Zavrieť

Porady

Automatická práčka

Zdravím, ktorú značku automatickej práčky doporučujete? A naopak, ktorú by ste si určite nekúpili? Zaujímajú ma hlavne spredu plnené práčky. Ďakujem.
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

L-M Pozri príspevok
sme 4 kusy z toho 2 deti a dvor máme, takže špinavých vecí je až až, a ono ako tak počúvam všetky pračky majú takú fintu- , že tých 8 kg je len pri určitých programoch ( ale to v info nie je- už iba v návode na práčku a popise programov ) potvoráci . Inak pri tých bežne používaných je to 3,5- 4 kg- na rýchly program -30 min, len veci zo škôlky sem tam dajaký fľak od jedla, ale no dáte mu to aj na druhý deň? Na doma v pohode , ale do škôlky to už nie....
Moja bývalá Elektroluxka, keď som chcela kratší program, tiež som tam mohla dať max 2 kg.
Veci majú deťúšiky dosť, takže aspoň nebudem musieť prať každý druhý deň .
Dúfam, že budem spokojná, a elektrinu si každý mesiac poctivo odčítam, teda aj plyn a vodu- tak uvidím , či bude rozdiel. Dúfam, že áno, keďže v pokazenej Elektroluxke som jedno prádlo prala aj 4 hodiny .
finta je stará...8kg iba pri vysokých teplotách...
0 0
podhygmin:-) podhygmin:-)

podhygmin:-) je offline (nepripojený) podhygmin:-)

Tak dnes mi ju priniesli,zapojli,odskusali.Vsetko OK,ale...kratka odtokova (odpadova) hadica.Nejake rady?Staci kupit hadicu,spojku aj ked v manualy pisu,ze by sa nemala nadpajat?Pracka sa mi nechce rozoberat a davat komplet novu dlhsiu hadicu.

http://www.datart.sk/katalog/Automat...-AWG-5104.html
0 0
zena77 zena77

zena77 je offline (nepripojený) zena77

tak nech dobre a dlho perie
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
lujza.j Pozri príspevok
tak Miele nie je značka vyrábaná v číne...no jedine, že by sa už rozhodli inak ale asi nie ceny tomu nenasvedčujú... moja whirpulka tahá 10rok, čakám každú chvílu kedy bude koniec, ale už by som ju nakúpila dnes vyrábané výrobky nezačujú že vydržia to čo predchádzajúce kusy...aspoň ja si to myslím ak...išla by som kúpiť asi mimo SR. tiež uvažujem nad Bosch alebo Siemens, je to jeden výrobca.potom možno ešte AEG, čo vyrába elektrolux.
Toro by som nerobila, kvôli prípadnej reklamácii.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

otázka Pozri príspevok
Toro by som nerobila, kvôli prípadnej reklamácii.....
ano...ale AT nie je ďaleko a tovar tam predávaný je vyrábaný pre západnú Europu....
0 0
81janka 81janka

81janka je offline (nepripojený) 81janka

večný študent
podhygmin:-) Pozri príspevok
Predvcerom dosluzila stara 17 rocna Whirlpoolka.Zajtra privezu a spojazdnia novu.Preco neostat verny znacke,s ktorou ste spokojni?

http://www.datart.sk/katalog/Automat...-AWG-5104.html
Pretože rovnaká značka ešte nezaručuje rovnakú kvalitu. Mali sme whirpoolku z 93. Pred 3 rokmi sme kúpili novú a už nefunguje, nehovoriac o nespočetnom množstve opráv, ktoré sme s ňou vyabsolvovali. Niečo neskutočné. No samotní opravári súhlasne tvrdili, že dnešné whirpoolky sa svojou kvalitou ani zďaleka nepribližujú tým niekdajším... Ešte to chvíľu potrvá, kým budem riešiť práčku do svojej domácnosti, no viem, že whir. to určite nebude. Aj keď, určite závisí aj od toho, na aký kus človek práve natrafí...
0 0
modrofuzik1 modrofuzik1

modrofuzik1 je offline (nepripojený) modrofuzik1

dobry den, mate, prosim, niekto skusenosti s prackou gorenje wa 73121. nenasla som na nu na inete ani ziadne recenzie. dakujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

HnnbL
ja som snouvelmi spokojný. Až na tu hlučnosť. trošku je hlučnejšia ako pračka čo som mal pred tým ale za tie peniaze je super.
Sklidni hormon - za tri roky už pračku kúpiť stihli.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať