Zavrieť

Porady

ESET SMART SECURITY

som 50-ročná pani
Prosím Vás, na červeno mi svieti "oko" tohto programu, ako si mám obnoviť licenciu? Platí sa za to? Alebo poraďte mi dobrý antivírový program. Ďakujem Vám
Maja
Usporiadat
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

MatoB Pozri príspevok
Inak este som zabudol, ked svieti cervene oko moze to byt aj tym, ze su v PC neni nainstalovane aktualizacie pre windows.
Ta kontrola sa da vypnut a potom ti bude svietit opet na zeleno. Inak nechcem ta na nic nabadat ale ked si das do googlu vyhladat nod keys je vela stranok kde tieto kody su. Eset ich vsak vecsinou blokuje ale staci dat vynimku a mas k nim pristup. Treba sa trochu pohrat s nastaveniami. Nemam Eset momentalne naistalovany takze ti to presne nepoviem. Mozno sa dakto najde.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
MilanH Pozri príspevok
... Mozno sa dakto najde.
... v týchto končinách by sa nemal nájsť nikdo .
0 0
Ynot-design Ynot-design

Ynot-design je offline (nepripojený) Ynot-design

pizzanoel Pozri príspevok
Tak taky co je zdarma by som si neinstalovala...
No ten moj ma licenciu cize tam je key coz znamena ze je plateny... Ja warez nepropaguje nedala som sem link na warez iba som dala dobru radu ako mat zdarma...
sorry ale to vôbec nebola dobrá rada.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
MilanH Pozri príspevok
Ta kontrola sa da vypnut a potom ti bude svietit opet na zeleno. ....................
ako vypnem kontrolu, aby súčasne bol ESET funkčný? stále mi svieti žlto, že nemám update, ale stačí kliknúť na odporúčanú ikonku a hned sa rozsvieti na zeleno, hoci nič neprebehlo. Trochu divné.
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
KEJKA Pozri príspevok
ako vypnem kontrolu, aby súčasne bol ESET funkčný? stále mi svieti žlto, že nemám update, ale stačí kliknúť na odporúčanú ikonku a hned sa rozsvieti na zeleno, hoci nič neprebehlo. Trochu divné.
Nastavenia (rozšírené nastavenia)
Nástroje
Aktualizácia systému
Upozorňovať na chýbajúce aktualizácie systému od úrovne - tu si treba zvoliť, akú chceš úroveň

P.S. inak tá aktulizácia systému z ESS (po kliknutí na tlačítko) nefunguje; ak zmení farbu, tak si pustím aktualizáciu cez Windows Update (mám nastavené na kritické aktualizácie)...
2 0
MilanH MilanH

MilanH je offline (nepripojený) MilanH

Tak taky co je zdarma by som si neinstalovala.
Ako nerozumiem tomu preco by si si nenainstalovala ten co je zadara. Ved virusove databazy su totozne pre platenu aj neplatenu verziu. Ta platena ponuka akurat navyse par funkcii ktore sa daju nahradit inymi volnymi programmi. Ako antispam emailoveho klienta. napr. Mozilla Thunderbird 3, ktory ma ovela kvalitnesi antispamovy filter ako hociktory plateny antivirus. A ako antispyver napr Iobit 360 security Free. alebo iny z mnozstva volnych a priamo specializovanych na spyver.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Tak taky co je zdarma by som si neinstalovala.
Trochu pritiahnuté za vlasy.
Veď aj Avast je zdarma a predsa má aktivačný kľúč (platný 1 rok, potom sa dá obnoviť a LEGÁLNE - zaslaním žiadosti e-mailom, prípadne on-line aktiváciou produktu).
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Free treba doplnit dalsimi nastrojmi aby si ziskala kompletnu ochranu.
Osobne si radsej kupim a mam pokoj, raz za rok obnovim licenciu a hotovo.
To ze ktory tak to ti kazdy poradi nieco ine. Ja som tu uz radil v inom fore ze som presiel na TrustPort, nedavno sa robili testy na av-comparative a vysiel ako najlepsi v zachytavani neznamych (rozumej tych co este nie su v databaze) malware - takze uplne najnovsich ktore su este nezname pre antivirusy. Co je podla mna dovod ho pouzivat. Bezi na nom cela Ceska Sporitelna a ceska colna sprava. Aj ked som tu cital vyhrady voci nemu, ja som s nim spokojny a ani moji zakaznici si nestazuju.
0 0
jurco286 jurco286

jurco286 je offline (nepripojený) jurco286

daj si stranku nod325.com kazdy mesiac a liceniu mas stale
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať