Zavrieť

Porady

Odmena za krúžkovú činnosť

Prosím Vás, na základe čoho sa určuje výška odmeny na hodinu a vedenie krúžku? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    editasara Pozri príspevok
    Prosím Vás, na základe čoho sa určuje výška odmeny na hodinu a vedenie krúžku? Ďakujem
    Je to na rozhodnutí riaditeľa a podľa vnútorného platového predpisu, ak to platíte zo vzdelávacích poukazov, tak samozrejme sa berie ohľad aj na výšku finančných prostriedkov, ktoré sú na to k dispozícii.
    Alebo vezmi si tarifný plat daného zamestnanca, vypočítaj z toho hodinovku, vynásob počtom hodín záujmovej činnosti mesačne a máš určenú odmenu za záujmovú činnosť.

    editasara je offline (nepripojený) editasara

    editasara
    No a je možné, že v prvom polroku boja určená jedna taxa - riaditeľkou, a teraz ju zníži? Ide to zo vzdelávacích poukazov.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    editasara Pozri príspevok
    No a je možné, že v prvom polroku boja určená jedna taxa - riaditeľkou, a teraz ju zníži? Ide to zo vzdelávacích poukazov.
    Môže, záleží od výšky pridelených finančných prostriedkov na vzdelávacie poukazy a pre I. polrok školského roku boli finančné prostriedky pridelené ešte v roku 2009, teraz je to už rok 2010. Nezabúdajte, že školský rok sa prelína s kalendárnym rokom a finančné prostriedky sú na školy prideľované na kalendárny rok. A ani hodnota vzdelávacieho pouakzu nie je každý rok rovnaká.

    janaZH je offline (nepripojený) janaZH

    janaZH
    Prosím vás o ujasnenie. Do kedy je potrebné vyčerpať finančné prostriedky na vzdelávacie poukazy, ak sa prenesú do nasledujúceho kalendárneho roka? Ďakujem.

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    janaZH Pozri príspevok
    Prosím vás o ujasnenie. Do kedy je potrebné vyčerpať finančné prostriedky na vzdelávacie poukazy, ak sa prenesú do nasledujúceho kalendárneho roka? Ďakujem.
    Do 31.3. nasledujúceho kalendárneho roka.

    editasara je offline (nepripojený) editasara

    editasara
    Prosím Vás, stále som účtovala zo vzdelávacích poukazov odmeny za krúžkovú činnosť. Čo sa okrem toho dá účtovať zo vzdelávacích poukazov? Aj kadejaké iné odmeny?????? divím sa, čo všetko je možné, ale mne sa to nezdá. Poradí niekto?

    uctovnicka je offline (nepripojený) uctovnicka

    uctovnicka
    Neviem aké iné odmeny máš na mysli, ale zo vzdelávacích poukazov je možné uhrádzať odmeny za vedenie krúžkov. Ak máte nejakých externých vedúcich krúžkov, tak môžu ísť odmeny aj im, ale žiadne iné odmeny predsa nemôžu byť vyplácané zo vzdel. poukazov. My tieto finančné prostriedky používame aj na nákup učebných pomôcok, napr. máme grafický krúžok-tak kupujeme výkresy, farby,...ap. V žiadnom prípade nesmú byť uhrádzané zo vzdelávacích poukazov energie.

    editasara je offline (nepripojený) editasara

    editasara
    na základe akých dokladov to uhrádzate? Lebo mne predložili zoznam krúžkov, počet hodín,suma-to je vporiadku, ale ešte pod tým prár ľudí, odmeny /suam/ a nič viac, spolu, také mi je to divné, aspoň by tam malo byť napísané za čo, či nie? Môžem akceptovať tento doklad, či čo mám robiť?

    susann2 je offline (nepripojený) susann2

    susann2
    editasara Pozri príspevok
    na základe akých dokladov to uhrádzate? Lebo mne predložili zoznam krúžkov, počet hodín,suma-to je vporiadku, ale ešte pod tým prár ľudí, odmeny /suam/ a nič viac, spolu, také mi je to divné, aspoň by tam malo byť napísané za čo, či nie? Môžem akceptovať tento doklad, či čo mám robiť?
    Ak je krúžková činnosť vyplácaná formou odmeny, tak k tomu treba doklad, ako ku ktorejkoľvek inej odmene, uvieť komu, za čo, podľa akého zákona, odôvodnenú vedúcim zamestnancom, podpísanú riaditeľom, pokiaľ nemáte vo vnútorných smerniciach uvedené inak.

    Odmena za krúžkovú činnosť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.