Zavrieť

Porady

ako s diaľničnou známkou pri predaji auta?

Zdravím všetkých poraďákov!

Chcel by som predať auto na ktorom mám diaľničnú známku až do konca tohto roka a chcem sa spýtať, že či sa nejako tá známka nedá prehlásiť na nové auto. Má s tým niekto nejaké skúsenosti? Neviete mi poradiť?
Usporiadat
Ice dive Ice dive

Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

väčšinou policajti kontrolujú len to či je nalepená alebo nie, ak je nalepená pošlú ďalej... a kto chce psa byť palicu si nájde...
ja by som tam napísal číslo OEV, to už predsa máš a meniť ho v najbližšej dobe asi nebudeš...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...na kupone musí byť evidenčné číslo vozidla, to ešte nemám, nakolko nemám auto prihlásené do evidencie, a prepravné číslo tam je potom písať na dve veci, nie?
0 0
Steffi23 Steffi23

Steffi23 je offline (nepripojený) Steffi23

pozri na : ndsas.sk/monitoring-medii/12326s?prm3=30602[/url]
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

Steffi23 Pozri príspevok
pozri na : ndsas.sk/monitoring-medii/12326s?prm3=30602[/url]
Dík, ale auto som kupoval pred 3 mesiacmi a otazka je už neaktualna.
0 0
kukuportal kukuportal

kukuportal je offline (nepripojený) kukuportal

jajko50 Pozri príspevok
vraví o tom dáky predpis, že je to nelegálne?. Prečo by som si nemohol zakúpenú známku prelepiť na nové sklo ak sa mi napr rozbije vo febr.?
Ja si osobne myslím, že pokial ju ten servis odlepí bez porušenia tak je to majetok za ktorý som zaplatiľ, čiže mám nárok si ju nalepiť aj na to druhé auto, horšie však to už bude s tým ustrižkom, kde je napísaná ŠPZ auta a na znamke taktiež. V tom prípade si ju potom predávajúci musí započítať do ceny auta a na nove si zakúpiť novú.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Najprv si pozri, aký starý je príspevok a potom odpovedaj. Neodpovedaj na neaktuálne otázky.
0 0
vodnar57 vodnar57

vodnar57 je offline (nepripojený) vodnar57

Ja ked som predaval auto znamku som si zlepil dole a prilepil na nove PZ nepisem lebo mi "je tak blbe ze nemam ani tusku" Mimochodom ide to pekne dole po zohriati fenom a pomaly odlupnut skrabkou na keramicke sporaky a ked nalepku pred nalepenim potriete jemne indulonou nema problema
Pekny den vsetkym
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať