapili" sa.
0 0
zuzanar zuzanar

zuzanar je offline (nepripojený) zuzanar

Nie som si istá, ale tento txt súbor by sa mal dať vložiť do vypisovateľného tlačiva na drsr a tak vytlačiť, ale oni ho tam za rok 2009 tiež ešte nemajú.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
veď práve nemajú, chcela som to tak urobiť, vyskúšať. Ale neviem, či pôjde aj txt súbor, mne sa zdá, že len xml.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
práve mi odpísali z MRP:

"Dobry den,

verzia programu s RZZP je uz k dispozicii"

Takže hor sa do práce...
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Dobrý den, dá sa prosím hlásenie 2009 z MRP WIN dáko exportovať do tlačiva na drsr ? dakujem.
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Valika Pozri príspevok
Dobrý den, dá sa prosím hlásenie 2009 z MRP WIN dáko exportovať do tlačiva na drsr ? dakujem.

áno, dá sa dať do súboru fdf, ale prílohu treba priložiť na médiu (CD, USB,disketa)
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
a to vložim na stránke drsr?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nemusíš. Tlačivo je OK, len prílohu treba zvlášť zaniesť na médiu, alebo ručne prepísať.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Vdaka Lenka tak sa to nedá urobiť jednoducho musím prepisovať na stránke drsr?
0 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
Valika Pozri príspevok
Vdaka Lenka tak sa to nedá urobiť jednoducho musím prepisovať na stránke drsr?

ja som si vytlacila tlacivo (prve 2 strany) vo FDF a prilohu som prepisala rucne. Na DU mi kazali aby sa na tu rucne vypisanu prilohu klient podpisal (že doplnil prilohu).

ale tiez sa mi to nepozdáva.
skúsila som dať ten exportovaný txt súbor do tlačiva na drsr, ale neišlo mi to...
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Dakujem tak to musím kombinovať a vypisovať.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Valika Pozri príspevok
Dakujem tak to musím kombinovať a vypisovať.
Veď ten súbor nahraj na niečo - kľúč, CD, alebo pošli e-mailom správkyni. Ona si súbor už bude vedieť do toho ich požadovaného tvaru dostať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať