Zavrieť

Porady

vela napadov, penazi nie to, a vela strachu

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Ahoj poraďáci! Doteraz som mudroval, ale teraz sa aj ja pýtam. Dajú sa speňažiť nápady? Myslím dajú sa predať? Aby bolo jasné, nie iba 6 stručných bodov.
stručný popis nápadov:
1. cestovný ruch na vidieku - agroturistika, cykloturistika, rybárstvo, letne dovolenky na Žitnom ostrove
2. recyklácia odpadu na vidieku a jeho zhodnocovanie
3. nehnuteľnosť pre korčuliarov
4. Marketingová chata
5. Plaváreň
6. solárne panely na sídliskách

vopred ďakujem za príspevky.
Naposledy upravil MikiHalasko : 27.04.10 at 15:52
Usporiadat
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

To "sydlisko" ma zabilo.
0 1
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
bodliak Pozri príspevok
To "sydlisko" ma zabilo.
nemalo by
keby kukas aj hore nie len dole
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

V dnešnej dobe nikto zadarmo rozumy druhému nedáva .
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Laco-monter Pozri príspevok
V dnešnej dobe nikto zadarmo rozumy druhému nedáva .
V dnešnej dobe,sa za rozumy neplatí, v dnešnej dobe sa kradnú a privlastňujú!
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

MikiHalasko Pozri príspevok
Ahoj poradaci. Doteraz som mudroval,ale teraz sa aj ja pytam. Daju sa spenazit napady? Myslim daju sa predat? Aby bolo jasne, nie iba 6 strucnych bodov.
strucny popis napadov:
1. cestovny ruch na vidieku - agroturistika,cikloturistika,rybarstvo, letne dovolenky na Žitnom ostrove
2. reciklacia odpadu na vidieku a jeho zhodnocovanie
3. nehnutelnost pre korculiarov
4. Marketingova chata
5. Plavaren
6. solarne panely na sidliskach

vopred dakujem za prispevky.
MH
Urcite sa daju tieto napady zpenazit, ak to vsetko dokazes zrealizovat.
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
MikiHalasko Pozri príspevok
Ahoj poradaci. Doteraz som mudroval,ale teraz sa aj ja pytam. Daju sa spenazit napady? Myslim daju sa predat? Aby bolo jasne, nie iba 6 strucnych bodov.
strucny popis napadov:
1. cestovny ruch na vidieku - agroturistika,cikloturistika,rybarstvo, letne dovolenky na Žitnom ostrove
2. reciklacia odpadu na vidieku a jeho zhodnocovanie
3. nehnutelnost pre korculiarov
4. Marketingova chata
5. Plavaren
6. solarne panely na sidliskach

vopred dakujem za prispevky.
MH


Z tých bodov,čo si napísal sa mi ani z jedného neotvára peňaženka!
Keď chceš niečo speňažiť,tak to musí byť nápad nad nápady,ktorí
prípadného záujemcu vyhodí,jak sa hovorí "zo stoličky"!
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
ludex Pozri príspevok
V dnešnej dobe,sa za rozumy neplatí, v dnešnej dobe sa kradnú a privlastňujú!
no ved to je ten strach.

apropo lidicky : za pravopis sa neidem ospravedlnovat, mam na to objektivne dovody. A pravopis automatom poprve neuznavam, a po druhe nefunguje mi.
dakujem za porozumenie. Zadany text som pre vasu radost upravil vo worde, ale uz nebudem. Neberte ze som urazeny, a za porozumenie dakujem.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
ludex Pozri príspevok
Z tých bodov,čo si napísal sa mi ani z jedného neotvára peňaženka!
Keď chceš niečo speňažiť,tak to musí byť nápad nad nápady,ktorí
prípadného záujemcu vyhodí,jak sa hovorí "zo stoličky"!
dobre chapem, ze uz len ten nazov musi zaujat?
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
misomiso Pozri príspevok
Urcite sa daju tieto napady zpenazit, ak to vsetko dokazes zrealizovat.
dokazem to prezentovat podla seba, nie podla technickych noriem a slangov.
viem poukazat na vyhody tychto projektov nie len pre podnikatela ale aj pre ludi, štát, životne prostredie.
som realista a uvedomujem si aj tazkosti okolo ich realizacie.
0 0
JaDo JaDo

JaDo je offline (nepripojený) JaDo

Ja som minule čítala, že v Prahe otvorili novú cestovku s bomba nápadom! Zabezpečuje dovolenky iba pre plyšové zvieratká. Majú vraj neuveriteľne veľa objednávok z celého sveta.....a sú za vodou...

A mne prosím ani takáto hovadinka nie a nie napadnúť!!!!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja som mala tu "cest" a vidiet tento podnikatelsky napad pri jeho prezentovani a chytani sponzorov v program ct "den D" ... akoze ine KO...
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

MikiHalasko Pozri príspevok
dokazem to prezentovat podla seba, nie podla technickych noriem a slangov.
viem poukazat na vyhody tychto projektov nie len pre podnikatela ale aj pre ludi, štát, životne prostredie.
som realista a uvedomujem si aj tazkosti okolo ich realizacie.
No pockaj, mas dojem, ze si vymyslel napr. "plavaren"? Na kazdom napade sa da zarobit, ak sa dobre zrealizuje, ale ani jeden z napadov, ktore sponinas sa neda predat, a obavam sa, ze ani darovat.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
misomiso Pozri príspevok
No pockaj, mas dojem, ze si vymyslel napr. "plavaren"? Na kazdom napade sa da zarobit, ak sa dobre zrealizuje, ale ani jeden z napadov, ktore sponinas sa neda predat, a obavam sa, ze ani darovat.
tak s tou plavarnou mas pravdu.
mmm, neva, to bola skuska ci nahodou motika nevystreli.
asi my ostava napisat knizku co mojmu okoliu uz davno slubujem
0 0
Dantess Dantess

Dantess je offline (nepripojený) Dantess

Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac
Nápadov má každý veľa, len ten ale zarobí, kto sa nebojí. Ja mam tiež jeden dobrý ohľadom automobilového priemyslu, ale bojím sa čo i len začať. Ikeď by to mohla byť menšia reforma.
0 0
BLINDSIDE BLINDSIDE

BLINDSIDE je offline (nepripojený) BLINDSIDE

Nerozumiem, prečo sa púšťaš do takto náročných a doslova nerealizovateľných projektov. Vedel by som ti každý projekt vyvrátiť. Skrátka do každého čo si vymenoval treba nemalé vstupné náklady. Si ochotný ich znášať ? Ak áno, pomôžem ti s realizáciou polovice tvojich aktivít. Ak máš prostriedky vybuduj projekt, zrealizuj a zabehni. Robia to aj veľkí hráči. Aj zo zlatej bane sa zlato vynosí. TZN.: Ak nemáš prostriedky na realizáciu, poobzeraj sa okolo seba akých ľudí máš okolo seba. Prečo neskúsiš sem tam si vziať z trhu nejaké eso ? Určite poznáš, alebo aspoň vieš o niekom, kto by mal značné skúsenosti. Nemyslím práve s biznisom. To je len pozlátko. Hodnoty nerobí biznis, ale ludia, ktorý sa v ňom uplatňujú. Na projekte by s amalo podieľať omnoho viacej ľudí, ako je 1. Jeden jedinec nemôže vytvoriť také hodnoty, ktoré by sa postupom času presadili. Nemôžeš sa venovať súčasne a naplno technickej stránke, marketingu, poprípade samotnej relizácii. V dnešnej dynamickej dobe rýchlo sa generujúceho trhu vidím budúcnosť v spájaní. Skús si všímať tie esá, ktoré by boli tvojim partnerom. (nemyslím doslova spoločníkom vo firme, postačí vzťah obchodného partnera, zmluvný vzťah je individuálny).
2 0
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Tak ti poviem..
Ja mam asi 20 napadov ako zarobit kazdy den.. Myslim taky z ktorych mam v prvej chvili pocit ze zbohatnem..
Potom do 12 hodin asi 10 z nich zavrhnem ked si ich hlbsie rozoberiem ze bud je to somarina, alebo je to nezrealizovatelne, alebo je to protizakonne.

Pri zostavajucich 10 si sadnem za stol, vezmem do ruky kalkulacku, v zlozitejsom pripade nahadzem cisla do excelu a zistim ze 8-10 z nich je ekonomicky nezmysel, alebo aj ked by to profitovalo, profit s ohladom na vlozene prostriedky a cas nie je primerany.

Takto mi mesacne ostane asi 30 napadov spolu ktore by mali aj ekonomicky zmysel, aj sa daju zrealizovat.

Zvycajne si z nich vyberiem 1 ktory vychadza podla cisel najlepsie a ten skusim zrealizovat.. a poviem ti..mam prsty v kadecom..

Porel som na tie tvoje napady a.. poviem ti.. nic moc.. pre par drobnych nema zmysel zacinat ...

Takze kazdy rok mam asi 7200 podnikatelskych idei. Z toho zrealizujem takych 10 az 12. Takze otazka je, aku hodnotu ma 6 nie prilis genialnych napadov..?
1 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
BLINDSIDE Pozri príspevok
Nerozumiem, prečo sa púšťaš do takto náročných a doslova nerealizovateľných projektov. Vedel by som ti každý projekt vyvrátiť. Skrátka do každého čo si vymenoval treba nemalé vstupné náklady. Si ochotný ich znášať ? Ak áno, pomôžem ti s realizáciou polovice tvojich aktivít. Ak máš prostriedky vybuduj projekt, zrealizuj a zabehni. Robia to aj veľkí hráči. Aj zo zlatej bane sa zlato vynosí. TZN.: Ak nemáš prostriedky na realizáciu, poobzeraj sa okolo seba akých ľudí máš okolo seba. Prečo neskúsiš sem tam si vziať z trhu nejaké eso ? Určite poznáš, alebo aspoň vieš o niekom, kto by mal značné skúsenosti. Nemyslím práve s biznisom. To je len pozlátko. Hodnoty nerobí biznis, ale ludia, ktorý sa v ňom uplatňujú. Na projekte by s amalo podieľať omnoho viacej ľudí, ako je 1. Jeden jedinec nemôže vytvoriť také hodnoty, ktoré by sa postupom času presadili. Nemôžeš sa venovať súčasne a naplno technickej stránke, marketingu, poprípade samotnej relizácii. V dnešnej dynamickej dobe rýchlo sa generujúceho trhu vidím budúcnosť v spájaní. Skús si všímať tie esá, ktoré by boli tvojim partnerom. (nemyslím doslova spoločníkom vo firme, postačí vzťah obchodného partnera, zmluvný vzťah je individuálny).
dakujem budem na tym rozmyslat
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
profesional Pozri príspevok
Tak ti poviem..
Ja mam asi 20 napadov ako zarobit kazdy den.. Myslim taky z ktorych mam v prvej chvili pocit ze zbohatnem..
Potom do 12 hodin asi 10 z nich zavrhnem ked si ich hlbsie rozoberiem ze bud je to somarina, alebo je to nezrealizovatelne, alebo je to protizakonne.

Pri zostavajucich 10 si sadnem za stol, vezmem do ruky kalkulacku, v zlozitejsom pripade nahadzem cisla do excelu a zistim ze 8-10 z nich je ekonomicky nezmysel, alebo aj ked by to profitovalo, profit s ohladom na vlozene prostriedky a cas nie je primerany.

Takto mi mesacne ostane asi 30 napadov spolu ktore by mali aj ekonomicky zmysel, aj sa daju zrealizovat.

Zvycajne si z nich vyberiem 1 ktory vychadza podla cisel najlepsie a ten skusim zrealizovat.. a poviem ti..mam prsty v kadecom..

Porel som na tie tvoje napady a.. poviem ti.. nic moc.. pre par drobnych nema zmysel zacinat ...

Takze kazdy rok mam asi 7200 podnikatelskych idei. Z toho zrealizujem takych 10 az 12. Takze otazka je, aku hodnotu ma 6 nie prilis genialnych napadov..?
taktiez dakujem, budem nad tym rozmyslat
0 0
Exit Exit

Exit je offline (nepripojený) Exit

Myslim ze dobry napad je prekladatelska agentura. Sam jsem prekladatel, tak vim, jak to funguje:
1. Vylepite inzerat na intraku, ze shanite studenty co umi jazyk
2. Date jim jazykovy test a odfiltrujete ty slabe
3. Podate reklamu do mistniho platku podle toho, jaci studenti se vam prihlasi
4. Cekate, az zavola nejaky zakaznik
5. Kdyz se nekdo ozve, zavolate studentovi, ze je tu job
6. Student prelozi a preklad odevzdate klientovi
7. Klient zaplati 10 Eur za stranu
8. Studentovi date 5 Eur za stranu
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

Exit Pozri príspevok
Myslim ze dobry napad je prekladatelska agentura. Sam jsem prekladatel, tak vim, jak to funguje:
1. Vylepite inzerat na intraku, ze shanite studenty co umi jazyk
2. Date jim jazykovy test a odfiltrujete ty slabe
3. Podate reklamu do mistniho platku podle toho, jaci studenti se vam prihlasi
4. Cekate, az zavola nejaky zakaznik
5. Kdyz se nekdo ozve, zavolate studentovi, ze je tu job
6. Student prelozi a preklad odevzdate klientovi
7. Klient zaplati 10 Eur za stranu
8. Studentovi date 5 Eur za stranu
Pomerne malý príjem bude iba v prípade, že bod 5. nefunguje.
Ale zas 3. nebudú nejaké horibilné výdavky - za 100-200 € tá sranda stojí.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať