Zavrieť

Porady

smrť konateľa - ako dať výpoveď

som zamestnaná od roku 1997, u toho istého zamestnávatela akurát že do roku 2003 u fyzickej osoby , odvtedy v s.r.o.
na rodičovskej dovolenke som bola 2000-2003, a od 2007 najprv pn teraz rodičovská do 8.8.2010
jediný konateľ s.r.o. v januári zomrel, kedže ešte neprebehlo dedičské konanie som stále zamestnaná a nemá mi kto dať výpoveď, vyzerá to tak že dediči dedičstvo odmietnu /dlhy/ a ja nebudem mať komu dať výpoveď.
poprosím o radu, ako , kedy a komu dať výpoveď a či budem mať nárok podporu v nezamestanosti.
Usporiadat
dabicek dabicek

dabicek je offline (nepripojený) dabicek

Kejka od januára 2010 platí nový zákon, v ktorom vznikla určitá diera , ktorá sa dá využiť, zmeniť to idú až 1.9.2010 tak to snáď stíham.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
aha, tak držím palce.
0 0
promont maja promont maja

promont maja je offline (nepripojený) promont maja

dabicek Pozri príspevok
Kejka od januára 2010 platí nový zákon, v ktorom vznikla určitá diera , ktorá sa dá využiť, zmeniť to idú až 1.9.2010 tak to snáď stíham.
... ja už len pre tých, čo by si to po nás čítali ... obdobie počas ktorého je mamička na materskej a následne na rodičovskej dovolenke a zároveň počas tejto doby je naďalej zamestnaná napr. na dobu neurčitú, tak tejto mamičke, ak sa prihlási na Úrad práce po 1. 2. 2010, sa táto doba bude počítať v súvislosti s platením poistenia v nezamestnanosti = má nárok na dávku v nezamestnanosti, nakoľko je splnená doba troch rokov v posledných štyroch rokoch ... ale každý takýto prípad je individuálny a je potrebné ho posúdiť osobitne, nehovoriac o zmenách od 1. 9. 2010. Ale o tom je tu veľa tém, ktoré sa tým zaoberajú, len je potrebné si ich poriadne prečítať ...
1 0
Adriana Kraislová Adriana Kraislová
Dobrovoľne poistená osoba môžeš byť aj popri zamestnaní.
0 0