Zavrieť

Porady

Posudok o riz.a prev.poriadok zákon 45/2002

Pekný deň,
Vraciam sa k téme ktorá tu už niekedy bola a to je
prevádzkový poriadok a posudok o riziku v zmysle § 4 a 11 nariadenia vlády SR č.45/2002 Z.z. o ochrane zdravia pri práci s chemickými látkami pre pracoviská......... Chcem poprosiť toho, čo už má vypracovaný tento dokument, či by nemohol poskytnúť vzor. Snažila som sa prejsť tému,
ale toto som tam nenašla.
Ďakujem Eva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

    pán v najlepších rokoch Ibaka
    Mám spracoovaný posudok pre používanie farieb. Ako Ti to zašlem?
    Pekný deň,
    chcela by som poprosiť ak má niekto vypracovaný posudok o riziku v chemickom laboratótiu o vzor.
    Ďakujem Jarmila
    Pekný deň, tiež by som mala zaujem o takýto vzor.Potrebujem ho na vypracovanie jednoducheho posudku pre prácu s dezinfečnými prostriedkami vo vodojeme.Ďakujem Andrea

    Ninna je offline (nepripojený) Ninna

    Ninna
    združenie
    Pekný deň, tiež by som mala zaujem o takýto vzor.Potrebujem ho na vypracovanie jednoducheho posudku pre prácu s dezinfečnými prostriedkami vo vodojeme.Ďakujem Andrea
    Netrvrdila by som, že jednoduchého záleží na koncentráciách a podľa mňa tento posudok patrí do rúk odborníkovi. Teda minimálne poradenstvo čo by mal obsahovať vo vašom konkrétnom prípade.

    Posudok o riz.a prev.poriadok zákon 45/2002

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.