Zavrieť

Porady

"Odchádza" mi monitor?,alebo čo s ním je ??? :-(

Ahojte, hneď zrána mám taký problémik a keďže Mladé rozlety sú zrušené-obraciam sa s mojím problémom na Vás. Začal raplovať moj starý 4 ročný črep-monitor, lcd.Totiž mam problém ho ráno zapnuť- musím ho aj 10 krát zapnuť-vypnúť kým nabehne-už keď nabehne už je OK celý deň žiadne problémy s ním niesu...-ako keby blblo žhavenie,či čo,hmhm-začínam mať obavy,lebo takto podobne sa správala moja telka kým neodišla čoskoro na večný odpočinok-poradíte, čo mám urobiť,aby to nabehlo hneď?
Ked ho zapnem,tak vidieť,že niečo robí, lebo ako keby také nejaké čiary nabehli,ale potom nič-je tma...
Usporiadat
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Vlado40 Pozri príspevok
Teraz si mi to pripomenul a napadlo ma , kde mám svoju šatku ?
ideme oprášiť staré odznaky?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
ja som skladala pioniersky sľub na Dukle, a darčeky mi predsa len nosil a dodnes nosí Ježiško. Tak Ti teda neviem, to už bude asi diagnóza.
Ja na Slavíne som skladal pion.sľub-predsa len bolo treba si uctiť naších osloboditeľov...-inak,včera tam bol ujo Medvedev
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

My pionieri z našej školy na Dukle.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Vlado40 Pozri príspevok
My pionieri z našej školy na Dukle.
a písal si si aj s dievčatami zo Sovietskeho zvazu? Ja vo velkom-ktovie,kde tie baby sú...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
ideme oprášiť staré odznaky?
Síce sme troška mimo temy o monitore,ale nevadí-mne sa páčilo na telesnej to oblečenie-chalani tie červené trenky a baby tie modré gaťky...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
a písal si si aj s dievčatami zo Sovietskeho zvazu? Ja vo velkom-ktovie,kde tie baby sú...
No do frasa aj ja som si písala s babami. To som tiež mohla myslieť jasnejšie. Alebo žeby Sovietsky chalani nevedeli písať?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Síce sme troška mimo temy o monitore,ale nevadí-mne sa páčilo na telesnej to oblečenie-chalani tie červené trenky a baby tie modré gaťky...
No moje nervy...ja som už na to normálne aj zabudla. Tie červené trenky som si pamätala, vtedy mi to pripadalo veľmi mužné. Ale tie modré? Asi som sa po babách moc nepozerala. Sme už fakt totálne mimo Tvojej témy.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
No moje nervy...ja som už na to normálne aj zabudla. Tie červené trenky som si pamätala, vtedy mi to pripadalo veľmi mužné. Ale tie modré? Asi som sa po babách moc nepozerala. Sme už fakt totálne mimo Tvojej témy.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Jedny červené trenky mám odložené. Ako pamiatku, manžel ich mal medzi vecami na vyradenie, a ja som si ich všimla a zobrala. Namiesto suveníru šatky máme trenky.
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Vrátim sa k téme
Ešte dobre , že Ti odchádza ten monitor.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

lenkak Pozri príspevok
Jedny červené trenky mám odložené. Ako pamiatku, manžel ich mal medzi vecami na vyradenie, a ja som si ich všimla a zobrala. Namiesto suveníru šatky máme trenky.
kto vie či ešte niekto má aj šatku?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Vlado40 Pozri príspevok
Vrátim sa k téme
Ešte dobre , že Ti odchádza ten monitor.
veru, koľko staronových tém to otvorilo.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
iskričkovský preukaz i odznak máme tiež, to k tým trenírkam. Ale šatku som nevidela, ale možno u rodičov na povale by som svoju našla. Viem, že som si ju odložila, len či myši a iné zvieratká nezožrali.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
iskričkovský preukaz i odznak máme tiež, to k tým trenírkam. Ale šatku som nevidela, ale možno u rodičov na povale by som svoju našla. Viem, že som si ju odložila, len či myši a iné zvieratká nezožrali.
ja mam na pamiatku odložený iba opasok...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

lenkak Pozri príspevok
iskričkovský preukaz i odznak máme tiež, to k tým trenírkam. Ale šatku som nevidela, ale možno u rodičov na povale by som svoju našla. Viem, že som si ju odložila, len či myši a iné zvieratká nezožrali.
To by si tie zvieratka nedovolili.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft


PotPalo
povedz mi, kde je tá parkovacia zóna. Takto je zaparkovaný vypnutý harddisk Maxtor 40 GB. Platne disku sú lesklé ako zrkadlo, ale v strede sú matné (až po zelenú čiaru, ktorú som tam nakreslil, nieje to totiž vidno na tej fotke). Ako vidno, v tejto matnej zóne sú hlavičky zaparkované, a nič ich nedrží nad povrchom-dosadli na
Nebudem sa s tebou o tomto tu hádať.
BTW: a si si istý že tie hlavičky tam sedia na platniach? Ako som spomínal - sú držané magnetmi v zaparkovanej polohe horizontálne aj vertikálne.
Lesklé sú preto. lebo je tam vrstva kysličníka železa (záznamová vrstva), matné preto, lebo tam tá vrstva nie je! A tie magnety predsa nebudú pri platniach, ale v mechanizme ovládania ramien! ( http://keppanet.netfirms.com/keppane...e/hddfull2.jpg sú v Actuator!)

to Stanislav 1975:
Nové monitory predsa už nestoja toľko, aby si si nekúpil fungl nový. A budeš to mať aj so zárukou , ušetríš si nervy.
Naposledy upravil misoft : 09.04.10 at 19:17
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ahojte, kto sa tomu rozumiete-tento pc ,jeho parametre stačia na bežné používanie? Chýba mu niečo ? dík


http://www.shark.sk/default.aspx?con...s=kod_id;18459
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ahojte, kto sa tomu rozumiete-tento pc ,jeho parametre stačia na bežné používanie? Chýba mu niečo ? dík


http://www.shark.sk/default.aspx?con...s=kod_id;18459
Staci ale je to velmi nevyvazena zostava.
Sice ma relativne vykonny procesor no ma uplne slabucku graficku kartu.
Predpokladam ze ti ho zaplombuju a nebudes tam moct pocas zaruky dat inu grafiku.
Ja by som uvazoval skor na niecim takymto ak mozem dat do pozornosti:
http://www.agem.sk/defaultweb.php?cm...oduct=14462166
Da sa to pouzit aj ako fullHD video prehravac a ma to o dost nizsiu spotrebu elektriky.
Tu cenu si nevsimaj, relna je niekde tesne pod 280€.
2 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Grafická karta : on board - žiadna sláva.
Radšej by som volila už s prídavnou graf. kartou.
Dokonca bez operačného systému, ten sa dá ale poriešiť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať