Zavrieť

Porady

Výpoveď dohodou

mám problém: dala som zamestnávateľovi žiadosť o skončenie prac. pomeru dohodou- tu je znenie:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 11"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 11"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5CGabika%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmso html1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><title>Microsoft Word - ASE8.rtf</title><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:PunctuationKerning/> <w:ValidateAgainstSchemas/> <w:SaveIfXMLInvalid>false</w:SaveIfXMLInvalid> <w:IgnoreMixedContent>false</w:IgnoreMixedContent> <w:AlwaysShowPlaceholderText>false</w:AlwaysShowPlaceholderText> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> <wontGrowAutofit/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><!--[if gte mso 9]><xml> <w:LatentStyles DefLockedState="false" LatentStyleCount="156"> </w:LatentStyles> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} span.MsoCommentReference {mso-style-noshow:yes; mso-ansi-font-size:8.0pt; mso-bidi-font-size:8.0pt;} p {mso-margin-top-alt:auto; margin-right:0cm; mso-margin-bottom-alt:auto; margin-left:0cm; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:612.0pt 792.0pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} </style> <![endif]--> Vec: Žiadosť o skončenie pracovného pomeru dohodou<o:p></o:p>
Dňa 01.09.2003 som s Vami uzatvorila pracovnú zmluvu, na základe ktorej vo Vašej spoločnosti pracujem ako čalúnnička.
Žiadam o skončenie pracovného pomeru dohodou na vlastnú žiadosť ku dňu 30.06.2010, v zmysle § 60 Zákonníka práce bez udania dôvodu.
<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
-dnes mi dal odpoveď že moja žiadosť je neplatná, nakoľko formulácia nie je so zákonníkom práce a príslušným paragrafom, ako mám napísať tú výpoveď ??kde som spravila chybu??
<!--[endif]-->
chcem skončiť dohodou lebo na výpovednú lehotu 3 mes. nemám čas a nervy
Usporiadat
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

ešte raz som si pozrela zmluvu a dĺžka výpovednej doby je vymedzená v ustanovení §62 Zákonníka práce, čiže ak dobre rozumiem tak mám správne 2 mesačnú výp. lehotu
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

gabika2001 Pozri príspevok
ešte raz som si pozrela zmluvu a dĺžka výpovednej doby je vymedzená v ustanovení §62 Zákonníka práce, čiže ak dobre rozumiem tak mám správne 2 mesačnú výp. lehotu
Gabika .
Veronika ti píše, aby si si skontrolovala, čo máš v pracovnej zmluve.

PS1
Nadpis témy je "zavádzajúci"

PS2
Nevyskúšaš tzv "dvojtakt" ???
- dnes dáš NÁVRH na rozviazanie PP dohodou k 30.4.2010
- zajtra (ak ti prvé nezoberú) výpoveď bez udania dôvodu podľa ZP
1 0
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

musím to dať dneska lebo majiteľ zajtra je už v Bratislave, ale moju výpoveď ešte môžem prepracovať, len mi poraď ako
0 0
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

dohodu som mu dala predvčerom a s ňou nesúhlasí
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Napíš výpoveď v zmysle § 67 ZP, ktorú mu ešte dnes odovzdaj. Výpovedná doba Ti začne plynúť 1.5. a končí 30.6.
Tu Ti prikladám aj vzor výpovedi.
http://www.epi.sk/Main/Default.aspx?...D=8198&LngID=0
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

gabika2001 Pozri príspevok
ešte raz som si pozrela zmluvu a dĺžka výpovednej doby je vymedzená v ustanovení §62 Zákonníka práce, čiže ak dobre rozumiem tak mám správne 2 mesačnú výp. lehotu
Dlhšia výpovedná doba by musela byť vyslovene uvedená v pracovnej zmluve. Ak sa odvoláva na § 62 - platí 2-mesačná.
0 0
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

práve som sa dozvedela že zamestnávateľ už tu nebude až do budúceho týždňa, ako mi platí podanie výpovede poštou? pošlem mu ju doporučene a iba 1 výtlačok?
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

gabika2001 Pozri príspevok
práve som sa dozvedela že zamestnávateľ už tu nebude až do budúceho týždňa, ako mi platí podanie výpovede poštou? pošlem mu ju doporučene a iba 1 výtlačok?
Ak ti výpoveď nepreberie do konca týždňa osobne, výpovedná lehota začína plynúť až od 1. júna (od 1. dňa nasl. mesiaca po doručení výpovede)
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

gabika2001 Pozri príspevok
práve som sa dozvedela že zamestnávateľ už tu nebude až do budúceho týždňa, ako mi platí podanie výpovede poštou? pošlem mu ju doporučene a iba 1 výtlačok?
To je jednoosobová firma ???????
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

veronikasad Pozri príspevok
Ak ti výpoveď nepreberie do konca týždňa osobne, výpovedná lehota začína plynúť až od 1. júna (od 1. dňa nasl. mesiaca po doručení výpovede)
Nejako som nepostrehol, že musí prebrať FO. Veď za PO hádam môže aj niekto iný.

(§ 61
Výpoveď

(1) Výpoveďou môže skončiť pracovný pomer zamestnávateľ aj zamestnanec. Výpoveď musí byť písomná a doručená , inak je neplatná. )
0 0
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

nie, je nás celkom 5 zamestnancov + majiteľ a jeho žena(a to nepočítam že živíme aj jeho 2 deti na výške), oni to berú tak že oni majú práva a my ako zamestnanci iba povinnosti preto mi teraz robí problémy a nechce ma pustiť z firmy, lenže ja už za takú almužnu mu nebudem robiť a ani nechcem
0 0
gabika2001 gabika2001

gabika2001 je offline (nepripojený) gabika2001

a keď ju nebude chcieť prebrať na pošte?? veď na obálke uvidí moje meno
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

gabika2001 Pozri príspevok
nie, je nás celkom 5 zamestnancov + majiteľ a jeho žena(a to nepočítam že živíme aj jeho 2 deti na výške), oni to berú tak že oni majú práva a my ako zamestnanci iba povinnosti preto mi teraz robí problémy a nechce ma pustiť z firmy, lenže ja už za takú almužnu mu nebudem robiť a ani nechcem
aj keď Ťa nechce pustiť dohodou /má na to právo/, ale výpoveď akceptovať musí
2 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

gabika2001 Pozri príspevok
a keď ju nebude chcieť prebrať na pošte?? veď na obálke uvidí moje meno
Gabika, toho sa neobávaj. Budeš mať v ruke podací lístok. Ak sa bude vyhovárať, že list nedošiel, bude to už dokazovanie medzi poštou a dotyčnou osobou. Hádam to až do takých krajností nepôjde.
1 0
timushka timushka

timushka je offline (nepripojený) timushka

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť.
Firma kde pracujem má nového konateľa a sú sním dosť veľké problémy, už asi 3 mesiace som nevidela výplatu, tak sme sa dohodli, že mi dá výpoveď dohodou ku 30.6.2010...chcem sa spýtať, či mám v tej výpovedi aj uviesť sumu, koľko mi je ku dnešnému dnu dlžný, pretože sa bojím, že ak to nedám na papier, tak tie peniaze už neuvidím...prosím o radu...Ďakujem veľmi pekne.
0 0
timushka timushka

timushka je offline (nepripojený) timushka

timushka Pozri príspevok
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť.
Firma kde pracujem má nového konateľa a sú sním dosť veľké problémy, už asi 3 mesiace som nevidela výplatu, tak sme sa dohodli, že mi dá výpoveď dohodou ku 30.6.2010...chcem sa spýtať, či mám v tej výpovedi aj uviesť sumu, koľko mi je ku dnešnému dnu dlžný, pretože sa bojím, že ak to nedám na papier, tak tie peniaze už neuvidím...prosím o radu...Ďakujem veľmi pekne.
........
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

timushka Pozri príspevok
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť.
Firma kde pracujem má nového konateľa a sú sním dosť veľké problémy, už asi 3 mesiace som nevidela výplatu, tak sme sa dohodli, že mi dá výpoveď dohodou ku 30.6.2010...chcem sa spýtať, či mám v tej výpovedi aj uviesť sumu, koľko mi je ku dnešnému dnu dlžný, pretože sa bojím, že ak to nedám na papier, tak tie peniaze už neuvidím...prosím o radu...Ďakujem veľmi pekne.
PP nie je možné skončiť výpoveďou-dohodou, to ZP nepozná, buď skončíš výpoveďou, alebo dohodou. Upresni prosím.
0 0
timushka timushka

timushka je offline (nepripojený) timushka

Tweety Pozri príspevok
PP nie je možné skončiť výpoveďou-dohodou, to ZP nepozná, buď skončíš výpoveďou, alebo dohodou. Upresni prosím.
tak potom dohodou...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

timushka Pozri príspevok
Dobrý deň, potrebovala by som poradiť.
Firma kde pracujem má nového konateľa a sú sním dosť veľké problémy, už asi 3 mesiace som nevidela výplatu, tak sme sa dohodli, že mi dá výpoveď dohodou ku 30.6.2010...chcem sa spýtať, či mám v tej výpovedi aj uviesť sumu, koľko mi je ku dnešnému dnu dlžný, pretože sa bojím, že ak to nedám na papier, tak tie peniaze už neuvidím...prosím o radu...Ďakujem veľmi pekne.
A keď ti to dá na "papieri", myslíš, že tie peniaze uvidíš?

Mzdové nároky ti nezanikajú, aj keď nie sú uvedené vo výpovedi alebo v dohode. Je to jedno, či to tam napíše alebo nie, môžeš o mzdu žiadať súdnou cestou aj tak. Jedine, keby ti sľúbil odstupné, tak to by mal v dohode uviesť.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Prečo súhlasíš s dohodou? Pre nevyplatenú mzdu môžes predsa ty okamžite skončiť pracovný pomer s tým, že máš nárok na náhradu mzdy za dva mesiace..
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať