Zavrieť

Porady

Nadspotreba PHM-auto na plyn

Prosím o radu. Firemné auto na benzín dali v 7.mesiaci prerobiť na plyn. Akým spôsobom mám teraz vypočítať nadspotrebu? V TP je uvedená spotreba 6,0 l/100 km.Takú spotrebu malo auto v TP aj pred úpravou. Lenže auto nepočíta, koľko km prejde na benzíne a koľko na plyne. Mám spotrebu počítať spolu a priemernú cenu PHM vypočítať aritm.priemerom z dvoch priemerných cien (benzínu a plynu)?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    AndrejkaZ je offline (nepripojený) AndrejkaZ

    AndrejkaZ
    Laco-monter Pozri príspevok
    Podľa doložených bločkov o tankovaní.
    Ako to myslis? prosim ta vysvetli mi to, nejako v tom mam nejasno. Kedze mi nosi konatel za mesiac aj tankovanie benzin aj plyn mozem uznat oboje? Nemam mat v smernici, ze co teda bude "pouzivat" do nakladov? firma je neplatitel DPH a PHM rataju pausalom 80 a 20 do nedanovych. Dakujem za vysvetlenie

    AndrejkaZ je offline (nepripojený) AndrejkaZ

    AndrejkaZ
    prosim poradaci, vie mi niekto poradit, ci mozem napriklad jeden mesiac ratat benzin a druhy tankovanie plynu? alebo kombinovane v jednom mesiaci aj benzin aj plyn? Dakujem

    Nadspotreba PHM-auto na plyn

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.