Zavrieť

Porady

vela napadov, penazi nie to, a vela strachu

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Ahoj poraďáci! Doteraz som mudroval, ale teraz sa aj ja pýtam. Dajú sa speňažiť nápady? Myslím dajú sa predať? Aby bolo jasné, nie iba 6 stručných bodov.
stručný popis nápadov:
1. cestovný ruch na vidieku - agroturistika, cykloturistika, rybárstvo, letne dovolenky na Žitnom ostrove
2. recyklácia odpadu na vidieku a jeho zhodnocovanie
3. nehnuteľnosť pre korčuliarov
4. Marketingová chata
5. Plaváreň
6. solárne panely na sídliskách

vopred ďakujem za príspevky.
Naposledy upravil MikiHalasko : 27.04.10 at 15:52
Usporiadat
Ibaka Ibaka

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch
Vo vyššie uvedených príspevkoch je veľa dobrých myšlienok. Tiež mám veľa nápadov podobne ako vyššie píše Profesional, možno nie až toľko. V každom prípade si ich zapíšem, nechám uležať, neskôr sa na to pozriem. Zistím okolo toho niečo, porobím hrubé prepočty a zvyčajne znovu odložím. (na moju škodu). Po rokoch zistím že podobný nápad bol práve patentovaný tam a tam ako novinka. Takto ich evidujem cca 150, z toho cca 20 je už realizovaných niekým iným.
Pravda je aj to že sa dnes nápady nedávajú zadarmo a aj sa kradnú. Ochrana je drahá.
Nápady ktoré uvádzaš- dali by sa realizovať, ale všetko tu už je, musia mať čosi naviac. Napríklad zmienená plaváreň. Nápad nepredáš, plavární je habadej, ale ak ju dokážeš prevádzkovať s nejakou inou pridanou hodnotou, prečo nie (teraz tresnem volovinu-ber to s rezervou, čo keby tam robili plavčíčky nejaké "sirény"? -ja by som si šiel zaplávať).
Ani recyklácia nie je zlý nápad, na niečo sa treba špecializovať. Možno aj EU fondy by sa našli.
Ale sám málo dakážeš, dnes treba team.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať