Zavrieť

Porady

Kam sa započíta na zahr.služ.ceste čas letu?

Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
Ďakujem
Inka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Inkaf
    Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

    Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
    Ďakujem
    Inka
    Pri leteckej doprave sa čas strávený na prac. ceste začína odletom lietadla. Teda od 12:30 počítaš čas strávený v USA.

    Inkaf je offline (nepripojený) Inkaf

    Inkaf
    Ďakujem,
    súhlasím, len ma dnes poplietla kontrolórka na DÚ, vysvetlila som jej moj pripad:
    odlet z Ke do Prahy o 7:30 prilet o 9:30
    odlet z Prahy do USA o 12:30 prilet o 18:30 / 10 hodin let - 6 hodin casovy posun/

    ona mi tvrdila, ze mam pocitat ceske koruny a nie USD.
    Máš to už nejako odskúšané, že to tak berú?

    Inka

    Evanka je offline (nepripojený) Evanka

    Evanka
    Inkaf
    Prosím Vás, do akej krajiny sa započíta pri zahraničnej služobnej ceste čas letu, ak lietadlo olieta o 12:30 z Prahy a letí 9 až 10 hodín do USA, tak potom ten čas letu sa ešte počíta, že som na území Českej republiky, alebo USA?

    Potrebujem zistiť v akej mene mám na ten deň počítať stravné a diéty.
    Ďakujem
    Inka
    Ako by som to počítala ja, najdeš v http://www.porada.sk/showthread-threadid_13983.html

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Inkaf
    Ďakujem,
    súhlasím, len ma dnes poplietla kontrolórka na DÚ, vysvetlila som jej moj pripad:
    odlet z Ke do Prahy o 7:30 prilet o 9:30
    odlet z Prahy do USA o 12:30 prilet o 18:30 / 10 hodin let - 6 hodin casovy posun/

    ona mi tvrdila, ze mam pocitat ceske koruny a nie USD.
    Máš to už nejako odskúšané, že to tak berú?

    Inka
    Nechcem ťa mýliť, budem rada, ak ti ešte niekto poradí. A toto ti minule nepomohlo?:
    http://www.porada.sk/showthread.php?...ght=n%E1hra%2A

    Inkaf je offline (nepripojený) Inkaf

    Inkaf
    To od Evanky, to som si precitala az teraz, napisala to az o 5:15PM, to je velmi dobre, asi to tak urobim. Stale ma len meta to, ze v mene toho statu, kde pobudol najdlhsie a vychádya to na Česko.

    Kam sa započíta na zahr.služ.ceste čas letu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.