Zavrieť

Porady

kúpa multifunkčného zariadenia

dobrý deň,
chcem kupovať multifunkčné zariadenie a potrebujem poradiť s výberom značky, rozmýšľal som, že epson kvôli dobrým cenám tonerov tak ak niekto máte epson, napíšte ako vám funguje a či ste spokojní
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miky64 je offline (nepripojený) miky64

    bol som,som a ešte chvílku budem ...viac miky64
    mam atrament epson stylus sx405 a som s nou spokojny využivaju ju hlavne decka pre školu ja hlavne na vyrobu farebnych rodinnych kalendarov zatial bez problemov. je tam akože problem s kartridgmi ktore sa nedaju plniť musia sa meniť ale aj to sa da 4x cardrigde + pošta 12€ na tlačenie dokumentov použivam laser Brother MFC-7320 je to kopirka s faxom a tiež bez problemov

    cusmic je offline (nepripojený) cusmic

    cusmic
    pouzivam canon mp550, vyborna kvalita tlace, trochu pomala (do 20 sekund kym vytlaci prvu stranu), kvalitny scanner, teraz dosla cierna napln - nevyhoda, netlaci pokial v nej nie su vsetky naplne, takze takto nutia kupovat farebne naplne aj ked netreba. ta cierna napln vydrzala 5 mesiacov, cca 300+ stran.

    kúpa multifunkčného zariadenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.