Zavrieť

Porady

Kontrola z úradu práce

Ahojte, na zajtra ráno sa mi nahlásila kontrola z úradu práce. Pani, s ktorou som volala, mi povedala, že budú kontrolovať doklady a živnostenský list. Ide o to, že je to kvôli tomu, že som minulý rok dostala z Európskeho sociálneho fondu príspevok na podnikanie. Zaujímalo by ma, čo ešte iné by mohli kontrolovať a čoho sa mám obávať? Všetko si robím poctivo, takže si myslím, že to bude OK, ale človek nikdy nevie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Nemaj obavu, určite to nebude nič strašného.. Dôkladne si prečítaj dohodu, čo si mala uzatvorenú s úradom práce, hlavne Tvoje povinnosti, či si na niečo nezabudla. Je potrebné mať označené priestory, v ktorých podnikáš nálepkou alebo iným propagačným materiálom ESF. Každý predmet čo si nakúpila z prostriedkov ESF takisto treba mať označený.

    Držím palce.

    Jennys je offline (nepripojený) Jennys

    Jennys
    Obavy až také nemám, označené mám všetko. Len som chcela vedieť čo všetko mi ešte môžu kontrolovať. Však človek nikdy nevie čo si môžu nájsť, nie?

    Kontrola z úradu práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.