Zavrieť

Porady

Automatická práčka

Zdravím, ktorú značku automatickej práčky doporučujete? A naopak, ktorú by ste si určite nekúpili? Zaujímajú ma hlavne spredu plnené práčky. Ďakujem.
Usporiadat
bebas bebas

bebas je offline (nepripojený) bebas

Švagor mi dával rady, aby som nekupovala práčku s displejom, že vraj sa často kazia a taký displej stojí aj 100€. Má niekto skúsenosť s týmto??
Mám vybranú práčku AEG LAVAMAT 74850 A, zdá sa mi super, len sa bojím o ten displej.

Naposledy upravil bebas : 25.09.10 at 10:22
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Mám lavamat 47030 asi mesiac. Po doslúžení 22 ročnej tatramatky mini romo, som s ňou vel'mi spokojná. Prádlo kvalitne vyperie, je to velikánsky rozdiel a prestala som používat' aviváž a prádlo je krásne voňavé, belšie aj ked' skracujem niektoré programy.
0 0
RadkaM RadkaM

RadkaM je offline (nepripojený) RadkaM

Ahojte, my sme mali 10 rokov Ignis a šlapala dobre, ale sa sťahujeme a do nového sme kúpili spredu plnenú LG. Nezávisle od seba v 2 elektrách nám Whirpool neodporúčali pre kazivosť ložísk.
Ako som sa dočítala v návode na obsluhu LG práčky, neodporúčajú do spredu plnenej dávať tekuté pracie prostriedky. Je to pravda? Máte s tým skúsenosti?
0 0
evaj63 evaj63

evaj63 je offline (nepripojený) evaj63

Moja suseda má tiež takú práčku, aj v návode mala, že nesmie používat' tekuté prostriedky. Ale možno vankúšikové by nebol problém, aspoň podl'a mňa.Vankúšik sa pomaly rozkladá, a klasický prací prášok sa tiež pomalšie rozpúšt'a ako tekutý.
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Tak ja som dnes kúpila pračku .. a rozhodla som sa podľa ceny a hĺbky .. a plnenie z predu. (chcela som úzku).
Mám päťročnú záruku a stojí to spolu 289 € (s tou zárukou). Je to moja tretia aut pračka, samozrejme, mám skúsenosti s viacerými značkami .. tak uvidíme.
Ale na moju Tatramatku, ktorá zo začiatku tri roky vyvárala denne plienky (okrem iného prádla), pralo sa vnej všetko - aj botasky .. a vydržala skoro 24 rokov ... tak na tú teraz nemá žiadna - aj keby cena bola neviemaká
0 0
VLG VLG

VLG je offline (nepripojený) VLG

Ma niekto skúsenosť s práčkou Hotpoint Ariston (s troj fázovým motorom)?
0 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Mame sa pokazila tak som jej podaroval našu 3 ročnú a pred 10 min. som cez internet/Datart/ kúpil LG WD-10390NDK o 50 EUR lacnejšie ako stojí v kamennom NAY
0 0
simoj simoj

simoj je offline (nepripojený) simoj

urcite nekupovat ardo a whirlpool. vyborne su fagor, elektrolux.
1 0
Ecinazuz Ecinazuz

Ecinazuz je offline (nepripojený) Ecinazuz

měla jsem Indesit- a už nikdy! te´d mám Bosh a jsem spokojená
0 0
Ecinazuz Ecinazuz

Ecinazuz je offline (nepripojený) Ecinazuz

už nikdy indesit
0 0
rybanka71 rybanka71

rybanka71 je offline (nepripojený) rybanka71

RadkaM Pozri príspevok
Ahojte, my sme mali 10 rokov Ignis a šlapala dobre, ale sa sťahujeme a do nového sme kúpili spredu plnenú LG. Nezávisle od seba v 2 elektrách nám Whirpool neodporúčali pre kazivosť ložísk.
Ako som sa dočítala v návode na obsluhu LG práčky, neodporúčajú do spredu plnenej dávať tekuté pracie prostriedky. Je to pravda? Máte s tým skúsenosti?
Ja mám pračku spredu plnenú,má už vyše 10 rokov a periem len s tekutým práškom už niekolko rokov,a mala som technika ,ktorý skonštatoval,že je ako nová,ani nie je zanesená a to nepoužívam ani Calgon!
0 0
veonkaPaukova veonkaPaukova

veonkaPaukova je offline (nepripojený) veonkaPaukova

Ahoj, tak ja by som určite doporučila pračku whirpool. ja ju mám a som spokojná. ani nebola v porovnaní s inými veľmi drahá. majú ju aj známi a rodina a všetci spokojnosť.
nedoporučujem indesit.
0 0
Janka 52 Janka 52

Janka 52 je offline (nepripojený) Janka 52

RadkaM Pozri príspevok
Ahojte, my sme mali 10 rokov Ignis a šlapala dobre, ale sa sťahujeme a do nového sme kúpili spredu plnenú LG. Nezávisle od seba v 2 elektrách nám Whirpool neodporúčali pre kazivosť ložísk.
Ako som sa dočítala v návode na obsluhu LG práčky, neodporúčajú do spredu plnenej dávať tekuté pracie prostriedky. Je to pravda? Máte s tým skúsenosti?
S problémom tekutý prostriedok som sa práve zoznámila.
Mám 2ročnú práčkuu - spredu plnenú - zn. Elektrolux - presnejšiev čísené označenie neviem, je na objem 7 kg., vtedy stála skoro 30.000 Sk.
Teraz mi začala vystrájať - totiž keď dám do nej avivážny prostriedok - čiže tekuté, pekne perie, trebárs pri 40-50 stupňoch, ale keď dôjde na poslednú operáciu a má zobrať avivážny prostriedok, zastane, začne blikať, pípkať - a v okienku vypisuje, že je pozastavený prítok vody, čo však nie je pravda.
Prišla som na to, že keď ťuknem na blikajúce svetielka . šípky /neviem teraz,čo je to za nastavenie/ pohne sa a začne nasávať vodu a doperie.Ale to aby som stále nazerala alebo odbehúvala do kúpelne, či už signalizuje, že nie je prítok vody a znervózňuje ma to. Myslela som, že som na nej niečo zablokovala vo funkciách ale na nič som neprišla. Ak nedám aviváž, tak program pekne skončí. Čiže - niečo na tých tekutých prípravkoch bude pravda.
/Nádržku, kde dávam aviváž mám v poriadku, vyčistenú, vyumývanú, nevidím žiadne upchatie, ibaže ak by bolo niekde vo vnútri niečo zaschnuté a nevie to preraziť. Ale prečo potom, keď do nej ťuknem pokračuje? Opravára som zatiaľ nevolala.
Streti ste sa už s niečím podobným?
Naposledy upravil Janka 52 : 27.10.10 at 14:46
0 0
vieragash vieragash

vieragash je offline (nepripojený) vieragash

VLG Pozri príspevok
Ma niekto skúsenosť s práčkou Hotpoint Ariston (s troj fázovým motorom)?
Ja mam Hotpoint Ariston. Zatial najlepsie s cim som sa stretla. Maximalne ticha (aj ked zmyka tak ju nepocujem, musim sa chodit pozerat, ci uz skoncila), nadupana funkciami (operie aj kacacie perie - perove bundy, matrace pre psy a macky, kasmirove svetre), velke hmotnosti pradla (8-9 kg) a kedze mam tu vysoku so suflikom na prasky na spodku, skoro vobec sa nemusim zohynat k pradlu, ked ho tam davam alebo vyberam.
0 0
robert07 robert07

robert07 je offline (nepripojený) robert07

vieragash Pozri príspevok
Ja mam Hotpoint Ariston. Zatial najlepsie s cim som sa stretla. Maximalne ticha (aj ked zmyka tak ju nepocujem, musim sa chodit pozerat, ci uz skoncila), nadupana funkciami (operie aj kacacie perie - perove bundy, matrace pre psy a macky, kasmirove svetre), velke hmotnosti pradla (8-9 kg) a kedze mam tu vysoku so suflikom na prasky na spodku, skoro vobec sa nemusim zohynat k pradlu, ked ho tam davam alebo vyberam.
Dobry den ja by som sa Vas chcel spytat kupil som si novu pračku kôli nedostatočnemu plakaniu predchadzajucej je to pračka Hotpoint Ariston a zda sa mi že tato taktiež plaka slabo . Kolko cyklov plakania ma štandardne ? moja aj s pridanim plakania naviac ma 3 čo sa mi zda malo. dakujem za odpoved
0 0
robert07 robert07

robert07 je offline (nepripojený) robert07

ja by som sa vas chcel spytat kolko zakladnych cyklov plakania ma Vaša pračka Hotpoint Ariston a kolko cyklov ked pridate funkciu plakanie plus v bežnom pracom cykle moc dakujem . Kupoval som novu pračku kôli nedostatočnemu plakaniu starej a aj pri tejto sa mi zda že je to malo . Moc dakujem za odpoved
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Dobrý deň, ja mám práčku Electrolux spredu plnenú a po cca skoro 4-och rokoch mi odišiel programátor- takže opravár povedal- nová práčka. Stála okolo 400 €, tak som z toho trochu v šoku- normálne sa mi zasekne v nejakej časti programu, keďže tam nie je elektronický dislej neviem v akom čase a začne blikať tlačítko so zelenou šípkou s ktorou sa to spúšťa a jediná možnosť je vypnúť ju a znovu pustiť program od začiatku, už sa mi sekla aj 2 x za sebou- takže jedno prádlo periem aj 4 hodiny :-(.
Pokukujem po značke Philco- ponúkajú 5 ročnú záruku- čo ma dosť oslovilo. Máte niekto skúsenosti?
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

L-M Pozri príspevok
Dobrý deň, ja mám práčku Electrolux spredu plnenú a po cca skoro 4-och rokoch mi odišiel programátor- takže opravár povedal- nová práčka. Stála okolo 400 €, tak som z toho trochu v šoku- normálne sa mi zasekne v nejakej časti programu, keďže tam nie je elektronický dislej neviem v akom čase a začne blikať tlačítko so zelenou šípkou s ktorou sa to spúšťa a jediná možnosť je vypnúť ju a znovu pustiť program od začiatku, už sa mi sekla aj 2 x za sebou- takže jedno prádlo periem aj 4 hodiny :-(.
Pokukujem po značke Philco- ponúkajú 5 ročnú záruku- čo ma dosť oslovilo. Máte niekto skúsenosti?
-ja mám Whirpool 12-ročnú. Tiež mi zasekával program a prestala prať. Manžel dal dolu kryt z tej programovej časti, pod tým to bolo hrdzavé, tak to pekne očistil, nastriekal to sprejom a pračka to "rozchodila" a periem s ňou ďalej. Žiaľ neviem aký sprej to bol. Takže aspoň takto poradím.
0 0
L-M L-M

L-M je offline (nepripojený) L-M

Hansa Pozri príspevok
-ja mám Whirpool 12-ročnú. Tiež mi zasekával program a prestala prať. Manžel dal dolu kryt z tej programovej časti, pod tým to bolo hrdzavé, tak to pekne očistil, nastriekal to sprejom a pračka to "rozchodila" a periem s ňou ďalej. Žiaľ neviem aký sprej to bol. Takže aspoň takto poradím.
Ďakujem aspoň tak, ja by som to s ňou ešte skúsila, ona okrem toho ešte nadskakuje ako keby chcela odcestovať :-), ale to nie vždy. Manžel povedal, že radšej nech kúpime už novú teraz- ale 400 € bolo dosť na výdrž 4 roky :-(. Skúsim povedať nech sa na to pozrie :-).

Philco nemá nikto skúsenosti?
0 0
zena77 zena77

zena77 je offline (nepripojený) zena77

hmmm je to aj o šťastí, my sme mali prvú autom. Ignis - to bola jedna katastrofa. ...natlačili sme do nej do opráv viac ako 6 tisíc - nakoniec som povedala stačí ! kamoška mi predala z druhej ruky - zvrchu plnenú ardo - bola som moc moc spoko !!! ale prišiel čas a práčka musela skončiť, mala som vyhliadnutú elektrolux - kúpili sme novú a nešla !!!! chyba od výroby ...... a je neuveriteľné že 1/2 roka pred tým sme tak mali smolu na umývačku ...zapojili sme - a nešla ... skrátka je to aj o šťastí ...
ale práčku máme elektrolux a som spokojná
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať