Zavrieť

Porady

Poraďácka lyžovačka

S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, ja viem, že zima je ešte "ďaleko", ale ona príde raz dva. Mal by niekto záujem o spoločnú lyžovačku na východe Slovenska v Slovenskom raji?
Termín 6.1.06 - 8.1.06.
V spolupráci s Braňom sme vybrali miesto Mlynky - Prostredný Hámor, chatka 12 miestna, 320,- Sk na noc, vlek priamo pri chate, 2 x kuchyňa, 2 x kúpeľňa, možnosti lyžovania Mlynky - Kruhová, Mlynky - Biele vody, Telgárt 20 km.
Ak máte niekto záujem napíšte prosím čím skôr. Totiž v prípade väčšieho záujmu treba zajednať väčšiu chatu.
Usporiadat
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
dík Katka, už som bola z toho .....reku či mi čosi dôležité neušlo....
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Posúvam hore
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Ahojte, takže najnovšie informácie - menšia zmena, toto mi dnes došlo

Cennik zimnej sezony platny od 1.1.2006.
dospela osoba / noc 350,- Sk
dieta od 3 do 10 rokov 280,- Sk
prístelok 250,- Sk
pes / noc - 50,- Sk

Súhlasíte s novou cenou?
Naposledy upravil S21 : 14.10.05 at 08:11
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

posúvam
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Ja Vám závidím. Vy si môžete od 1.1.2006 do 31.3.2006 zobrať dovolenku? To ja si vtedy aj zubnú kefku nosím so sebou do firmy.A doma mi hovoria, že sa tam mám aj presťahovať. Ale dobrá lyžo-sánkovačka by mi bodla. Lebo ja sa lyžujem presne tak ako ALDA. Ja by som radšej varila ten grog a sánkovala sa. Neostáva mi nič iné, len Vám závidieť a tešiť sa na pekné fotky.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

účtovník to bude tesne po novom roku a je to víkend, a 6.1 je štátny sviatok, žádne dovolenky netreba, to sa ešte budú vo firmách len spamätávať po silvestri
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
S21
účtovník to bude tesne po novom roku a je to víkend, a 6.1 je štátny sviatok, žádne dovolenky netreba, to sa ešte budú vo firmách len spamätávať po silvestri
No kuki-kuki do kalendára a máte pravdu. A to chcete lyžovať(sánkovať, bobovať, grogovať) iba cez víkend? To by potom prichádzalo do úvahy. Idem rozmýšľať!!!!!!
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

tak rýchlo rozmýšľaj
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

ALDA
Škoda, preškoda......nepotrebujete niekoho kto by sa iba sánkoval a varil vám vínečko?

Hela
Helenka, a my by sme im ešte aj živých snehuliakov mohli robiť
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

áno áno áno a aj horúci čajík nám bude treba na svah priniesť
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

S21
áno áno áno a aj horúci čajík nám bude treba na svah priniesť
Gabika, Katka, pokiaľ ten svah budem mať sklon asi 10 stupňou /či ako sa to hovorí/ , tak pouvažujeme
0 0
Katarína STR Katarína STR

Katarína STR je offline (nepripojený) Katarína STR

Muška póóóď, veď ja sa budem tiež len sánkovať, ako väčšina. Bude sranda
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

Muši mi nebudeš veriť, ale je tam aj taký fakt, malého som tam učila lyžovať, normálne som sa musela lyžami tlačiť, aby som na jednom mieste nestála.
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Muška
Helenka, a my by sme im ešte aj živých snehuliakov mohli robiť
Nadi máš biele otepľováky a vetrovečku? machrovať sa ti zachcelo cica? Očúvajte, ale neplánuje beatka čosi ako "krahule" v zimnom prevedení? "Krahule" rozumej typ podujatia, nie miesto konania. Jednoznačne sme sa zhodli, že by bodlo miesto, kde by bol aj dáky bazénik čvachtacio-plávací k dispozícii pre nelyžiarov-sáčkarov
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

luebchenko
Nadi máš biele otepľováky a vetrovečku? machrovať sa ti zachcelo cica? Očúvajte, ale neplánuje beatka čosi ako "krahule" v zimnom prevedení? "Krahule" rozumej typ podujatia, nie miesto konania. Jednoznačne sme sa zhodli, že by bodlo miesto, kde by bol aj dáky bazénik čvachtacio-plávací k dispozícii pre nelyžiarov-sáčkarov
No jasne, fčul , keď chodíte s brm-brm ako morské "panny" sa čvachtať ,sa Ti to vyprávia. Už aj žiabre musíte mať Neboj ja som babám na šuťáku povedala, ako si sa ma chcela zbaviť, keď si ma Tvojou lyžiarkou do hlavičky....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

posúvam
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
S21
Muši mi nebudeš veriť, ale je tam aj taký fakt, malého som tam učila lyžovať, normálne som sa musela lyžami tlačiť, aby som na jednom mieste nestála.
To je ono..na jednom mieste stáť..a je nablízku aj niečo na zohriatie?

Hela
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

luebchenko
...Jednoznačne sme sa zhodli, že by bodlo miesto, kde by bol aj dáky bazénik čvachtacio-plávací k dispozícii pre nelyžiarov-sáčkarov
Čvachtacio-plávací bazénik má názov "vodná nádrž Palcmanská Maša". V zime odporúčam plavky s kožušinou
Nezabíjajte a nezakopávajte ma, prosím
0 0
AdaG AdaG

AdaG je offline (nepripojený) AdaG

Termín 6.1.06 - 8.1.06.
Veľmi preveľmi ste me potešili týmto návrhom: 1.) - žijem na východe
2.) - milujem lyžovanie!!!
Ešte sa záväzne neprihlasujem ale ak to bude čo i len trošičku možné, prídem Vás aspoň pozrieť a zalyžovať si.
Už by som aj ja rada spoznala Poraďákov naživo, doteraz som Vám len v kútiku závidela každé stretnutie.
0 0
S21 S21

S21 je offline (nepripojený) S21

ALDA
To je ono..na jednom mieste stáť..a je nablízku aj niečo na zohriatie?

Hela
Heli pri vleku je čajovňa a chata je na 50 m a šak máme ploskáčku
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať