Zavrieť

Porady

ESET SMART SECURITY

som 50-ročná pani
Prosím Vás, na červeno mi svieti "oko" tohto programu, ako si mám obnoviť licenciu? Platí sa za to? Alebo poraďte mi dobrý antivírový program. Ďakujem Vám
Maja
Usporiadat
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

//má slabý FireWall (nekontroluje čo ide von)
Hm, to tvrdia iní. Vraj to preverovali. Ja to len podávam ďalej. Okrem pomalého spúšťania programov som s ním bol spokojný.
0 0
tomas128 tomas128

tomas128 je offline (nepripojený) tomas128

Odporúčam navšítiviť tento link :

http://www.security-faqs.com/the-top...s-of-2009.html

Nie je pravda, že free verzie neobstoja v konkurencii platených. Osobne vôbec neodporúčam "cracknutú" verziu, nakoľko ako bolo napísané, má pozmenené autetifikačné reťazce a možno aj mnoho iného, čo sa vám v budúcnosti môže stať osudným
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Roky pouzivam Avira doma, setra to ma, svokor, svagrina, zakaznikom odporucam tiez, pripadne avast ... no problem, vsetko funga a je to free na domace pouzitie.
Staci neklikat na podozrivy obsah.
0 0
iv@n iv@n

iv@n je offline (nepripojený) iv@n

sthruska Pozri príspevok
//má slabý FireWall (nekontroluje čo ide von)
Hm, to tvrdia iní. Vraj to preverovali. Ja to len podávam ďalej. Okrem pomalého spúšťania programov som s ním bol spokojný.
tvrdí to kto? kto to preveroval? nejaký urban myth? ak máš slabý počítač a rezidentná kontrola ti spomaľuje spúštanie programov tak si ju vypni, alebo nastav akcie, ktoré má kontrolovať, môžeš spustenie exe súborov vyradiť z kontroly. Ja ho mám použitý aj na 5 ročnom pc a necítiť tam spomalenie, momentálne tu zaberá 57mb pamate a 0% cpu. používam ho na winxp, viste aj w7 a som spokojný a celkom rád podporím slovenského výrobcu.
nechápem čo nemá akože kontrolovať na výstupe, bud si zvolíš automatický mód pre laikov, kde sú prednastavené programy, ktoré môžu komunikovať von/dnu, alebo interaktívny režim kde si určuješ podmienky pre programy sám. ak má niekto nastavený automatický režim a čuduje sa, že sa ho ESS nič nepýta, tak to nie je chyba programu.
Naposledy upravil iv@n : 11.03.10 at 11:39
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Môžem používať ESET SMART SECURITY spolu s Ad-aware popr. Spybotom ? Nebijú sa navzájom ?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
IVEB Pozri príspevok
Môžem používať ESET SMART SECURITY spolu s Ad-aware popr. Spybotom ? Nebijú sa navzájom ?
... a máš dôvod ich používať súčasne? Mne bohate stačí ESS...
Ale kľudne možno občas spustiť Ad-aware i Spybot - ovšem kvôli občasným či pravidelným kontrolam nemusia bežať non-stop rezidentne.
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

Neviem či mám dôvod ich používať súčasne , ale v poslednom čase sa mi nejako množia vírusy zachytené ESETOM tak som myslela , že počítač občas preskenujem aj Spybotom . Takže radšej nebudem používať rezidentný štít Spybotu.
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Mne Eset blokoval vsetky externe zariadenia. Neslo to ani zmenit v nastaveniach. Tak som presiel na Aviru a som spokojny. Iked ja menim AV kazdu chvylu. Vyuzijem skusobnu dobu a sup na iny.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

MilanH Pozri príspevok
Mne Eset blokoval vsetky externe zariadenia. Neslo to ani zmenit v nastaveniach. Tak som presiel na Aviru a som spokojny. Iked ja menim AV kazdu chvylu. Vyuzijem skusobnu dobu a sup na iny.
To ze to neslo tebe, neznamena ze to nejde kazdemu.
Je potrebne sa trochu aj pohrat v nastaveniach a pokonzultovat na odbornych forach
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
MilanH Pozri príspevok
Mne Eset blokoval vsetky externe zariadenia. Neslo to ani zmenit v nastaveniach. Tak som presiel na Aviru a som spokojny. Iked ja menim AV kazdu chvylu. Vyuzijem skusobnu dobu a sup na iny.
potom to tak aj vypadá...
Radsej čo najlepšie ovládať (teda vedieť využiť dané možnosti v nastaveniach) trebárs aj "slabšieho" program, ako nedokonale a čiastočne využiť hoc aj lepší
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Fero11 Pozri príspevok
To ze to neslo tebe, neznamena ze to nejde kazdemu.
Je potrebne sa trochu aj pohrat v nastaveniach a pokonzultovat na odbornych forach
no na to by som sam teda neprisiel. Si predstav, ze som to dal aj na odborne fora a aj do esetu som pisal. skusal som vsetko co radili a nepomohlo. dokonca aj ked som vypal kontrolu uplne dochadzalo k blokovaniu. a neni to iba
moj problem, mali to viaceri. a robi to iba verzia 4.2
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

a to ze AV nehlasi virus neznamena ze tam neni. ked som dal po node aviru nasla ich ale 6. ale aj opacne to bolo tak isto. a Hitman nasiel este dalsie a PrevX este dalsie. takze obcastna zmena AV nie je naskodu.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

to MilanH
Ked ti aj z ESETu odpisali a to nepomohlo, tak potom by mali stiahnut tu ver. z trhu.
A to ze ti iny AVS najde virus, tak to je politika samotneho AVS. Videl som uz aj take AVS, ktore oznacili za virus obycajny txt subor.
Ja mam od ESETu NOD 32 2.50.41 mozno 5-6 rokov (mozno aj dlhsie) a spusteny mam AMON a IMON (aktualizacia DB virusov auto).
Nikdy som ziadny virus nezaznamenal a verim ak by som si nainstaloval AVS typu AVG ..... tak urcite najdem desiatky virov.
Ako osobny firewall pouzivam Kerio 4.2.3, ktory ma informuje o akejkolvek sietovej komunikacii (cize vsetko co ide dnu a von).
Viac na ochranu PC nepotrebujem
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

to je skor vec ich obchodnej politiky. ja som tak isto nod pouzival dlhe roky a ked som aj skusil iny AV som sa k esetu vzdy vratil. teraz si pockam na verziu 5. a nekonci eset nahodou s podporou dvojkovych verzii. stym AVG suhlasim. videl som ako virus znicil antivirus a jednalo sa prave o AVG.
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

priživim sa na tejto teme, mala som nod32 najnovsiu verziu od Esetu, trail, testovaciu, ale nezachytilo mi to vsetku haved, ked som si nainstalovala spy emergency a superantispyware, tak mi naslo tolko trojanov, ze sa mi bulvy pretacali.... a k tomuto smeruje moja otazka, ked tieto virusy ulozim do karantenty, je to ok.... ale ako nahle ich dam vymazat - teda po anglicky remove alebo clean, nie restore - čo je obnoviť a dám scanovat pc znova, tak tie virusy sa mi tam znovu objavia....
0 0
Kabaka123 Kabaka123

Kabaka123 je offline (nepripojený) Kabaka123

no tak vyzera to tak, ze je to ok, prebehla som system este raz superantispywerom a napriek tomu, ze som predtym zmazala karantenu, resp. položky trojany a spol, tak mi nenašlo žiadny virusy...
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
pizzanoel Pozri príspevok
Predlzenie licencie na 1 rok stoji cca 35 eur
tu je cennik:

http://www.eset.sk/cenniky/eset-smart-security

Skor ti odporucim navstivit nejaky warez a stiahnut si tam Avast- antivirus je velmi dobry, aj ja ho mam aj ked je plateny stoji ma to vatikansku cenu, lebo je z warezu...
Avast je pre nekomercne ucely bezplatny tak ci tak aj bez warezu. Nabádat ludi na warez nie je 2x mudre.
0 0
MatoB MatoB

MatoB je offline (nepripojený) MatoB

Dodnes nevyriešená záhada... ...viac
Kamaja Pozri príspevok
Prosím Vás, na červeno mi svieti "oko" tohto programu, ako si mám obnoviť licenciu? Platí sa za to? Alebo poraďte mi dobrý antivírový program. Ďakujem Vám
Maja
Inak este som zabudol, ked svieti cervene oko moze to byt aj tym, ze su v PC neni nainstalovane aktualizacie pre windows.
0 0
aramiss22 aramiss22

aramiss22 je offline (nepripojený) aramiss22

ja som tiez tahal trial licenciu a zakladal si mailove adresy..je to vzdy na mesiac.. po urcitej dobe ta to prestane bavit.. tych 30 eur na rok neni vela a mas pokoj a ked nemas oficialny windows a zapnute aktualizacie bude ti svietit na oranzovo...
0 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Inak dobra je aj Avira free antivirus a teraz skusam Panda Cloud antivirus free a celkom som spokojny.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať