Zavrieť

Porady

Rozdelenie bodov v profile člena

admin
Od dnes je možné vidieť rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík Porady a podľa povahy hlasu (užitočné, zábavné atď.).

Štatistika sa zobrazuje v bloku miništatistika a podrobnejšia tabuľka je v záložke štatistika.

Z tabuľky vidno kto, kde a ako na Porade pôsobí

Jednotlivé rubriky budeme časom meniť podľa potreby členenia stránky.
Voľné a ostatné diskusie sú zaradené pod "Diskusie - ostatné".

Takéto hodnotenie nám umožní sledovať pôsobenie člena aj v "neodborných" témach.

Rubriky sú zoradené podľa aktivity. Tie v ktorých má člen najviac bodov sú zobrazené ako prvé. Týmto vidíme okamžite či je člen Porady odborník v rubrike stavba alebo účtovníctvo, alebo sa zúčastňuje najmä voľnej diskusie.
Usporiadat
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

jozka56 Pozri príspevok
Meggi 1 som malá VIP, preto som iba modrá, zelení sú iní.
Niektorí sú zelení aj s 80 bodmi:

http://www.porada.sk/memberlist.php?...t=posts&page=3
6 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Rozalka Pozri príspevok
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Rady tých modrých asi nie sú dosť odborné.
Na porade je to v súčasnosti tak:
- ak odporučíš svoju značku žehličky, lebo si s ňou spokojná (domácnosť), si odborník,
- ak poradíš, ako neprísť o byt (občianske právo), si z agentúry JPP.
5 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Xanti Pozri príspevok
Netrápia sa, ani ja nemám. Asi to neni ešte plne kompatibilné a stále sa na tom pracuje .... takže trpezlivosť.

No mna fakt zaujíma, prečo nesú v štatistike všetky bodíky. Teda u mňa ale ked som pozrela iný nick a porátala tak to tam na chlp sedelo.
Xanti aj mne chýba 61 bodov, takže to asi ešte nie je dokončené.
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
sito Pozri príspevok
Terka, Richard, Richard nám to vysvetli. Ale kedy?
Keď zadal tému, tak ju snáď sleduje a dá nám vedieť. Lebo mám za to, že je zbytočné bodovať - teda dávať užitočné, keď tie body sa vôbec nepripočítavajú, 3 a dosť.
3 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

danushka Pozri príspevok

Aká modrá?...aká zelená?
Richard, rob niečo s tými farbami, vôbec sa mi to nepáči
..farba nicku...u niekoho je modrá a u niekoho zelená Kým je to vo fáze zmien, tak sa asi menia farby ako chameleón uvidíme, aká farebná škála vzíde v konečnej fáze z prerábky
3 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Bóžinku Jožka, aj u mňa si modrá Nepotrebuješ kyslík ? Síce aj ja ho potrebujem, ale rada sa podelím.
3 0
jacekova jacekova

jacekova je offline (nepripojený) jacekova

účtovník telom i dušou
poviem narovinu, nebola som príliš nadšená zo všetkých noviniek, ktoré sa tu vyskytli, predovšetkým sa mi nepáčia mínusové body.
ale toto rozdelenie bodov v štatistike je k nezaplateniu!!!! toto je fakt super.
2 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Terka, Richard, Richard nám to vysvetli. Ale kedy?
2 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Urobila som ťuk a toto mi vyhodilo

Xanti, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:

  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
1 0
ekopo ekopo

ekopo je offline (nepripojený) ekopo

JA
Rozalka Pozri príspevok
Ja mám otázku: prečo sú niektoré mená modré a iné zelené?
to záleží od prístupu k životnému prostrediu.....
1 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Xanti Pozri príspevok
Ja tých 200 bodov mám ( pri príspevku mi ukáže že mám 1004 bodov, len v štatistike ukáže menej ), ako nejde o body.

Ale pletieš sa. Dnes mi poraďáčka dala v poradí 4 užitočný bodík v jednom príspevku, a už ho vidím sivý a nezarátal sa do celkového počtu.

Takže rátajú sa podľa všetkého len prvé 3 bodíky ...
Richard píše:
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne
- rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík
- hodnotiť môžu len užívatelia nad 10 bodov s výnimkou zadávateľa otázky/témy (ten môže vo svojej téme hodnotiť príspevky aj bez požadovaného počtu bodov)
- každý môže dať len jeden typ hodnotenia (napr. ak dá že zábavné tak už nemôže neužitočné)

Takže prečo len tri???
1 0
janka51 janka51

janka51 je offline (nepripojený) janka51

Som
truch Pozri príspevok
Richard píše:
- limity bodov na jeden príspevok (užitočné: max.6 bodov + 3 ak je najlepšia odpoveď;neužitočný max: -3b; nevhodný max: -6b); mimotémy a zábavné sú bodovo neutrálne
- rozdelenie bodov podľa jednotlivých rubrík
- hodnotiť môžu len užívatelia nad 10 bodov s výnimkou zadávateľa otázky/témy (ten môže vo svojej téme hodnotiť príspevky aj bez požadovaného počtu bodov)
- každý môže dať len jeden typ hodnotenia (napr. ak dá že zábavné tak už nemôže neužitočné)

Takže prečo len tri???
To by som aj ja rada vedela prečo len 3 ak niekto dá 4 tak už je šedý a nepripočitaný.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dole pod blogom Momentálne účastní užívatelia, len je tam málo zeleného.
Naposledy upravil jozka56 : 05.05.10 at 19:29
1 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Rozalka Pozri príspevok
Online vidím aj ja.
Stále som sa nedozvedela, prečo sú niektorí zelení a väčšina modrá??
Rozalka, zelení sú tvoji priatelia.
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Naozaj máte pravdu, nad 3 užitočné sa vôbec body nepripočitávajú, neviem ale prečo sa píše o 6 bodoch, ktoré sa akceptujú. Nevie mi to niekto vysvetliť???
1 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Troštičku budem mimo témy. Nestáva sa vám, že keď kliknete na Moje nastavenia a idete pokračovať po rozbalení tabuľky na Ďaľšie nastavenia, tieto neidú kliknúť???? Robí mi to druhý deň.
1 0
Meggi 1 Meggi 1

Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

terezamaria Pozri príspevok
Troštičku budem mimo témy. Nestáva sa vám, že keď kliknete na Moje nastavenia a idete pokračovať po rozbalení tabuľky na Ďaľšie nastavenia, tieto neidú kliknúť???? Robí mi to druhý deň.
Terezka, teraz som vyskúšala, mne sa dá na to kliknúť a rozbalí sa ďalej.
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

terezamaria Pozri príspevok
Keď zadal tému, tak ju snáď sleduje a dá nám vedieť. Lebo mám za to, že je zbytočné bodovať - teda dávať užitočné, keď tie body sa vôbec nepripočítavajú, 3 a dosť.
Tiež sa mi to neľúbi, ale rozhoduje Richard. Pokiaľ niekto má už v téme, odbornej 3 body a viem, že štvrtý, môj mu nezapočíta. Nič to, dám mu ho, aby videl, že si jeho odbornú radu vážim. Ale zároveň si nájdem iný jeho príspevok, kde nemá tri body a tam mu tiež pridám bod, ktorý mu už pripočíta. Tak ten bod odo mňa dostane. Možno nebude v odbornej téme, ale v diskusii, ale bude. Čo je dobré to je dobré. A to treba oceniť, po starom. Po novom, prehlásiť za užitočné.

Ľudia sa vynájdu, vždy.

Ďakujem Ľubke za bod. Skontroloval som a pribudol v diskusii. Tak to priebežne funguje. No Richard to musí doladiť, ako klavír.

Potom budeme a nie sa .
1 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

Meggi 1 Pozri príspevok
Išla som pre istotu overiť tiež do svojho profilu, ale u mňa je Jožka modrá.
(Jožka, prepáč, že Tvoj nick padol za obeť skúšačov a overovačov farieb )
Sranda, išiel som si overiť tvoje tvrdenie a máš pravdu, je modrá. Ale zasa máš zelenú danushku, ta bola pred tým modrá. Richardovi sa zbláznil semafór.
1 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
Richard, dúfam, že sa nenahneváš, ale ja osobne si myslím, že "Rodinné, občianske, spotrebiteľské právo" by sa malo nachádzať v sekcii "Účtovníctvo, dane právo BOZP."

Ale to je len môj názor.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať