Zavrieť

Porady

Faktúra od facebook

Srdečny pozdrav všetkým. Mam otázku či má niekto skúsenosti ohľadne vystavenia faktúry za reklamy na facebooku? Ja som sa zatial nestretla s danovym dokladom a tak neviem čo s DPH - samozdanenie? Neviem, či sú platcami DPH:-(

Prosim o info ako zaúčtovať úhradu reklamy na facebooku VISA kartou. Pekne dakujem za každú odpoveď:-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    No mna napadlo, pisali ste, ze dodavatel Facebook je z USA - to nie je IČŠ, tam by nemala byt povinnost sa zaregistrovat podla §7a alebo sa myslim? Ja by som spravila podla toho dokladu samozdanenie + odpocet - az teraz som si vsimla, ze otazka je este z roku 2010.
    Naposledy upravil nika.sum : 24.10.13 at 07:42

    kobolcs je offline (nepripojený) kobolcs

    len skúšam prežiť kobolcs
    fb vystavuje fa s irskou ic dph, takze registraca 7a a samozdanenie
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nika.sum tak hej, ja som citala ten starsi prispevok ze je z USA, tak preto opravujem, v tomto pripade registracia 7a a samozdanenie
    Krafcikova a ak ide o dodávateľa služby Facebook United States, musí sa registrovať prijímateľ služby, ktorý nie je platcom DPH, podľa 7a ?
    nika.sum Treba pozerat kto fakturuje resp. pod akym ICDPH fakturuje a FB vraj fakruruje s irskym Ic dph, takze registracia je povinna podla 7a pokial ste si službu objednali ako zdanitelna osoba. Ak by ste ju objednali ako sukromna osoba nepodnikatel, faktúru by vystavili s dph irskou a neregistrovali by ste sa
      zbaliť
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    avalik prihlásiš sa do admin konta FB a tam v ponuke nájdeš
    ... alebo použiješ google kde ti vyhodí návody a videá
    cinky16 samozrejme, ze som hladala na fb, nenasla som
    cinky16 už našla som to...pozeram, ze konatel nevyplnil nase firemne udaje, je to len n a jeho meno, my sme platcovia dph a na fa je irska IC DPH , ako to zauctovat vo vztahu k dph?
    avalik doklad nie je na firmu, nemáš čo účtovať, ak to platil z firemného účtu, tak nech tú sumu vráti zo svojho a nech urobí registráciu na firmu, aj s komplet firemnými údajmi
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.